Nieruchomości

240 107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

511 900 zł80 m² 6 398,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem - Gryfino, górny Taras, ul. Lechicka- oferta na wyłączność Na sprzedaż bardzo zadbane, funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł13 498 m² 14,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka rolna na sprzedaż 1,3498 ha Suwałki, obrzeża miasta Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 13 498 m , położona na obrzeżach Suwałk w otoczeniu przyrody, ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

28,17 zł/m²71 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ever nieruchomości ma przyjemności zaprezentować na wynajem lokal użytkowy w Koszalinie! Polecamy lokal użytkowy zlokalizowany na początku ulicy Lechickiej w kamienicy (parter domu.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł59,30 m² 53,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia - tylko u nas! lokalizacja: nowe osiedle przy ulicy Lubomierskiej na wrocławskich Stabłowicach - w otoczeniu zieleni i trasą spacerową wzdłuż rzeki Bystrzyca.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

9 999 zł97 m² 103,08 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentacje wyjątkowego mieszkania na wynajem w nowoczesnym apartamentowcu, położonego w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Gdańska - Letnicy.

Szczegóły ogłoszenia

87 000 zł912 m² 95,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

"sigma nieruchomości " z siedzibą w Zgierzu przedstawia ofertę sprzedaży działki w świetnej lokalizacji - Kowalewice , 2 km od Ozorkowa. Działka budowlana o powierzchni 912 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł571 m² 1 260,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Pięknie położona działka w Centrum Ustki na Osiedlu Kwiatowym o powierzchni 571 m2. Działka przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne z dostępem do drogi publicznej. Na działkach obok.

Szczegóły ogłoszenia

79,60 zł/m²444,62 m² 35 392 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 375,95 m2 na III piętrze (powierzchnia najmu brutto: 444,62 m ) z możliwością wydzielenia mniejszych lokali, na przykład: - powierzchnia biurowa 166,56 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 000 zł100 m² 5 120 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom 100 m2, sprzedam, stan deweloperski, 512 000,00 zł, nowa Sól, budujemy na działce klienta. Zapraszam do zapoznania się z ofertą budowy domu w technologii clt. W naszej ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

976 000 zł74,70 m² 13 065,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 75 m , położone na 1. piętrze reprezentacyjnej, secesyjnej kamienicy w ścisłym centrum Poznania przy Al. Marcinkowskiego 11. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

152 620 zł1 174 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przodkowo - Młynek; oferta dotyczy działki położonej na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w sąsiedztwie pięknych młodych zagajników i lasów. Dla tego terenu została wydana decyzja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 776 zł89,03 m² 7 860 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Bardzo ciekawa inwestycja z nietypową architekturą Rzeszów, budziwój, ul. Budziwojska. Mieszkanie z 24 metrowym tarasem i garażem! opis nieruchomości: - pow. użytkowa mieszkania 89,03m2.

Szczegóły ogłoszenia

5 997 000 zł542 m² 11 064,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 002 m²

Zapoznaj się Z ofertą willi na złotnie W łodzi zanurz się w tej przestrzeni i odkryj coś, co jest na wyciągnięcie ręki. Nieruchomość została wybudowana w 2013 roku.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł46,20 m² 64,91 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia klimatyzowane, bardzo przestronne 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ul. Stańczyka, w inwestycji z 2023 roku. Mieszkanie posiada duży balkon o ekspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 65 m | klimatyzacja | balkon | parking Na wynajem komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone w dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł87 m² 7 126,44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Pragniesz zamieszkać blisko centrum miasta ,a jednoczesnie cieszyć się zielenią najpiękniejszego parku w jeleniej górze wśród śpiewu ptaków i szumu drzew? Ta oferta czeka na Ciebie.Z DO.

Szczegóły ogłoszenia

4 149 000 zł257,42 m² 16 117,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo - usługowy o powierzchni 257,42 m , zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji z 2023 roku. To doskonała okazja dla osób szukających miejsca, które łączy prestiż.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 000 zł6 402 m² 968,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość złożona z działek ewidencyjnych nr: 85, 86, 12, obręb 4-16-10 z uzgodnionym wjazdem zdm bezpośrednio z ul. Płochocińskiej. Możliwość zabudowy pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

61,51 zł/m²31,70 m² 1 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości Select M zaprasza na prezentację lokalu usługowego zlokalizowanego w centrum Jeleniej Góry. Nieruchomość o powierzchni 31,7 m , usytuowana na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł200 m² 9 950 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży lokalu w dzielnicy Podgórze, łagiewniki. Biuro, usługi, handel, a może jakaś niewielka produkcja ? Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł2 900 m² 117 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka z warunkami zabudowy o powierzchni 29 arów Oferujemy na sprzedaż atrakcyjnie położony teren o powierzchni 29 arów z wydanymi warunkami zabudowy pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 900 zł239,20 m² 5 434 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Nowoczesny Nowy Energooszczędny Dom. Przedstawiamy Do sprzedaży Nowy, energooszczędny, nowoczesny Dom - stodoła w stanie deweloperskim o powierzchni ok.240 m2, usytuowany w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

119 900 zł39,29 m² 3 051,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy - Stary Zdrój (ul. Armii Krajowej) blisko Dworca Wałbrzych Miasto Lokal o łącznej powierzchni 39,29m 2 składa się z: mieszkanie: 3 pomieszczenia (w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

833 000 zł123,03 m² 6 770,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy standard, starannie zaprojektowany układ i doskonała lokalizacja - jeśli tego szukasz, ta oferta jest dla Ciebie. Zamknięte osiedle, znajdujące się w urokliwej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²116 m² 5 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Proponujemy do wynajęcia lokal usługowo biurowy o łącznej powierzchni 116m2 Proponowana nieruchomość znajduje się na 2 piętrze biurowca z windą w samym centrum Zielonej Góry. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł950 m² 337 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 950 m , położona w miejscowości Kopanka (gmina Skawina), w cichej i zielonej okolicy z zabudową domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł6 300 m² 316,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod gotową inwestycję w północnym Milanówku! Grunt o powierzchni 6300 m2 z dostępem do drogi gminnej. W drodze przy działce prąd, woda, gaz i kanalizacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł130 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie - 4 pokoje, blisko lasu Na wynajem wyjątkowe mieszkanie dla osób, które szukają spokoju, przestrzeni i charakteru. Idealne dla rodziny lub osób pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł1 425 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjne działki budowlane, położone w urokliwej miejscowości Szemudzka Huta. - 4 działki o różnych metrażach: od 1425 m2 do 1732 m2, w okolicy zjazdu na Kupczą Górę, pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł595,07 m² 2 302,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Sławno, przy ul. Dworcowej 7, obejmująca działkę gruntu wraz z budynkiem stanowiącym odrębną nieruchomość. Oferta stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł4 500 m² 48,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną pod zabudowę domu jednorodzinnego, wolnostojącego zgodnie z warunkami zabudowy, wydanymi w dniu 3.01.2022r LOKALIZACJA: Drzymałowo, gmina Rakoniewice,.

Szczegóły ogłoszenia

349 001 zł980 m² 356,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:8 800 m²

Budynek szkolny wraz salą gimnastyczną i budynkiem mieszkalnym o łącznej pow. użytkowej 980 mkw. + poddasze ok. 400 mkw. o wys. 6 metrów (pow. całkowita prawie 1400 mkw) do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł150 m² 7 133,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż wyremontowaną kamienicę , położoną zaledwie 40m od mieleckiego Rynku, z obiecującym potencjałem, który można wykorzystać na kilka sposobów Kamienica oferuje około 150m2.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł23 m² 23 869,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Polecam na sprzedaż ciekawą ofertę inwestycyjną. Bardzo dobrze funkcjonujący lokal, w nowym kompleksie, wynajmowany na zasadzie najmu krótkoterminowego. Całość w chwili obecnej obsługiwana.

Szczegóły ogłoszenia

1 808 000 zł1 808 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do kupienia słoneczna działka w Komorowie na osiedlu nowych rezydencji. Odległość do wkd ok 1,5km, szkoła 1,2km Działka o powierzchni 1750m2 w kształcie prostokąta. Teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na nowym osiedlu Fabryczna mieszkanie o powierzchni 50m2. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w większość sprzętów (piekarnik, lodówka, czajnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

270 000 zł33 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kupując z nami dom/mieszkanie otrzymasz atrakcyjne rabaty na projekt wnętrz oraz wykończenie pod klucz. Oferta od Dewelopera. Bez pcc! Bez Prowizji! W ofercie mieszkania o pow. ok. 32mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

848 000 zł90 m² 9 422,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż śliczny apartament w bloku wybudowanym z cegły w 1998 roku w samym sercu Włocławka, województwo.