Nieruchomości

240 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 647 680 zł235,32 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł1 370 m² 243,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: niestępowo to malownicza wieś położona w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, w gminie Żukowo. Usytuowana zaledwie kilkanaście kilometrów od centrum Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

24,59 zł/m²244 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

*Zdjęcia należą do właściciela oferty. DO wynajęcia lokal biurowy na rybitwach blisko węzła autostrady A4 (bieżanów). Lokal znajduje się w większym obiekcie magazynowo-biurowym, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł96,51 m² 5 378 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Jesteśmy lokalnym, niezależnym biurem obrotu nieruchomościami działającym na rynku leszczyńskim od 15 lat Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 17. Masz pytania lub chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

613 283 zł43,90 m² 13 970 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalny i bardzo dobrze zaprojektowany apartament o powierzchni 43,90 m , zlokalizowany na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Monte Cassino 7 w Świnoujście. To.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł147 m² 5 034,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 514 m²

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż wolnostojący dom położony w malowniczej miejscowości Szczytna w pobliżu Polanicy Zdrój. Posadowiony na dużej ( 1514m2), prostokątnej działce dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł155,58 m² 4 814,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:197 m²

Promocja! Domy w zabudowie szeregowej najniższa cena na rynku od 4 815 zł/m bez prowizji I pcc! Nie podpisujesz żadnej umowy pośrednictwa i nie płacisz 2% podatku pcc kupujesz nowy.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł112 m² 2 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 951 m²

Rezerwacja! wolnostojący dom W jastrzębiu- zdroju oferta na wyłączność biura O ferujemy do sprzedaży dom z 1960 roku o powierzchni użytkowej 112 m2 w Jastrzębiu-Zdroju. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł150 m² 12 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Inwestycja w Centrum Zduńskiej Woli - budynek 130m2 z działką 1527 m2. Oferujemy na sprzedaż wyjątkową zabudowaną budynkiem działkę o powierzchni 1527 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł43,82 m² 2 943,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie: parter, niezależne wejście z antresolą Prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie, o powierzchni użytkowej 43,82m2, zlokalizowane na parterze w budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł225 m² 2 306,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:506 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący mieszkalno-usługowy z lat 70-tych na Osiedlu Tuwima, położony od strony Ronda W. Sikorskiego, u zbiegu ulic Cieszyńskiej, 11. Listopada, al. Piłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł91,70 m² 6 423,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opis nieruchomości Lokal znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, w centrum miasta, co zapewnia duży ruch klientów i nabywców. Okolica jest dobrze skomunikowana, posiada wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 464 zł51,28 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompaktowe mieszkanie z salonem od zachodu w stanie deweloperskim. Zrealizowana inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł300 m² 7 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom z duszą w sercu Siedlec Marzysz o miejscu, gdzie codzienność staje się przyjemnością? Gdzie możesz rozwinąć skrzydła, nie rezygnując z bliskości centrum miasta? Na.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł240 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:32 126 m²

Do wynajęcia wolnostojący dom w miejscowości Mostki (gm. Sompolno), idealny jako miejsce na kwatery pracownicze, dom dla ekipy wykonawczej lub zakwaterowanie dla pracowników firm z okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł700 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Odkryj miejsce, w którym historia spotyka się z naturą. Osada Stary Młyn to niezwykła nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym idealna pod agroturystykę, hotel butikowy, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

4 286 000 zł3 297 m² 1 299,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka O pow. ok. 3300m2 W doskonałej lokalizacji na podolanach także inne działki różnej wielkości Polecam piękną działkę rezydencjonalną w zielonej części Podolan.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł917 m² 261,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność biura Marzysz o dużej przepięknej działce z dala od miastowego zgiełku? Działka budowlana Żory dzielnica Folwarki Twoja prywatna oaza spokoju! Powierzchnia: 917 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł495 m² 3 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:2 201 m²

Wyłączność-Oferta sprzedaży 3 domów w Wisełce nad morzem-gotowy biznes do przejęcia! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży trzech nowoczesnych domków, które.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł20 000 m² 5,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujmy Państwu na sprzedaż działkę o pow. 20ar położoną w miejscowości Sieroszowice - wieś w Polsce, w województwie dolnośląskim, w powiecie polkowickim, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł1 000 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o pow. 1000 m2 zlokalizowana w pobliżu ul. Ostródzkiej, na Białołęce - Brzeziny. Działka w kształcie trapezu o przybliżonych wymiarach: 21 x 40.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł450 m² 1 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Biuro Nieruchomości Mały Domek z przyjemnością przedstawia ofertę sprzedaży dużego, zadbanego domu gościnnego idealnego do prowadzenia agroturystyki. Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

