Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Dom Najdymowo

Najdymowo,warmińsko-mazurskie

2 200 000 zł608 m² 3 618,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:51 400 m²

Prezentowana nieruchomość obejmuje grunt o powierzchni .5 ha 1400 m2 , trzy budynki mieszkalne, budynek warsztatowo gospodarczy, jezioro - staw, o powierzchni ok. 7000 m2 z pomostem. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł15 205 m² 157,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super lokalizacja! kozy przy głównej trasie bielsko-biała - kraków Do sprzedania teren inwestycyjny w Kozach, o powierzchni 1,5 h w świetnej lokalizacji, przy głównej trasie wylotowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M i E S Z K A N I E Polecam do wynajęcia 2-pokojowe, wyremontowane i urządzone mieszkanie na poznańskich Ratajach. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł810 m² 1 098,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 929 m²

Nieruchomość składająca się z dwóch budynków mieszkalno-usługowego i usługowego, o łącznej powierzchni ok. 800 m2, zlokalizowanych na działce o powierzchni 2929 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

391 000 zł4 500 m² 86,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 45 arów, rolno-budowlana, z możliwością podziału na dwie mniejsze działki, które można zakupić osobno. Działka zlokalizowana jest w dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 595 000 zł2 180 m² 731,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka budowlana z potencjałem 2180 m2, józefów koło Otwocka. Działka 49x43,7m, ogrodzona, dojazd z dwóch stron drogą szutrową. Działka położona w lesie, jest cicho.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł34 436 m² 49,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Dla inwestora! Teren o powierzchni 3,44 ha, położony w obrębie miasta Gorzowa Wlkp. na os. Wieprzyce. - 2 działki o pow. ok. 16 arów każda, objęta planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł2 345 m² 155,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż Błonie okolice. Do sprzedaży duża kształtna działka w bardzo atrakcyjnym miejscu- w miejscowości Cholewy , Cholewy to miejsce, gdzie w niewielkiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł42,50 m² 8 682,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 564 m²

Dom o powierzchni użytkowej ok. 42,5 m w Wolicy Pierwszej, został gruntownie wyremontowany od konstrukcji, przez instalacje, aż po izolacje. To nie jest odświeżenie, tylko realne przygotowanie.

Szczegóły ogłoszenia

690 490 zł2 381 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Prezentowana nieruchomość to teren pod długoterminową inwestycję, który charakteryzuje się przede wszystkim doskonałą lokalizacją względem dużych terenów leśnych i protego dojazdu do.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł104,24 m² 14 965,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Kieleckiej, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa - na Osiedlu Oficerskim. Nieruchomość znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, bardzo jasne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 42 m2, z ogródkiem, miejscem postojowym oraz komórką lokatorską. Mieszkanie jest w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł622 m² 5 305,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt handlowo-usługowy 622 m | Centrum Sulęcina | Inwestycja | Klimatyzacja Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości komercyjnej, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 120 m² 44,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty sprzedaży jest działka o powierzchni 1120 mkw., z wydanymi warunkami na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położona w Prądocinie gm. Deszczno. Obok zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł44,62 m² 25 325 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Komfortowy W pełni wyposażony apartament inwestycyjny W śródmieściu Centrum Gdańska | Blisko zabytków i atrakcji miasta | Pełne, komfortowe wyposażenie pod wynajem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

225,23 zł/m²444 m² 100 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tandem Home iq oferuje do wynajmu loftowy lokal o pow. 444m2 na warszawskiej Pradze Północ. Lokal znajduje się w parterowym, osobnym XIX wiecznym obiekcie historycznym zwanym Warzelnią po.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł49,50 m² 16 565,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

*rezerwacja* Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie z loggią w zielonej części Bronowic. Lokalizacja Nieruchomość położona jest przy ul. Altanowej w krakowskich Bronowicach-.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł819 m² 402 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 819 m położona w miejscowości Dołuje, gmina Dobra (szczecińska), przy ul. Rysiowej. Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Jagodne

Jagodne,świętokrzyskie

150 000 zł71 m² 2 112,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:34 100 m²

Do sprzedaży nieruchomość rolna w Jagodnym gmina Mirzec. Nieruchomość o powierzchni 3,41ha składa się z 4 działek : - 2 działki w Jagodnym o powierzchni 0,79ha ( zabudowana ).

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Trawica,zachodniopomorskie

2 500 000 zł560 m² 4 464,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:10 m²

Oferta nieruchomości - dworek/pałac z potencjałem Lokalizacja: trawica, gmina Sianów Nr działki: 73/7, obręb Karnieszewice Rodzaj obiektu: dworek/pałac Dotychczasowe użytkowanie: mieszkalne,.

