Nieruchomości

240 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

35 zł/m²82 m² 2 870 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony w centrum miasta z bardzo dobrą komunikacją, z samodzielnym niezależnym wejściem z ulicy , aktualnie przystosowany do prowadzenia działalności gastronomicznej , ale.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł48,50 m² 2 989,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż przytulne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie z garażem w miejscowości Białowąs. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze zadbanego bloku. Wnętrze jest jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł27,82 m² 7 153,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości luxm przedstawia przytulną kawalerkę o pow. 27.82 m2 , wraz z dużą przynależną piwnicą o powierzchni ok.10 m2 na Zawarciu w Gorzowie Wlkp. -> Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

1 669 000 zł89,81 m² 18 583,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Prestiżowa inwestycja dewelopera Allcon usytuowana na osiedlu stylowych i kameralnych budynków przy ulicy Sołeckiej w cichej i spokojnej okolicy. Jest to świetna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

729 000 zł54 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Atuty: - 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m - funkcjonalny układ pomieszczeń - Balkon, oddzielna kuchnia oraz dodatkowa piwnica - Położone na 2. piętrze w niskim, 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

94 000 zł853 m² 110,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż ustawna działka budowlana o powierzchni 853 m , położona w miejscowości Stare Siołkowice w spokojnej, zielonej okolicy o charakterze zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł200 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż jasny ,przestronny I funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni ok.200m2, położony na dużej ,zagospodarowanej działce 1400m2 w Wólce Lubelskiej. Dom jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48 m² 12 479,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Nowa cena! tylko W home expert super oferta! Ciche mieszkanie 3-pokojowe na pierwszym piętrze w kamienicy z ogrzewaniem miejskim przy cichej uliczce na Krzykach Książu Małym - okolice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

1 119 000 zł103,49 m² 10 812,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Żórawina Na sprzedaż piękny, słoneczny dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej, położony na kameralnym i bezpiecznym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł15 382 m² 9,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna oznaczona numerem 50 o powierzchni 1,5382ha położona w obrębie ewidencyjnym 0026 Pniewo, gmina Łomża. Dojazd do nieruchomości stanowi droga o nawierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

231 000 zł1 216 m² 189,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 5 działek budowlanych o powierzchni od 1216 - 1418 mkw. i wymiarach około 23,5 x 51,3 m (najmniejsza) w Obłaczkowie - 3km od Wrześni. Cena promocyjna 190zł za 1 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 444 zł156,28 m² 3 099,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 122 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie pierwotnym - Koziegłówki, oferuję na sprzedaż nowoczesny budynek mieszkalny jednorodzinny, położony na działce o powierzchni 1122 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

441 200 zł44,12 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | wysoki standard | II piętro | kamienica | ul. Zofii Kossak | Legnica Minimum decyzji, maksimum wygody. Kupujesz gotowe mieszkanie, wnosisz swoje rzeczy i od razu możesz zacząć nowy etap.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł9 000 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży: prostokątna działka rolna o pow. 9000 m kw., z możliwością uzyskania pozwolenia na zabudowę całoroczną, rekreacyjną lub zagrodową. Działka V/VI klasy.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł60 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem nowoczesny, luksusowo urządzony dwupokojowy apartament o powierzchni 60 m2, usytuowany na drugim piętrze 4-piętrowego budynku apartamentowego na kameralnym, strzeżonym 24h/7.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł46 m² 4 543,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Tylko w Realton Nieruchomości! Klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentacje! Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego! 0% Prowizji! 2 Pokoje | 46 m2 Z Balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł46,40 m² 1 616,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedmiotem powyższej oferty jest dom znajdujący się w malowniczej miejscowości Nowosielce, w powiecie Przeworskim, dom został wybudowany w 1925 roku z drewna i położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł52 m² 6 728,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz funkcjonalnego mieszkania w dobrej lokalizacji? Ta oferta to połączenie komfortu, przestrzeni i świetnego układu. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł64,80 m² 5 694,44 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,8 m2 przy ulicy Marusarzówny. Dlaczego warto tu zamieszkać ? - wysoki standard bez nakładów - mieszkanie przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł247 m² 3 967,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości o dużym potencjale inwestycyjnym, położonej w dynamicznie rozwijającej się części Sosnowca. Obiekt znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł36,70 m² 10 217,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy - idealne do wprowadzenia się od zaraz! Lokalizacja i budynek: budynek z 2019 roku, bardzo kameralny - tylko dwa piętra. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 694 zł57,09 m² 8 490 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57.09 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego, 3-kondygnacyjnego budynku na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

