Nieruchomości

239 895 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

980 000 zł210 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:601 m²

Minipensjonat ustka centrum Nr oferty: ms1208 Rodzaj transakcji: sprzedaż Rynek: wtorny Województwo: pomorskie Gmina: ustka Miejscowość: ustka Lokalizacja: centrum Forma własności: własność.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 036 m² 207,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż uzbrojona działka z potencjałem budowlanym o powierzchni 10,36 ara [1036 m ] , zlokalizowana przy ul. Kochanowskiego w Łańcucie. To lokalizacja, która gwarantuje sprawny.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki z warunkami zabudowy, zlokalizowane w miejscowości gminnej Stare Miasto. Przeznaczenie nieruchomości: wszystkie działki mają wydane decyzje o warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

41 000 zł12,50 m² 3 280 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:13 m²

Przedmiotem sprzedaży jest miejsce postojowe w hali garażowej zlokalizowanej w budynku przy ulicy Niedziałkowskiego 25a w Poznaniu. Miejsce znajduje się na platformie. Teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

36,89 zł/m²103 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal użytkowy w centrum Cieszyna na wynajem Lokal znajduję się w idealnej lokalizacji praktycznie położony jest w samym centrum Cieszyna około 100 metrów od rynku. Pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł39 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Niska prowizja! ostatnia kawalerka-39 M2 do wynajęcia od ręki! lokalizacja - najlepsza lokalizacja na Os Górczyn w Gorzowie Wlkp przy ul, ogińskiego wśród domków jednorodzinnych ( spokój cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

431 232 zł47,92 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Charakterystyka inwestycji Na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa. Budynki zaprojektowane z myślą o spokoju, funkcjonalności i bliskości natury.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł270 m² 6 292,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 717 m²

Oferujemy do sprzedaży duży dom jednorodzinny wraz z zabudowaniami produkcyjno- usługowymi we Wróblewie, w powiecie wieluńskim. Okolica Miejscowość Wróblew, gmina Skomlin, powiat Wieluń, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 289 000 zł147,63 m² 8 731,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:424 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji Na sprzedaż bardzo ładny, nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej 128,83 m2 + garaż o powierzchni 19,38 m2, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

14 736 zł7 888 m² 1,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu na wynajem atrakcyjna nieruchomość położona w korzystnej lokalizacji w Zabrzu. Cała nieruchomość jest ogrodzona oraz chroniona. Specyfikacja hali: - powierzchnia 788 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

9 308 zł870 m² 10,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:16 270 m²

Murowany magazyn z możliwością produkcji: 518 mkw w murowanym budynku (obecnie miejsce produkcji mebli)107 mkw i 245 mkw dwie wiaty magazynowe blaszane po obu stronach murowanego.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 000 m² 66,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 30 arów położona w miejscowości Kunkowa gmina Uście Gorlickie powiat gorlicki. Działka posiada bezpośredni dostęp do gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł821 m² 231,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego (stan surowy otwarty) , położona w miejscowości Oraczewice, gmina Choszczno, powiat choszczeński,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Możliwość wystawienia przez Wynajmującego Faktury Vat za wynajem! Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie położone na 1 piętrze w niskiej zabudowie w miejscowości Jasionka/ Tajęcina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł114 m² 8 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Dom w stanie surowym idealna inwestycja blisko Puszczy Zielonki! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w stanie deweloperskim, zlokalizowanym niedaleko Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Darłowo

Darłowo,zachodniopomorskie

5 500 000 zł230,92 m² 23 817,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:118 m²

Na sprzedaż wyjątkowa, odrestaurowana kamienica w sercu Darłowa! Oferujemy na sprzedaż niezwykłą kamienicę z końca XVIII wieku, zlokalizowaną bezpośrednio na rynku w Darłowie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Czapla

Czapla,zachodniopomorskie

285 000 zł65 m² 4 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:785 m²

Rezerwacja na sprzedaż mały dom W czapli. Przedmiotem oferty jest nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym, parterowym, jednorodzinnym,częściowo podpiwniczonym, znajdującym się.