Szczegóły ogłoszenia

462 000 zł73,95 m² 6 247,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie 73,95 m - Kalisz, ul. Stawiszyńska Przestronne, funkcjonalne mieszkanie położone w dobrze rozwiniętej części Kalisz. Lokal znajduje się na 2. kondygnacji budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł80,72 m² 9 898,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Osiedle Kampino Park to nowopowstająca inwestycja w bliskim sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Wyróżnia ją dostęp do prywatnej części lasu, bliska odległość od trasy S-7 skąd szybko.

Szczegóły ogłoszenia

13,97 zł/m²2 791 m² 39 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu budynek magazynowo biurowy O łącznej pow. 2791 m w rzeszowie przy ul. Przemysłowej na działce gruntowej.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł1 200 m² 491,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży działkę mieszkalno- usługową o powierzchni ok. 1200 m2 w kształcie prostokąta w miejscowości Kryniczno gmina Wisznia Mała. Działka zlokalizowana przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł3 138 m² 168,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bogaczewo: gotowiec Inwestycyjny nad Jeziorem Narie! 3138 m mpzp działka pod zabudowę letniskową i rekreacyjną możliwość postawienia domków wolnostojących Bogaczewo - miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł77 m² 12 662,34 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Ofertę Prowadzi Jacek Bednarek   Biuro Andrzejczyk Nieruchomości Warszawa ul.Tyszkiewicza 13 lok.U5 Zapraszam do kontaktu 7 dni w tygodniu Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 000 zł350 m² 22 571 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Ekskluzywna Willa na sprzedaż - Konstancin-Jeziorna Wysoki standard | Duża działka 1500 m2 | Stan deweloperski | Osiedle zamknięte | Możliwość wybudowania basenu | Przestrzeń | Wizualizacje Moovin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 622 752 zł103,36 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 103,36 m2 z ogródkiem o powierzchni 132 m2 w inwestycji "kameralna Koszykarska" na Płaszowie z terminem oddania na.

Szczegóły ogłoszenia

737 280 zł2 304 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż przygotowany teren inwestycyjny pod zabudowę wielorodzinną w ścisłym centrum Suwałk, przy ulicy Bulwarowej. To lokalizacja, która sprzeda przyszłe mieszkania. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 629 m² 153,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Jeżeli poszukujesz lokalizacji do stałego zamieszkania lub masz pomysł na działalność gospodarczą w tym miejscu - zapraszamy do zakupu oferowanej nieruchomości. Proponujemy Państwu możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł43,48 m² 13 827,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do naszego biura w Kaliszu przy ul. Górnośląskiej 37, na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł13 738 m² 37,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szukasz miejsca na wymarzony dom z dala od miejskiego zgiełku, a może szukasz bezpiecznej lokaty kapitału? Ta nieruchomość w Mitrędze to idealna okazja dla miłośników spokoju, zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł983 m² 300,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 983 m2 położona w Kępie koło Opola. Teren suchy, płaski, w kształcie trapezu, częściowo ogrodzony. Gaz sieciowy w drodze przy działce, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł799,95 m² 3 687,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Inwestycyjna perła W sercu legnicy Przedmiotem oferty są poszczególne piętra w obiekcie biurowo usługowym w centrum miasta. Oferta dotyczy II piętra reprezentacyjnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

543 000 zł56 m² 9 696,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 100 m² 117,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania działka budowlana w miejscowości Pierzchów (gm. Gdów). Działka o powierzchni 11 a, w całości przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Teren płaski, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Jedwabno

Jedwabno,warmińsko-mazurskie

340 000 zł3 500 m² 97,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren położony na górce w miejscowości Jedwabno , częściowo po bokach porośnięty sosną, świerkiem i brzozą. Wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny wolnostojący. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

57,47 zł/m²435 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dom 450 m na wynajem | Gdańsk Morena | idealny pod działalność Do wynajęcia przestronny, czterokondygnacyjny dom o łącznej powierzchni 450 m , zlokalizowany w dzielnicy Morena.

Szczegóły ogłoszenia

221 760 zł1 344 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane na sprzedaż przysieczyn gm. Wągrowiec Przedmiotem oferty są działki budowlanej w miejscowości Przysieczyn (ok. 7 km od Wągrowca, ok. 28 km od Murowanej Gośliny, ok. 50km od.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł20 639 m² 218,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Teren przemysłowy pod inwestycje dobra lokalizacja Parametry działki Powierzchnia: 20 639 m2 (2,0639 ha) Cena: 4 500 000 zł brutto Cena za m2 : 218 zł Przeznaczenie (mpzp): a3 pu,F obiekty produkcyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł43,01 m² 16 019,53 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Brak podatku pcc dla osób przy pierwszym zakupie nieruchomości. 0% prowizji dla biura sprzedającego! Zapraszam serdecznie do zakupu mieszkania na parterze z tarasem, ogrodem i miejscem.