Nieruchomości

239 896 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 250 000 zł170 m² 13 235,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania usytuowanego na urokliwym i spokojnym osiedlu, zaledwie 8 minut spacerem od stacji metra Ursynów. Zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

237 000 zł1 185 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tylko w jazzhouse! Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową niezabudowaną składającą się z dwóch działek: 2990/9 i 2988/13 w miejscowości Goleszów, powiat Cieszyński.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł70,70 m² 6 595,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż ładne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie położone w samym centrum Środy Śląskiej w Rynku. Mieszkanie jest czyste, zadbane i w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lisi Ogon

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

41 000 zł3 237 m² 12,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Hale magazynowo- usługowe o łącznej powierzchni użytkowej 3 237 m kw, w tym: * budynek administracyjno- socjalny- 202 m kw. * budynek produkcyjny- 678 m kw. * budynek produkcyjno-.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

183 000 zł1 400 m² 131 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca do życia W ciszy I spokoju, w otoczeniu -lasów -jezior - śpiewu ptaków - infrastruktury szlaków konnych, pieszych I rowerowych? to znalazłeś, znalazłaś! to miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł125 m² 5 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Nowa, niższa cena na majówkę! dom W leszczynach, nieruchomość Z możliwością prowadzenia działalności/usługi! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł40,64 m² 1 350,89 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Inwestycja w zdrowie i przyszłość: apartament Vela Mare w sercu powstającego uzdrowiska!szukasz miejsca, które łączy luksusowy wypoczynek z realnym zyskiem i dbaniem.

Szczegóły ogłoszenia

52 000 zł1 380 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka W przysiekach gmina skołyszyn! Prezentujemy Państwu bardzo ładną działkę budowlaną o pow. 13,80 ar miejscowości Przysieki, gmina Skołyszyn. Działka posiada wydane.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²44 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prestiżowe biuro W zabytkowej kamienicy. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze, bezpośrednio przy Starym Rynku (ul. Żeromskiego) w części o najwyższym w mieście natężeniu ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

48,02 zł/m²202 m² 9 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujęmy do wynajecia Lokal o powierzchni użytkowej 202 m2 - usytuowany na działce ok. 900 m2. Lublin, ul Krochmalna 26a, obręb Za Cukrownią. Działka zabudowana budynkami o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł2 900 m² 344,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy! Brody ul. Wadowicka Bezpośrednio przy drodze krajowej nr 52, relacji Kraków Bielsko-Biała, działka budowlana o pow. 2900mkw. Na działce budynek mieszkalny o pow. ok. 70mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 070 000 zł142 m² 7 535 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok.142 m Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł84,20 m² 6 650,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! mieszkanie 3 pokojowe ,pow. 84,2 M2, balkon, w samym centrum zgorzelca! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 84,2.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł45,89 m² 13 510,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na parterze z ogródkiem. Mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym osiedlu na pograniczu Gumieniec i Warzymic, usytuowane na parterze, niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł76 m² 8 802,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż nowe mieszkanie Piła - Osiedle Widokowe - 3 pokoje - nowe! Marzysz o wyjątkowym i wygodnym mieszkaniu? To idealne miejsce dla Ciebie! Przestronne i jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł72,94 m² 3 838,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 72,94 m , zlokalizowane w centrum Sosnowca przy ul. Mościckiego , tuż obok Urzędu Miasta. Budynek pochodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 440 zł58,37 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł750 m² 1 132 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 850 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż budynek dawnej szkoły o pow.750m2 położony na działce o pow. 5850m2 w miejscowości Tłustomosty. Budynek w trakcie remontu. W większości.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²695 m² 25 979 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Hala wielkosci 698m2 wysokosci 10m blaszana duza brama wjazdowa +biuro 159m2 połączone z halą. Energia elektryczna do celów oświetleniowych. Poziom zerowy. Przeznaczenie : typowo do magazynowania.

