Nieruchomości

239 896 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 000 zł1 040 m² 91,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę położoną w kompleksie 24 działek Zaleszczycach przy ul. Leśnej, gmina Gryfice. Działka o powierzchni 1040 m2,w kształcie długiego prostokąta z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł58 m² 39,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, prezentuje na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 z dwoma balkonami i komórką lokatorską znajdujący się przy al. gen Władysława.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł310 m² 15 806,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 288 m²

Ofertą sprzedaży jest obiekt zlokalizowany tylko 800m od plaży, blisko centrum miasta. Nieruchomość składająca się z domu 70m2 i 7 domków każdy o powierzchni 30m2 (docelowo 12.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł8 900 m² 14,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

W ofercie Biura Nieruchomości Giergiel prezentujemy działkę rolną o powierzchni 0,89 ha w Zabratówce (gm. Chmielnik ). W okolicy zabudowa jednorodzinna, dojazd drogą gminną szutrową.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

190 000 zł680 m² 279,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem sprzedaży jest wieczyste użytkowanie działki o nr ew. 2250/53 z obrębu 0001 Tłuszcz o pow. 0,0680 ha, położonej przy ul. Warszawskiej w miejscowości gminnej Tłuszcz.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł95 m² 5 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:234 m²

Zapraszam do zakupu domu o powierzchni 95 m2 położony w Warce. Działka 234 m2. Z domu wydzielone zostało pomieszczenie mogące służyć jako lokal usługowy (sklep, biuro, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 555 zł56,99 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości - prezentujemy Państwu wyjątkowy, 3-pokojowy apartament położony na 14. piętrze nowoczesnego budynku. To propozycja dla osób szukających przestrzeni, która.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł142,10 m² 8 789,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 382 m²

Twój Rodzinny Azyl w Sercu Natury Dom w miejscowości Lipniak Wyobraź sobie poranne kawy z widokiem na las i wieczory przy kominku, gdy Twoje dzieci bezpiecznie bawią się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

265 512 zł38,48 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie, którego klucze będą przekazywane do końca lutego. Można kupić miejsce w garażu podziemnym w cenie 35 000 zł. Komórki lokatorskie w cenie +/- 10 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 300 000 zł194 m² 16 751,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:764 m²

Przedstawiamy Państwu zupełnie nowy dom typu bliźniak do samodzielnego wykończenia. Dom usytuowany jest W Konstancinie-Jeziornej na malowniczej, ładnej działce. Nieruchomość na sprzedaż to.

Szczegóły ogłoszenia

808 920 zł87,81 m² 9 212,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta bezpośrednia - bez kosztów obsługi biura i bez podatku pcc 2 % Na sprzedaż mieszkania dwupoziomowe znajdujące się w budynku dwulokalowym, położonym w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł48 m² 9 979,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam! na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe położone na 3 piętrze w niskim 4-piętorwym bloku na os. Bohaterów II Wojny Światowej na poznańskich Ratajach o powierzchni 47,2 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł56,47 m² 7 791,75 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Oferuję do sprzedaży 3 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 56,47m2. Usytuowane na 1 piętrze w wieżowcu przy Al. Kardynała Wyszyńskiego w Łodzi na Retkini.

Szczegóły ogłoszenia

1 268 000 zł92,34 m² 13 731,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Chcesz zamieszkać w segmencie z ogrodem na zielonym Wawrze, tuż przy Mazowieckim Parku Krajobrazowym? Sprzedajemy gotowy do odbioru segment Z ogrodem. Oferujemy komfortowy, nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 227 m² 154,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej - bukowno, gmina olsztyn Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Bukowno, gmina Olsztyn (powiat częstochowski).

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 002 m² 248,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy dla Państwa w ofercie działkę o powierzchni 1002 m w miejscowości Gnieżdżewo! Jest to doskonała propozycja pod budowę domu jednorodzinnego dla osób ceniących spokojne, zielone.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł53 m² 8 490,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lub zamianę na dom albo większe mieszkanie oferuję komfortowe,dwustronne mieszkanie o powierzchni 53 m+ piwnica,usytuowane na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku w Cieszynie na.

