Nieruchomości

239 836 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46,62 zł/m²128,95 m² 6 012 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy , w formie samodzielnego aneksu o powierzchni 128,95 m2 na 2 piętrze biurowca klasy B+. Lokal składa się z pomieszczeń biurowych, aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Legnica,dolnośląskie

1 320 000 zł138,80 m² 9 510,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:254 m²

Sprzedam piękny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Legnicy na osiedlu Piekary B. Nieruchomość została wybudowana w 2014 roku i znajduje się w spokojnej, bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

12 600 zł3 000 m² 4,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna powierzchnia magazynowa do wynajęcia w Bolesławcu, w sąsiedztwie autostrady A4. Przestrzeń biznesowa z doskonałą lokalizacją, w strategicznym punkcie, zapewniająca.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł10 797 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

na sprzedaż: zobacz film na youtube, wyszukaj: "na sprzedaż działka na przysiółku wsi przy lesie państwowym budowlano rolna, nowa Zbelutka gm. Łagów" Front budowlany - z mpzp (!) pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

9 500 000 zł11 106 m² 855,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż teren inwestycyjny położony na warszawskim Wawrze, otoczony nowopowstającą zabudową jednorodzinną (niemal po sąsiedzku nowe osiedla domów w zabudowie bliźniaczej, możliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Morąg,warmińsko-mazurskie

450 000 zł200 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:566 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny położony przy ul. Dąbrowskiego w Morągu, oferujący dwa samodzielne mieszkania z niezależnymi wejściami. To bardzo uniwersalna nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł1 026 m² 199,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jasienica grunt budowlany Oferuję Państwu widokową, nasłoneczniną działkę budowlaną o powierzchni ok. 10ar. Teren płaski, nieogrodzony z wjazdem od strony północnej. Działka przylega do.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł503 m² 534,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz skorzystania z usług kontur Nieruchomości. Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną nr 9 (obręb 45) o powierzchni 503 m, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł66,52 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe, wygodne, super funkcjonalne mieszkanie. Idealne dla rodziny. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska (6 m2) i dwa miejsca postojowe (dodatkowo płatne, opcjonalnie). Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł300 m² 4 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sprzedaż nr oferty: sbdoc8785 Kategoria: dom wolnostojący Lokalizacja: kunice Powierzchnia: 300 m2 Taras z ogrodem 1200m2 Domy w zabudowie bliźniaczej na nowym osiedlu domków z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł215,50 m² 5 336,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 295 m²

Oferta tylko w naszym biurze. NA sprzedaż eko dom- atrakcyjna okolica komfortowa nieruchomość o nowoczesnej linii - funkcjonalna zabezpieczająca wygodne zamieszkanie dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

1 695 000 zł142,70 m² 11 878,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Lokal 142,7 m2 na 3 ostatnim piętrze w bloku z 2000roku bez windy. Bemowo ulica Radiowa. Idealnie ciche, słoneczne, bardzo ustawne mieszkanie w dobrym stanie z 2 balkonami i 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

280 000 zł170 m² 1 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferta niedrogiego domu piętrowego do wykończenia według własnej aranżacji W miejscowości czarna sędziszowska. Proponujemy Państwu do sprzedania solidnie zbudowany dom piętrowy z pustaka.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł60 m² 11 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Na sprzedaż urokliwe siedlisko położone we wsi Adamowice , w gminie Mszczonów, powiat Żyrardowski. To wyjątkowa okazja dla osób poszukujących spokojnej, zielonej okolicy z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 170 000 zł130 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesny budynek dwulokalowy Mościska | 130 m | działka 750 m | 1 170 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy budynek dwulokalowy położony w spokojnej, zielonej części Mościsk, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 000 zł40,69 m² 11 993,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! Promocyjna cena tylko 5 pierwszych mieszkań! Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina. Wysoki standard wykończenia budynku.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł75,16 m² 8 781,27 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu dwupoziomowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 75.16m2 usytuowane na drugim piętrze Apartamentowca z 2008 roku, położonego z bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł6 700 m² 17,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki, zlokalizowanej w miejscowości Górki - Gmina Brzozów działka: powierzchnia 67a (0,67ha) powiat.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł100 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:938 m²