70,45 zł/m²44 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków- prądnik Biały rejon ul. Jasnogórska Lokal biurowy o powierzchni ok.44 m2, położony na pierwszym pietrze/2 piętrowego budynku biuroweg o . Lokal biurowy przestronny. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł65,40 m² 2 431,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie, w którym od razu czujesz spokój. W Gozdnicy, przy ul. Zielonej, czeka na nowego właściciela wyjątkowa przestrzeń idealna na start, pod inwestycję lub jako bezpieczna przystań na.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł71,10 m² 5 471,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe mieszkanie w dawnym budynku szkoły - Stare Czarnowo Z ogromną przyjemnością prezentujemy nieruchomość o niepowtarzalnym klimacie, położoną przy ul. Szkolnej w Starym.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł35 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania położonego przy ul. Sierpińskiego 3 na zielonej Ochocie - w jednej z najbardziej cenionych i dobrze skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł48,20 m² 10 767,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Daniel Brzoza Nieruchomości prezentuje Państwu nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Wiecherta na osiedlu Jaroty w Olsztynie. Na powierzchnie 48,2 m2 składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

329 999 zł65,20 m² 5 061,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż elegancki apartament w zabytkowej kamienicy - ul. Forteczna 8, grudziądz Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży apartamentu o pow. 65,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Kosobudy

Kosobudy,zachodniopomorskie

980 000 zł70 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

***magiczne miejsce, nieruchomość z własną linią brzegową jeziora Chociebądz Wielki - powierzchnia jeziora 60ha*** Działka o powierzchni 1,4ha położona na skraju wsi Kosobudy. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

965 000 zł121,83 m² 7 920,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:331 m²

Dom z możliwością wykończenia "pod klucz". Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej, położony na nowym osiedlu w gminie Kobierzyce, obręb Pełczyce. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł995 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż: działka budowlana w kameralnej części miejscowości Nekla w gminie Dobrcz. - około 100 metrów od asfaltu - dostęp bezpośrednio z utwardzonej drogi gminnej - zielona enklawa.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł35 m² 18 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam w ofercie mieszkanie o powierzchni 35,2 m2, usytuowane na czwartym piętrze (piątej kondygnacji), w budynku z windą, wybudowanym w 2000 roku. Składa się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł130 m² 10 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:208 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 130 m2 z tarasem i ogrodem - działka 208 m2. Wykończony i wyposażony, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł2 509 m² 77,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Chocianów, powiat Polkowice, działka, 2509 m2, sprzedaż, 195000 zł. Na sprzedaż grunt budowlany, działka 322/10 w miejscowości Chocianów. Odległość do: polkowic 16 km, lubina 25 km, głogowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 129 900 zł44,50 m² 25 391,01 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

500 610 zł3 034 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zielona enklawa spokoju pod Radomiem - działka z potencjałem inwestycyjnym i doskonałą lokalizacją Na sprzedaż przestronna działka rolna o powierzchni 3034 m (0,3034 ha), położona.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł28,75 m² 20 869,53 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Atuty: - wydanie mieszkania - od zaraz - 5 min autem lub rowerem do plaży i parku - Nowoczesny styl - Prywatne miejsce parkingowe w hali garażowej - Możliwość zaparkowania wielu aut na parkingu.

Szczegóły ogłoszenia

7,39 zł/m²266 m² 1 965 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w sąsiedztwie budynku dworca pkp w Przemyślu. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł4 918,87 m² 1,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofera na wyłączność - najem za pośrednictwem biura - zapraszamy Działając jako likwidator spółki bud-mar investment Sp. z o.o. w likwidacji, oferuję do wynajęcia atrakcyjną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

521 600 zł3 260 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o szerokości 20 metrów. Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (mpzp), co daje jasne i przejrzyste zasady dotyczące możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Poznań,wielkopolskie

494 400 zł49,44 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż lokal handlowo - usługowy. Lokalizacja: poznań Łazarz, ul. Głogowska 64 specyfikacja: powierzchnia: 49,44 mkw. Do lokalu przynależy piwnica. Lokal może pełnić także funkcje.