Szczegóły ogłoszenia

1 830 000 zł66,95 m² 27 333,83 zł/m²

 

Piętro:5/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Grzybowskiej w Platinum Towers budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 22 piętrowym budynku. Rok budowy: 2009 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 160 m² 81,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę położoną w kompleksie 24 działek Zaleszczycach przy ul. Leśnej, gmina Gryfice. Działka o powierzchni 1160 m2,w kształcie długiego prostokąta z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²812,20 m² 52 793 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem lokal biurowy klasy A położony na drugim piętrze Biurowca C w kompleksie Sportowa Centrum w Gdyni Wzgórze Świętego Maksymiliana, przy ulicy Sportowej 8. Warunki najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 027 344 zł76,67 m² 13 399,56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Krzyki, tarnogaj - 4 pokojowe, narożne, wygodne mieszkanie z bezpośrednim widokiem na park Tarnogajski - Sprawdź szczegóły! Proponowane mieszkanie: - narożne, czteropokojowe - Powierzchnia 76,67.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 500 m² 153,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu działkę w miejscowości Bychawka Trzecia w okolicy Zalewu Zemborzyckiego. Działka nr 490/2 o powierzchnin1500 m2. Wymiary 27x55. Działka posiada mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²15 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mały , sympatyczny lokal użytkowy, na cichą działalność biurową lub usługową typu gabinet. Położenie na Krzykach borek ulica wolbromska/jastrzębia w przyziemiu poniemieckiego wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł6 610 m² 24,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Wodzisław Śląski (kokoszyce) ul. Olszyny Do sprzedania nieruchomość składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 0,6610 ha (0,2730 ha oraz 0,3880 ha) Obie działki położone są.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł983 m² 222,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atuty: - prostokątny kształt, - łatwy dojazd do Trójmiasta, - bliskość terenów zielonych i jeziora, - płaski teren, - przyłącza wody, prądu i gazu w drodze. Lokalizacja: działka.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł24 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

3 działki o łącznej powierzchni 24000 m2 (2,4 ha) w Kępie Borzechowskiej Działka: 21 x 15000 mpłaskakształt prostokątabezpośredni dostęp do drogi asfaltowejw sąsiedztwie budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł46,60 m² 16 738,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,60 m , położone w atrakcyjnej lokalizacji w Krakowie przy ul. Hoffmanowej. Układ mieszkania: -Salon -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Odzieżowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

389 000 zł52,50 m² 7 410 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Chcesz zamieszkać w samym centrum, mając pełną infrastrukturę miejską dosłownie w zasięgu ręki? To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą ograniczyć czas spędzany na dojazdach.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł30 100 m² 14,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna nad morzem, 2km od jeziora. Działka o powierzchni 30 100 mkw., w kształcie prostokąta o długości ok. 260 m i szerokości 110 m, położona w odległości ok. 2 km.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywna nowa inwestycja w bielsku-białej - stary browar - nowoczesny apartament typu studio Z balkonem dla pierwszego najemcy - świeżo wykończony miejsce postojowe W garażu.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł47 m² 14 446,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

3 pokoje Z balkonem francuskim! wysoki standard! lokalizacja: nieruchomość położona na os.Szkolnym, dzielnica Nowa Huta. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 108 282 zł141,66 m² 21 941,85 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

! 5-pokojowe mieszkanie - 140 m z ogrodem 113 m - ostatnie takie na inwestycji! To propozycja dla wymagających osób, które szukają dużej przestrzeni w świetnej lokalizacji i chcą.

Szczegóły ogłoszenia

458 000 zł890 m² 514,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Żernicy koło Gliwic o powierzchni 890m2. Działka jest uzbrojona w energię elektryczną, gaz i wodę ( media w granicy działki).

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł54,30 m² 49,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie 3-pokojowe | 54,3 m | balkon | Osiedle Harmonia | parking za szlabanem Do wynajęcia nowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 54,3 m , zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

365 200 zł6 891 m² 53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka ze stawem i wydanymi warunkami zabudowy na 2 domy jednorodzinne o powierzchni do 120 m2 każdy. Zapraszamy do zakupu działki w miejscowości Ciche w gminie Zbiczno.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł86,31 m² 10 995,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Penthouse klasy premium. Ostatnie piętro. Trzy tarasy. Nieruchomość, która definiuje luksus w miejskim wydaniu. Na ostatnim piętrze, przy ulicy Sportowej, znajduje się penthouse o niemal 90.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł55 m² 29,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55 m2 położone na II piętrze w niskiej kamienicy. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Artyleryjskiej - w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł100 m² 5 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

<!-startfragment-> Dom 160 m od jeziora | las | kominek | Dunajki Jeśli szukasz miejsca, które pozwala naprawdę odpocząć od codziennego tempa życia, ta nieruchomość będzie doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

1 097 390 zł5 927 m² 185,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kompleks trzech działek wraz z budynkiem Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o całkowitej pow. 5927m2,zabudowana obiektami zakładu przetwórstwa mięsnego składająca się z działek.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł58 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękny widok, osiedle moderna, ekskluzywne mieszkanie blisko starówki! Miejsce postojowe i komórka lokatorska w cenie najmu! Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu trzypokojowego w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

24,80 zł/m²20,16 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 20,16 m2, znajdujący się na I piętrze budynku Dworca w Miastku. Cena wywoławcza czynszu netto wynosi 152 zł miesięcznie. Informacje na temat.