NA sprzedaż dom w miejscowości Gniewomierz o powierzchni 100 m2 + 100 m2 pomieszczenia godpodarcze. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 938 m2 i wymaga kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 596 m² 181,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Ludwiczak oferuje na sprzedaż Atrakcyjną działkę budowlaną , położoną w Steblowie (koło Krapkowic). Powierzchnia działki 1596 m , z planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł40,81 m² 16 907,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu do sprzedaży stylowy, w pełni wyposażony apartament 2-pokojowy o powierzchni 40,81 m2, znajdujący się na pierwszym piętrze w 4-piętrowym apartamentowcu Baltic Marina.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł235 m² 7 872,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:997 m²

Rokitki | 30 min od Gdańska W otoczeniu zieleni, z bezpośrednim widokiem na las, znajduje się przestronny dom jednorodzinny położony w kameralnej części Rokitek miejsce, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 007 m² 188,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1007 m2, położona w wyjątkowo urokliwej i spokojnej części Świerklan, w bezpośrednim sąsiedztwie dużego kompleksu leśnego. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł2 849 m² 452,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę działki budowlanej w Starym Kisielinie z bezpośrednim dostępem od ul. Pionierów Lubuskich. Na działkę została wydana decyzja o warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł64,36 m² 16 298,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Luksusowa inwestycja Z basenem I strefą relaksu 2 poziomy - Parter z tarasem i wyjściem na ogród oraz antresola | Luksusowa inwestycja z basenem i strefą relaksu | Wyspa.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem przytulne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 położone w Mińsku Mazowieckim przy ul. Mikołaja Kopernika. Informacje O mieszkaniu: - parter - powierzchnia 37 m2 - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł59 m² 76,27 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Hampton Home oferuje do wynajęcia piękne, słoneczne mieszkanie - przy Marinie Mokotów Do wynajęcia nowocześnie urządzone, jasne i przestronne mieszkanie na Mokotowie. Lokal znajduje się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 €297 m² 7 070,71 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 788 m²

Leach & Lang Property Consultants prezentuje nietuzinkową willę o pow. ok. 297,53 m2 zlokalizowaną na działce o powierzchni 1788 m2 w prestiżowej i spokojnej części Woli.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 394 m² 104,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka nr   _2.0024.9/14 )położona w miejscowości Wilków, gmina Dalików, posiadająca decyzję o warunkach zabudowy WZ umożliwiającą budowę nawet dwóch budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrodzony

Łobez,zachodniopomorskie

700 000 zł700 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 772 m²

Polecamy Państwu nieruchomość zabudowaną budynkami różnego przeznaczenia o łącznej powierzchni około 700 m2 położonej na działce o powierzchni 7772 m2 w okolicach Łobza.

Szczegóły ogłoszenia

138 500 zł1 385 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, gdzie po pracy odpoczniesz od zgiełku miasta, a poranki przywitają Cię widokiem na zielone wzgórze i śpiewem ptaków? Ta działka we Mstowie przy ul. Wolności spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

1 255 920 zł104,66 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47 mieszkań na 5 kondygnacjach o powierzchniach od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł168,87 m² 3 256,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:780 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż domy w nowo powstającej inwestycji w stanie surowym otwartym zlokalizowane w Goszycach mieszczących się w gminie Kocmyrzów-Luborzyca. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł62,50 m² 4 784 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Kupno bez usługi pośrednictwa. Mysłowice, stawowa 27 Piętro 10/10 Duży balkon z pięknym widokiem Do centrum 2 km Kuchnia po remoncie w 2022- gwarancja 25 lat na meble Ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł15 762 m² 60,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 15762 m2 położona wśród terenów rolnych oraz zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość nie jest objęta mpzp. Media: prąd, woda miejska. Cicha spokojna okolica. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

998 800 zł435 m² 2 296,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Budynek o pow. 435m2 przy ul. Leonów, gm. Niemce na działce o pow. 3398m2 z gotowym projektem do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 626 000 zł108,20 m² 15 027,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mam przyjemność zaoferować Państwu obiekt, który sprawdzi się jako inwestycja. Jeśli szukasz miejsca na swój wymarzony biznes ta oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie. Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł1 988 m² 1 710,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49,50 m² 12 101,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko panthers estate. Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność z doskonałym doświetleniem i świetną komunikacją? Poznaj wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł128,55 m² 6 604 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Po wielu udanych inwestycjach czas na kolejną inwestycję: segment lewy - dostępny. Segment prawy - sprzedany. Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł50 123 m² 93,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę 50 000 m blisko Gryfina, stare Brynki Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 50 123 m , położoną w malowniczej i spokojnej okolicy w miejscowości.