Nieruchomości
239 860 ogłoszeń
Od najnowszych
Rynek pierwotny
Apartament z aneksem, ul. Wyspiańskiego
Rzeszów,podkarpackie
379 945 zł28,41 m² 13 373,64 zł/m²
Działka budowlana, ul. Janowska
Wrocław,dolnośląskie
2 675 400 zł7 644 m² 350 zł/m²
235 000 zł900 m² 261,11 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Becka
Kraków,małopolskie
885 398 zł50,45 m² 17 550 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Hala Wrocław
Wrocław,dolnośląskie
28 000 zł1 000 m² 28 zł/m²
Działka budowlana, ul. Jana z Kolna
Trzebież,zachodniopomorskie
528 000 zł4 800 m² 110 zł/m²
379 000 zł38 m² 9 973,68 zł/m²
Biuro klimatyzowane Białystok
Białystok,podlaskie
38,18 zł/m²110 m² 4 200 zł
Działka rekreacyjna Kcynia
Kcynia,kujawsko-pomorskie
9 000 zł380 m² 23,68 zł/m²
940 000 zł7 100 m² 131,65 zł/m²
434 999 zł67 m² 6 493 zł/m²
Działka rolna
Orłowo,warmińsko-mazurskie
220 000 zł54 559 m² 4,03 zł/m²
Działka komercyjna Żółtki
Żółtki,podlaskie
184 698 zł662 m² 279 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe
Jelenia Góra,dolnośląskie
339 000 zł48,20 m² 7 033,20 zł/m²
85 900 zł859 m² 100 zł/m²
319 000 zł52,50 m² 6 076,19 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z ogródkiem Miłoszyce
Miłoszyce,dolnośląskie
460 000 zł47 m² 9 787,23 zł/m²
Dom Żarnowa
Żarnowa,podkarpackie
175 000 zł90 m² 1 944 zł/m²
179 000 zł2 473 m² 72,38 zł/m²
1 150 000 zł171 m² 6 725,15 zł/m²
899 000 zł74,12 m² 12 128,98 zł/m²
Dom z garażem
Białowieża,podlaskie
2 190 000 zł160 m² 13 687,50 zł/m²
Dom z garażem Trzciana
Trzciana,podkarpackie
669 000 zł194 m² 3 448,45 zł/m²
390 000 zł116,82 m² 3 338,47 zł/m²
Działka rolno-budowlana Milanówek
Milanówek,mazowieckie
850 000 zł5 192 m² 163,71 zł/m²
Dom z tarasem Kąp
Kąp,warmińsko-mazurskie
1 450 000 zł532 m² 2 726 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe Kościan
Kościan,wielkopolskie
290 000 zł52,30 m² 5 544,93 zł/m²
Rynek pierwotny
2 070 000 zł154 m² 13 441,56 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z miejscem parkingowym
Rzeszów,podkarpackie
727 586 zł88,73 m² 8 200 zł/m²
Działka Wagowo
Wagowo,wielkopolskie
169 000 zł1 000 m² 169 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe
Rzeszów,podkarpackie
2 100 zł35 m² 60 zł/m²
247 000 zł1 347 m² 183,37 zł/m²
129 000 zł2 600 m² 50 zł/m²
245 000 zł2 260 m² 108,41 zł/m²
Dom z tarasem, ul. Szpitalna
Poznań,wielkopolskie
4 500 000 zł453 m² 9 933,77 zł/m²
Działka rolno-budowlana Dębice
Dębice,zachodniopomorskie
59 465 zł1 699 m² 35 zł/m²
229 000 zł1 000 m² 229 zł/m²
Biuro, ul. Peryferyjna
Kielce,świętokrzyskie
20 000 000 zł6 600 m² 3 030,30 zł/m²
842 000 zł117,93 m² 7 139,83 zł/m²
Lokal użytkowy, ul. Kamieńskiego
Wrocław,dolnośląskie
2 790 000 zł491,30 m² 5 678,81 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia