Nieruchomości

240 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

890 000 zł196,60 m² 4 526,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż budynek gospodarczy - warsztat z funkcją mieszkalną, o pow. zabudowy 196,60 m2 zlokalizowany w Kozach , ul. Wapienna. Wielkość działki około 3000m2. Cześć gospodarcza na.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł974 m² 189,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 974 m2, w Kłosowie, gmina Przodkowo (pow. kartuski). Działka położona w drugiej linii zabudowy (ok. 40m) od drogi głównej asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

46,67 zł/m²75 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Parterowy lokal z witrynami o pow. 75 mkw znajdujący się w okolicach ul. Wałbrzyskiej Wrocław- krzyki Południe (klecina). Wejście z ulicy z 2 miejscami parkingowymi przed.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł110 m² 6 091 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:611 m²

Kup bez prowizji - prowizję płaci tylko sprzedający! Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego nieruchomość. Przedstawiamy do sprzedaży funkcjonalny dom jednorodzinny, położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

200 000 zł1 437 m² 139,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana położona w unikatowym miejscu - w mieście, tuż pod lasem. Przepiękna zielona okolica idealna dla osób ceniących prywatność, bliskość natury i jednocześnie szybki.

Szczegóły ogłoszenia

16 €/m²286 m² 4 576 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 286m2 zlokalizowana w biurowcu Warszawa Praga Południe standard: wykładzina mieszany układ pomieszczeń otwierane okna okablowanie telefoniczne okablowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 183 000 zł144,30 m² 8 198,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 144,3 z ogrodem o wielkości 237 m2 w inwestycji Eko Lake kameralnym osiedlu domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł92,36 m² 13 317,45 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

| przestronne i bardzo słoneczne, mieszkanie w widokiem! Zaledwie 400m od plaży w Kołobrzegu, blisko molo i latarnia morska, oraz Marina Jachtowa. W pobliżu liczne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Grabnik około 10 km od Ełku/13 minut jazdy samochodem. Cena 150.000,00 zł Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

166 725 zł2 565 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Domo.Expert Nieruchomości oferuje dwie atrakcyjne działki zagrodowe w spokojnej okolicy w Dąbrowie Bolesławieckiej. Nieruchomość gruntowa : - nr 198/12 o powierzchni 2565 m2 - cena 166.

Szczegóły ogłoszenia

7 525 000 zł16 758 m² 449,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Legnica, działka, sprzedaż. Grunt inwestycyjny o pow. 16 758 m2 z koncepcją zabudowy parkiem logistycznym o pow. 5150 m2. Zlokalizowany w idealnej lokalizacji, przy ul. Objazdowej, na.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł52 m² 80,77 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od lini brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł15 000 m² 4,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż trafia ponad 150 arowe (1,5ha) zalesione jodłą i brzozą pastwisko trwałe w Jastrzębi powiecie tarnowskim gminie Ciężkowice. Nadające się na winnicę, sad, uprawę ziemi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł140 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bliźniak dwie połówki do wyboru lub razem Projekt Archonu Willa Klara Pęclin gmina Wiązowna każdy bliźniak ma 140m2 a działka 600m2. Nieruchomość położona w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

758 444 zł59,72 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

"twój taras nad miastem - Nowoczesne 3 pokoje na Winogradach (hawelańska III)" Wyobraź sobie poranną kawę na słonecznym balkonie o powierzchni ponad 9 m2. To 3-pokojowe mieszkanie na Winogradach to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

345 000 zł41,70 m² 8 273,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ustawne, funkcjonalne zupełnie nowe dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku apartamentowym przy ul. Poleskiej na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z: -pokój dzienny -aneks kuchenny -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży jedną z kilku działek budowlanych powstałych w wyniku podziału, o powierzchni 1000m2 , szerokości 23,5m. Nieruchomość zlokalizowana przy granicy miasta.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Gutowo między Toruniem a Bydgoszczą.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł47,70 m² 9 413 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

