Nieruchomości

240 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Biuro z garażem

Poznań,wielkopolskie

39,50 zł/m²200 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaże w bryle budynku

Do wynajęcia duży dom, w zabudowie szeregowej (skrajny budynek) z garażem, 2 tarasami i zielonym ogródkiem na os. Bajkowym przy ul. Solskiego. # spokojna okolica # ogródek # 2 tarasy #.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł200 m² 5 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:277 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej (segment), położony w spokojnej i zielonej części Łodzi - dzielnica Górna, osiedle Chojny, przy ul. Szkolnej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł161,39 m² 5 570,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:83 m²

Wyobraź sobie poranki z kawą na tarasie i spokojne wieczory przy kominku. Przestrzeń, w której wszystko możesz stworzyć po swojemu bez kompromisów, bez gotowych schematów. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

11,50 €/m²158,51 m² 1 823 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Małe biuro z zaplanowanym zapleczem kuchennym, miejscem na szafę rackową, drukarkę, biuro i jeden open space lub dwa pomieszczenia biurowe. Zapraszam do najmu powierzchni biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kameralne, zupełnie nowe, 3 pokojowe mieszkanie ok 70 m2 , wokół zieleń. Składa się na nie salon połączony z częścią kuchenną, 2 sypialnie, łazienka, przedpokój , duży balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

442 395 zł50,85 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja blok zlokalizowany na Osiedlu Górnym przy ul. Medycznej. Ten układ mieszkania dostępny jest na innych piętrach w cenie: II piętro - 8600zł/ m2 III piętro - 8650zł/ m2 IV piętro -.

Szczegóły ogłoszenia

1 820 000 zł9 578 m² 190,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlana | 95,78 a | Mogilany k. Krakowa Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 0,9578 ha, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł30,05 m² 7 953,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1893

Opiekun oferty Wojciech Zając tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 30 m (powierzchnia podłogi 35m), usytuowanego na poddaszu (ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 999 zł5 952 m² 504,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa cena | Działka pod segmenty, bliźniaki, hotel | top lokalizacja! Na sprzedaż działka inwestycyjna w Łodzi przy ul. Łomnickiej w świetnej lokalizacji, blisko centrum miasta. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł246 m² 8 126,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:776 m²

Oferujemy Państwu niepowtarzalną okazję zakupu wyjątkowego domu w prestiżowej lokalizacji. Ta elegancka, wolnostojąca rezydencja o powierzchni 246 m położona jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

260 000 zł480 m² 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż bliźniak wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, położony w Dąbrowie Białostockiej. Budynek posiada ogromny potencjał aranżacyjny wnętrze można dostosować do własnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł754 m² 1 657,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w centrum Skierniewic pod zabudowę mieszkaniowo-usługową. Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna nr 111 zlokalizowana w ścisłym centrum Skierniewic przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł841 m² 414,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa działka budowlana w Mikołowie, dzielnica Gniotek przy ul. Filaretów, w bardzo cichej i spokojnej okolicy, z łatwym dojazdem na obwodnicę Mikołowa.

Szczegóły ogłoszenia

12 800 000 zł811 m² 15 782,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Powierzchnia działki:-

Budynek w pełni dostosowany do działalności medycznej, funkcjonujący jako niepubliczny zakład opieki zdrowotnej w pobliżu Galerii Mokotów. Budynek spełnia wszelkie niezbędne wymagania.

Szczegóły ogłoszenia

563 584 zł48,48 m² 11 625,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Planowany termin zakończenia budowy - II kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł1 347 m² 214,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1347 m - teren E-10mn | Dom jednorodzinny lub bliźniak, media w drodze (mpzp: uchwała Nr XLIII/265/17, kostomłoty, z dnia 30.10.2017 r.) 1. Co możesz wybudować.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł52 m² 4 788,46 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2-pokojowe mieszkanie z wnęką do remontu o powierzchni 52 m . Piękny widok na miasto, wszędzie blisko. Lokalizacja sprawia, że może być to idealny lokal pod wynajem. IX piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

2 561 zł197 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku przedstawia propozycję najmu pomieszczenia magazynowo - warsztatowe w budynku po byłej parowozowni w Olsztynie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