851 506 zł49,22 m² 17 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal inwestycyjny w Orłowo Square | Gdynia Orłowo Na sprzedaż lokale inwestycyjne w prestiżowej inwestycji Orłowo Square w Gdyni Orłowie: jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł178 m² 2 404 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 492 m²

Dom, który daje przestrzeń. Działka, która daje wolność. Pasiecznik. Jeśli marzysz o miejscu, w którym Twoja rodzina odetchnie pełną piersią, a każdy metr będzie dawał realne.

Szczegóły ogłoszenia

247 000 zł5 070 m² 48,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość ma kształt zbliżony do wydłużonego prostokąta. Teren działki przeważnie płaski. Działka porośnięta jest licznie nieuporządkowaną roślinnością wysoką i średnią.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 500 m² 366,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie poranki z kawą na tarasie, śpiew ptaków zamiast hałasu ulicy i przestrzeń tylko Ciecie? I to wszystko zaledwie kilka minut samochodem od Gdyni. Ta działka w Kielnie to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł65,80 m² 8 358,66 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania mieszkanie w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Powierzchnia mieszkania to 65m2. Usytuowane jest na 1 piętrze budynku oddanego do użytku w 2024 roku. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł32 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1450

English below Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - około 26 m + ok. 36 m wspólnego korytarza w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

61,54 zł/m²130 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Avenue Estate prezentuje funkcjonalną powierzchnię biurową o powierzchni 130 m , zlokalizowaną na pierwszym piętrze budynku z niezależnym wejściem. To idealna propozycja dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

339 007 zł1 289 m² 263 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest widokowa działka budowlana o powierzchni 12,89ar w Polańczyku idealna pod inwestycję ,budowę domu/domków w unikalnej ponadczasowej lokalizacji. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł64 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealne dla pracowników firm. Oferujemy do wynajmu dwupokojowe mieszkanie o pow.64m 2 , na drugim piętrze ( mieszkalne poddasze) w wolnostojącym budynku przy ul. Żabiej. Mieszkanie nowe, po.

Szczegóły ogłoszenia

225 610 zł2 051 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 2051 m.kw., o regularnym kształcie, płaska, zadrzewiona. Działka w sąsiedztwie zabudowań jednorodzinnych, dojazd drogą nieutwardzoną. Dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł68,80 m² 3 633,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ofertą sprzedaży jest bezczynszowy lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 63,8 m2, wraz z gruntem 81,2 m2 położony w Policach przy ul. Mieszka I. /nieopodal skrzyżowania z ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł157,20 m² 6 933,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:977 m²

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą biura kontur nieruchomości: na sprzedaż nowy dom jednorodzinny położony w Cieszynie, w rejonie ulicy Karola Stryi. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł58,74 m² 10 469,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Podwyższony standard wykończenia! wyjątkowa inwestycja W niezwykle widokowym miejscu! do tego znakomita komunikacja I bardzo spokojna okolica! znajdziesz tu wszystko, czego szukasz Podwyższony.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 970 m² 68,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jeżeli szukasz dużej ustawnej działki w zacisznym miejscu ta oferta jest dla Ciebie! Do sprzedaż bardzo atrakcyjna działka o pow. 1970 m2 położona w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł39,57 m² 17 159,46 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na zielonym Żoliborzu o powierzchni 39,57m2.Mieszkanie z potencjałem, które można zaaranżować dla swoich.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł8 127 m² 73,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka o przeznaczeniu na usługi- publiczne według mpzp (up) i ze przy drodze wjazdowej gruntowej (teren sąsiadujący ze stawem znajdującym się na działce obok),.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł68,13 m² 12 608,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Czy szukasz mieszkania dla swojej rodziny, na spokojnym, zielonym osiedlu? Czy zależy Ci na 3 samodzielnych pokojach i wydzielonej, widnej kuchni? A może ważna jest dla Ciebie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł270 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 270m2 położony w malowniczej miejscowości Lisewiec niedaleko Kolbud, 10 km od trójmiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł2 623 m² 99,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy na sprzedaż działki o numerze 13/13 oraz 13/14 położone w Chruszczewie gm. Ciechanów w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Mławskiej o łącznej powierzchni 2623 m2.