Szczegóły ogłoszenia

763 475 zł88,73 m² 8 604,47 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam 3-pokojowe mieszkanie z dwoma ogródkami w świetnej lokalizacji! Tylko teraz w super cenie! Mieszkanie będzie gotowe do odbioru już w czerwcu. Stara cena - 975 852zł.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł279 m² 4 659,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wyjątkowy obiekt z ogromnym potencjałem - Świnna k. Żywca Marzysz o prowadzeniu pensjonatu, ośrodka wypoczynkowego, domu opieki, sali weselnej a może masz jeszcze inny.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł31,60 m² 16 107,59 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 31 m2 z Widokiem na Morze i Panoramę miasta przy ul. Karpackiej w Oliwie. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego (17m2) z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 948 478 zł102,80 m² 18 954,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Altona to kompleks trzech will iz trzema sypialniami i trzema łazienkami, położonych w 16-tysięcznym miasteczku Los Alcazares. Wille mają własny basen, ogród, taras z letnią kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł2 209 m² 588,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponuję do sprzedaży działkę w Grodzisku Mazowieckim w strefie doskonale skomunikowanej z centrum. Pow. działki 2209m2 - z możliwością podziału na dwie. Okolica cicha.

Szczegóły ogłoszenia

153 900 zł800 m² 192,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| działki budowlane z widokiem na góry Goczałkowice-Zdrój Na sprzedaż 3 działki z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (mn3) , położone w uzdrowiskowej.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²660 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:29

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta wynajmu obiekt wielofunkcyjny | krasne / rzeszów Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje prestiżowy, wielofunkcyjny obiekt komercyjny dostępny na wynajem. To idealna propozycja dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł30,89 m² 7 737,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Duża kawalerka na śródmieściu - Koszalin, ul. Głowackiego! Prezentujemy dochodową inwestycję zlokalizowaną na zacisznym osiedlu, jednak w pobliżu centrum, przy ul. Głowackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 286 875 zł91,33 m² 14 090 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Bez podatku pcc, oferta deweloperska. Termin realizacji - 04.2026 Inwestycja znajduje się w południowej części Wrocławia, administracyjnie jest to część osiedla Krzyki-Partynice. Graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł32,50 m² 16 276,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Przytulne 32 m w przedwojennej kamienicy na zielonym Grochowie - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż wyjątkowa, dwupokojowa kawalerka o powierzchni 32,23 m . Położona na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł54 m² 11 462,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż nowocześnie wykonane, bardzo przestronne 3 pokojowe mieszkanie - gdynia obłuże ul. Unruga opis: nowoczesne, przestronne 3-pokojowe o pow. 54 m2 mieszkanie znajduje się w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

138 040 zł812 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwej działki położonej w miejscowości Słone w powiecie Zielonogórskim, gmina Świdnica. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²50,67 m² 1 925 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokalizacja Lokal znajduje się w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w dobrze skomunikowanej części miasta, w sąsiedztwie licznych punktów handlowo -usługowych, szkół oraz przedszkoli.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Samodzielny lokal 9,5 mkw w centrum Pruszcza Gdańskiego dobry na biuro lub usługi kosmetyczne, wejście od dużego podwórka ogólnie dostępnego. Adres nieruchomości to ul Plac Wyzwolenia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł1 510 m² 350,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1510 m2 w spokojnej i zielonej okolicy Tarnowskich Gór. Wymiary: 54,34 x 28,50 m2 media: prąd - na działce internet - na działce woda - ok.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł90 m² 7 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:892 m²

Dom wolnostojący Zebrzydowa, bolesławiec. Wgn Nieruchomości Bolesławiec przedstawia na sprzedaż dom wolnostojący, który znajduje się w malowniczej, cichej, spokojnej, pełnej zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł51,30 m² 8 557,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia: 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem - Rzeszów, ul. Myśliwska, osiedle Miłocin Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51,3.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł38,88 m² 12 731,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie o metrażu 38,88m2 mieszczące się na trzecim piętrze trzypiętrowego bloku przy ulicy Generała Jarosława.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł496 m² 7 661,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:568 m²

NA sprzedaż nieruchomość zabudowana W budynkiem wolnostojącym O funkcji usługowej W idealnej lokalizacji, z doajzdem tramwajem, pociągiem autobusem miejskim I podmiejskim,.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł300 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 890 m²

Nowa cena: 1 950 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom o powierzchni 300 m , położony na dużej działce 1890 m w spokojnej części Mrowina, zaledwie kilkanaście minut od.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł3 000 m² 38,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: groblica, gmina Ostaszewo - spokojna, malownicza miejscowość, idealna dla osób szukających ciszy i bliskości natury. Bliskość większych miast i łatwy dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł740 m² 6 756,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 751 m²

Luksusowy dom na sprzedaż z basenem 740 m komfortu w sercu zielonej Jaroszówki Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja o powierzchni ok. 740 m , położona na przestronnej działce.