3 200 000 zł196 m² 16 326,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Perła W porcie kołobrzeg unikatowa inwestycja przy latarni morskiej sprzedajemy: przedmiotem oferty jest funkcjonująca nieruchomość typu mixed-use (połączenie funkcji gastronomicznej.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²147,71 m² 13 294 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy Warszawa, wola, ul. Jana Kazimierza 31 Na wynajem oferujemy lokal handlowo-usługowy o powierzchni 147,71 m , położony na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł2 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Z pozwoleniem na budowe 4 bliźniaków ( 8 lokali mieszkalnych ) cena 800 tys plus vat rozpoczęta budowa 2 bliźniaków Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w Wojnowicach! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł70 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane przy ul. Jankowskiego, na osiedlu Piekary B w Legnicy. Nieruchomość usytuowana jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł54 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Sprzedaż mieszkania - Lębork, ul. Wyspiańskiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 54 m , zlokalizowane na parterze budynku wolnostojącego o dwóch kondygnacjach, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 096 m² 119,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do kontaktu! Polecamy! Widokowo położona działka w Lanckoronie o powierzchni 20,96 arów. Teren w planie zagospodarowania przestrzennego oznaczony jako zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

516 000 zł32,17 m² 16 039,79 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż komfortowe 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,17 m , zlokalizowane na 4. piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą, wybudowanego w 2018 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

114 000 zł911 m² 125,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nowe niższe ceny! uzbrojone działki budowlane przy jeziorze wielimie, część działek posiada bezpośredni dostęp do jeziora. Obręb marcelin, szczecinek, przedłużenie ulicy rybackiej. Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł14,20 m² 4 577,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy państwu do sprzedaży murowany garaż O pow. 14,20 M2 położony w centrum w pobliżu dworca pks. Garaż znajduje się w kompleksie garaży przy ulicy Dworcowej w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

955 776 zł41,92 m² 22 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci podatku pcc I prowizji dla biura mieszkanie gotowe do odbioru Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 41.92 m , położone w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł51,30 m² 8 752,44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości dom oferuje na sprzedaż wspaniałe, przestronne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu podgrodzie w Olsztynie, przy ul. Korczaka 7. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł80 m² 58,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy Parku Szczęśliwickim. Mieszkanie na wysokim parterze. W cenę w wliczone miejsce w garażu podziemnym. Przedpokój, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

15,25 €/m²367,26 m² 5 600 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Kasja Nieruchomości Komercyjne / Commercial Real Estate prezentuje powierzchnie biurowe klasy aa -tower unity centre Lokalizacja: w nowoczesnym wielofunkcyjnym parku biurowo - handlowym unity centre -.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł58 m² 3 965,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie bezczynszowe w ścisłym centrum Brodnicy przy ulicy Przykop. Położone jest drugim piętrze od strony podwórza, dzięki czemu panuje tu cisza i spokój zamiast miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

37 450 zł1 070 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę gruntu o powierzchni około 11,2 ara. Nieruchomość znajduje się w Domaradzu, gmina Pokój, powiat namysłowski. Działka o kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

53 000 zł15 m² 3 533,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 m²

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie do sprzedania garaż w zabudowie szeregowej o powierzchni wewnętrznej 15 m2, który położony jest przy ulicy Gdańskiej w Kwidzynie.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł10 929 m² 219,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Trzebinia | 1.09 ha | działka przemysłowo-usługowa niedaleko A4 (zjazd Chrzanów / Trzebinia). Nieruchomość gruntowa położona w Trzebini - mieście powiatu Chrzanowskiego, w którym znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 242 000 zł169,80 m² 7 314,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 508 m²

Duża działka 1,15 ha | dom + budynek gospodarczy | potencjał inwestycyjny Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Maszewo, ulica Tymiankowa (gmina Deszczno) -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł163 m² 7 361,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Może warto zamieszkać w urokliwej, sielskiej okolicy blisko Warszawy z dogodnym i szybkim dojazdem trasą S7 lub S8? Dom parterowy o powierzchni 163 m 2, na którą składa się.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł3 781 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-rolna położona w Spytkowicach. Działka składa się z części budowlanej o powierzchni 6,66 ara oraz przyległego pasa rolnego o powierzchni 31,15 ara.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł200 m² 2 295 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:870 m²

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny z dużym potencjałem inwestycyjnym, położony w atrakcyjnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 000 zł39 310 m² 147,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przed tobą rozciąga się duża działka o powierzchni 39 310 m . Działka jest położona na wsi, z dostępem do drogi asfaltowej. Nie ma ogrodzenia, co ułatwia rozbudowę.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 000 zł16 438 m² 209,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość o powierzchni 16.438m2 położona w miejscowości Baniocha Wieś pomiędzy dwiema drogami (Piaskowa/Przemysłowa) w gminie Góra Kalwaria. Usytuowana w odległości około.