serdecznie zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 47,7 m2, położonego nad Zalewem, idealne miejsce dla osób ceniących bliskość natury, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł72,50 m² 6 606,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie szukaj dalej -oferta na wyłączność, dostępna tylko W naszym biurze (klucze W biurze) W swojej ofercie posiadamy, wyjątkowa nieruchomość - Klimatyczne mieszkanie w pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł23,80 m² 25 168,07 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Eng below Z przyjemnością prezentuję urokliwy apartament o powierzchni prawie 24 m , który czeka na nowego Właściciela Lokalizacja Nieruchomość usytuowana jest w sercu Mokotowa,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł5 500 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 55 arów położona w Starym Grodkowie, 4 km od Grodkowa, woj. opolskie. Teren płaski, brak ogrodzenia, dojazd utwardzoną drogą gruntową.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł49 m² 9 367,35 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Wiejskiej - Osiedle Zawada. Przedstawiana oferta to wygodne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 49 m2. Mieszkanie przechodzi właśnie generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 886 zł31,74 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

276 000 zł24 m² 11 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Gumieńce, os. Reda, bez pcc, kawalerka, balkon/taras, III piętro. Tylko u Nas! Oferta 0% prowizji od Kupującego! Lokal użytkowego z funkcją mieszkalną vat 23%. Cena w ogłoszeniu jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł300 m² 5 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Rzadko spotykana nieruchomość łącząca wygodny dom mieszkalny z dużym, pięknym ogrodem częścią warsztatową ( lub magazynową) z wydzielonym biurem lub mieszkaniem dla pracowników.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł198 m² 8 484,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:829 m²

Oferta sprzedaży obiektu dwulokalowego po generalnym remoncie, idealnego na inwestycję- prowadzenie działalności gospodarczej połączone z zamieszkaniem. Obiekt położony na Osiedlu nad Jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł35 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie | 35 m | 4. piętro | ul. Baczyńskiego, bydgoszcz Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35 m , położone na 4. (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł5 728 m² 78,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks działek inwestycyjnych położonych bezpośrednio przy drodze pomiędzy Barlinkiem a Pełczycami. ( odległość do Barlinka 4,5 km, odległość do Pełczyc 3,5 km). W chwili.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł737 m² 812,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży działkę znajdującą się na Os. Zalesie - boczna Al. Sikorskiego w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość stanowi działkę o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł180 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 114 m²

Tylko u nas! Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej, zielonej okolicy w Kraczkowej, zaledwie kilka minut jazdy od Rzeszowa. Nieruchomość znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł24,51 m² 19 991,84 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Studio inwestycyjnie Wola_widok na zieleń english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia Państwu ofertę kameralnego mieszkania na Woli, w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł789,01 m² 9 505,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 097 m²

Wyjątkowa oferta inwestycyjna w jednym z najbardziej pożądanych punktów Bieszczad. Oferta na wyłączność biura nieruchomości. Na sprzedaż funkcjonujący aparthotel "korona Bieszczad",.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł22 m² 3 181,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Tylko W home expert super oferta! Do sprzedania 2 miejsca postojowe w garażu wielostanowiskowym w okolicy Placu Kromera we Wrocławiu. Parking w garażu podziemnym. Brama otwierana.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł50,95 m² 18 056,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Bruzdowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2016 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52,52 m² 13 309,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Polecamy na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie , położone w reprezentacyjnym budynku z lat 90-tych. W samym centrum miasta - kwartał :boh. Getta Warszawskiego/ aleja Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

744 000 zł4 960 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działak budowlana w Górzyńcu przy Szklarskiej Porębie. Cisza i piękne walory przyrodnicze Działak w pełni uzbrojona ,wszystkie media ,blisko w góry Działka graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł111,82 m² 7 413,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Inwestycja przyjazna- zapraszamy na dzięń otwarty 25.04 w godzinach 11:00-13:00 Nowoczesne domy w Szczepankowie - Twój azyl! Marzysz o nowoczesnym domu w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

19 €/m²542 m² 10 298 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia nowoczesne biuro o powierzchni 135 m netto (145 m brutto), zlokalizowane w prestiżowym biurowcu w samym sercu Warszawy. Lokal znajduje się na 9. (najwyższym) piętrze.