Szczegóły ogłoszenia

1 930 457 zł117,14 m² 16 479,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1895

Uwaga: oferujemy opcję wykończenia pod klucz! Jeśli szukasz mieszkania/ apartamentu w topowej historycznej kamienicy, wyśmienicie odrestaurowanej i w doskonałej prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 zł200 m² 28,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Joker house nieruchomości przedstawia do wynajęcia powierzchnię magazynową ok. 200 m2, magazyn czysty i ładnie utrzymany! dojazd dla tir. magazyn na niższym parterze (tzw suterena, poziom -1.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł4 500 m² 217,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż zabudowana działka o pow. 4500 m2 z przygotowanych projektem budowy domu spokojnej starości w Zdziechowicach w gminie Gorzów Śląski (woj. opolskie, powiat oleski) to.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł350 m² 711,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:504 m²

Przedstawiamy Państwu interesującą ofertę sprzedaży budynku mieszkalno-usługowego o pow. ok. 350m2, położonego na 500m2 działce w centralnej części malowniczej miejscowości Biskupin k.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

279 168 zł29,08 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 929 zł78,01 m² 6 908,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania w Częstochowie przy ul. Limanowskiego, w dzielnicy Raków. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł54 m² 24,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na parterze w budynku przy ul. Mostowej w Gostyniu. Mieszkanie dostępne od zaraz! Nieruchomość składa się z: - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł303,46 m² 11,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia magazynu z zapleczem socjalno-biurowym o powierzchni 303,46 m2 przy ul. Dworcowej 1 C w.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł121,24 m² 6 186,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:421 m²

Osiedle Sosnowe - III etap kameralnej inwestycji w zielonej okolicy Bliźniak z poddaszem i możliwościami aranżacji - spokojne Prusice, blisko Wrocławia (ogrzewanie podłogowe, pompa.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł3 100 m² 74,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Działka na sprzedaż O powierzchni 3 100 M Z zabudową, położona W cichej I zielonej miejscowości błonie W gminie łęczyca, woj. Łódzkie. Działka ma dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

37,31 zł/m²67 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 67 m , położony w ścisłym centrum Nowy Targ, przy ul. Jana III Sobieskiego 17. Nieruchomość znajduje się zaledwie 50 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł20 658 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

biuro nieruchomości Lublin * 1. Przeznaczenie: oferujemy do sprzedaży 2-hektarową działkę z potencjałem inwestycyjnym, położoną przy węźle drogowym drogi ekspresowej w kierunku do granicy.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł55,90 m² 9 749,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania trzypokojowego płożonego w na trzecim piętrze budynku czteropiętrowego przy ul. Orzeszkowej na osiedlu Mickiewicza. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

38,13 zł/m²125,90 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal na wynajem Lokalizacja: kłodzko, ul. Okrzei Powierzchnia: 125,9 m.kw. Piętro: 1 z 2 Przeznaczenie: biurowe, usługowe Media: prąd, woda, kanalizacja Czynsz: 4 800 zł netto Opis: do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł1 744 m² 1 605,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka o powierzchni 1744 mkw. Grunt położony we Wrocławiu w dzielnicy Fabryczna, osiedle Muchobór Wielki przy ul. Stanisławowskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł239,20 m² 5 100,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferta, którą czytasz dostępna tylko w naszym biurze! Mamy do.

Szczegóły ogłoszenia

434 600 zł2 173 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bóbrka, na sprzedaż działka przylegająca do drogi wojewódzkiej relacji Uherce Mineralne - Polańczyk Miejsce posiada doskonały dojazd oraz widoczność - co sprawia, że jest idealna pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł5 100 m² 50,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 5100m2 zlokalizowana w miejscowości Przydawki gm. Sobienie Jeziory, pow. Otwocki. Nieruchomość o wymiarach 24m x 240 m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 000 zł180 m² 2 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:970 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom jednorodzinny / stan surowy otwarty/ zlokalizowany w miejscowości Krasice , posadowiony na działce 970m2, stan surowy otwarty. Zamieszczone zdjęcia stanowią.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł5 870 m² 239 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka dla inwestora w Grudzicach o pow.58,70 arów Oferta sprzedaż działki o powierzchni 58,70 arów zlokalizowanej w okolicy Fałata w Opolu bez mpzp. Możliwość przeznaczenia.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł32,30 m² 5 541,80 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jednopokojowe na trzecim piętrze , w wystawą okien na zachód , przeznaczone do remontu , w przedpokoju miejsce na garderobę , blisko do centrum miasta - 2 km. W okolicy sklepy ,.

Szczegóły ogłoszenia

135 720 zł2 088 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane na nowo powstałym osiedlu - Stopka, 15 min. od Bydgoszczy! Informacje podstawowe: teren został objęty miejscowym planem zagospodarowanie przestrzennego, który pozwana na budowę domów.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²50 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na wynajem!. Idealne miejsce na Twój biznes! Lokal na wynajem idealny pod gabinet, salon urody lub biuro! Rzeszów, ul. Pułaskiego blisko centrum Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok.