Nieruchomości

240 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

611 378 zł36,83 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł2 940 m² 57,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania działka o powierzchni prawie 30 a w Sąspowie (gm. Jerzmanowice). Działka rolna, spokojna, zielona okolica. Teren widokowy, działka położona przy bocznej drodze,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł50,12 m² 13 766,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, bezczynszowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50,12 m , położone na I piętrze w kameralnym apartamentowcu na terenie kompleksu Sobienie.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł84,41 m² 7 570,19 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 84,41 m , zlokalizowane przy ul. Ligockiej. To idealna propozycja dla rodzin, ale również pod inwestycję dzięki funkcjonalnemu układowi.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 800 zł35,43 m² 107,25 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta najmu mieszkania wola, ul. Ogrodowa 65 Na wynajem komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na 4. piętrze w odrestaurowanej kamienicy z windą. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł158 m² 9 487,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny wybudowany w 2023 roku, oferując komfort, prywatność oraz przestrzeń idealną do życia dla rodziny! Nasza rekomendacja: jest to.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł22 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 22 m , zlokalizowane na 4. piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą przy ul. Lea 16a w Krakowie, tuż obok Parku Krakowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 989 zł175 m² 17,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o powierzchni od 175mkw do 300mkw. Hala warsztatowa lub magazynowa wraz z placem do wynajęcia! Opłata miesięczna wynajmu to 17,08 zł/metr netto, plus media(ryczałt - Prąd.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł145,47 m² 10 930,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Do sprzedaży przestronny 4-pokojowy, dwupoziomowy apartament znajdujący się w 4-lokalowym budynku wybudowanym w 2003r., położonym w drugiej linii zabudowy w dzielnicy Warszewo. Na.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł1 600 m² 2,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do najmu utwardzony plac o powierzchni 1 600 m z dostępem do torów mieszczący się na działce o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 026 m² 115,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1 026 m , położona w spokojnej, kameralnej części Bytoni bezpośrednio przy ul. Krótkiej. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

756 000 zł5 811 m² 130,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) Wyłącznie u Nas :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Mamy przyjemność zaoferować Państwu działkę o pow. 5811 m2 we.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł242,74 m² 8 033,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 760 m²

Nieruchomość położona jest na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 67 arów. Całość tworzy spójny kompleks mieszkalno usługowy, idealny zarówno dla dużej lub wielopokoleniowej.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł1 005,58 m² 6 961,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Łódź Bałuty, ul. Zachodnia - obiekt komercyjny, nowy, oddany do użytkowania w 2023r ., w pełni wykończony, wyposażony w windę, z wentylacją grawitacyjną Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

754 055 zł65,57 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²100 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Oferuję lokal do wynajęcia. Katowice - Piotrowice ul. Jankego. - parter. - jedna duża powierzchnia Open Space. - toaleta. - witryna wystawowa. - możliwość parkowania samochodu w pobliżu. -.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł1 113 m² 669,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy ofertę sprzedaży w pełni uzbrojonej działki budowlanej położonej w Bezrzeczu, gmina Dobra. Nieruchomość o powierzchni 1113m2 objęta jest aktualnym planem miejscowym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 954 810 zł12 847 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

W ofercie biura Simple przedstawiam Państwu działkę w miejscowości Smolniki. Działka o metrażu 12 847m2, niezabudowana o nieregularnym kształcie. Z warunkami zabudowy na dwa budynki.

Szczegóły ogłoszenia

146 000 zł5 800 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie płożona w gminie Narewka działka siedliskowa -sąsiednie działki zabudowane. Bardzo blisko Puszczy Białowieskiej. Doskonałe miejsce na soja oazę spokoju jak i całoroczne.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł39 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dobrze zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.39m2 w Sopocie Kamiennym Potoku. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową i wc.

Szczegóły ogłoszenia

40,14 zł/m²286 m² 11 480 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

K&&s partners oferuje do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany w Warszawie przy ul. Leszczynowej 11 Powierzchnia użytkowa przeznaczona do wynajęcia 287 mkw. Możliwość wynajęcia pod biuro, ale nie.

Szczegóły ogłoszenia

5 005 005 zł5 750 m² 870,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zaproponuj swoją cenę Możliwość zakupu mniejszej działki tj. 2330m2 z wykonaną gotową koncepcją zabudowy. Nieruchomość gruntowa (36 X 160m) położona jest w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²268 m² 17 420 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Emmerson prezentuje: english version below Do wynajęcia (sprzedania) nowoczesny lokal biurowo - usługowy znajdujący się w Krakowie, dzielnica Podgórze. Charakterystyka: - klasa budynku A -.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 525 m² 81,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna cena działki! Zadzwoń! Warto! Szukasz działki na twój dom? Miejsca, które pozwoli Ci na chwilę oddechu od codziennego zgiełku? Mamy dla Ciebie 2 wyjątkowe działki - każda po 1525 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie na cenionym osiedlu Sosnowy Las. Ta inwestycja przy ulicy Strzałowej to nowoczesne, komfortowe osiedle w jednej z rozwijających się dzielnic Torunia. Na terenie osiedla:.

Szczegóły ogłoszenia

27 000 zł1 000 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajmu hala magazynowo- produkcyjna o powierzchni 1000m2 z powierzchnią socjalną na hali Utwardzony plac składowy dla Najemcy Konstrukcja hali murowana 2 suwnice o udźwigu 1x8 T i.

Szczegóły ogłoszenia

528 000 zł70,40 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 70,4 m - gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 70,4 m , położone w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł9 m² 133,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Idealna oferta dla studentów Akademii Medycznej. Oferujemy do wynajęcia pokój w mieszkaniu w nowym budownictwie przy ul. Chodźki, budynek zlokalizowany w doskonałym miejscu pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

606 592 zł54,16 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa, białystok Nowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. Białystok Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł2 092 m² 525,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko U nas Szukasz dużej działki w spokojnej okolicy w Gdyni? Ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż dwie działki gruntu o łącznej powierzchni 2092 m2 w promocyjnej cenie.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 000 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1000 m położona w spokojnej, zielonej okolicy miejscowości Solec, zaledwie kilkanaście minut od centrum Piaseczna. Działka przeznaczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł98,50 m² 5 065,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wombat nieruchomości prezentuje atrakcyjny lokal na sprzedaż w centrum Świdnicy! podstawowe informacje Powierzchnia: 98,5m 2 Cena ofertowa: 499 000 zł (do negocjacji) Forma własności: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

42 000 zł3 496 m² 12,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Możliwość kupienia pojedynczych działek! Na sprzedaż działki w miejscowości Stare Bystre, gm. Czarny Dunajec o łącznej pow. 5 625 m2. Działki nr 5691/2 pow. 2060 m2 to tereny lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 469 zł45,49 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie gotowe od ręki! Na sprzedaż nowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,49 m2, zlokalizowane na parterze budynku Nowa Wiejska w Olecku przy ul. Wiejskiej. Lokal mieszkalny składa.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł74,80 m² 7 352,94 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu! Możliwość zakupu przez obywateli Ukrainy. Mieszkanie na drugim piętrze w bloku mieszkalnym na oś. Podzamcze w Wałbrzychu, po gruntownym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Lulkowo

Lulkowo,kujawsko-pomorskie

849 000 zł150 m² 5 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowa Inwestycja deweloperska Biały Sad , zlokalizowaną w Lulkowie 8 km od Torunia. Biały Sad to o wyjątkowe kameralne osiedle oferujące nowoczesne i przestronne domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 502 m² 265,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z domkiem rekreacyjnym w Gościnie - 15 km do Kołobrzegu Działka budowlano-rekreacyjna z wydanymi warunkami zabudowy. Działka znajduje się w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

276 288 zł27,40 m² 10 083,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 585 zł36,49 m² 12 293,37 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dlaczego jasielska to Twój najlepszy ruch. Portfel Ci podziękuje: 0% pcc i 0% Prowizji! Kupując u nas, oszczędzasz nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych na starcie. Brak podatku pcc (2%).

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 240 m² 2 822,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:19 862 m²

Budynki użytkowe o pow1240m2 , na działce 19862m2. Cena 3500000zł - budynek główny nr I - dwukondygnacyjny z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej wynoszącej 909,80 metra.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 000 zł6 467 m² 1 376,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:6 696 m²

Opole, duży budynek w centrum miasta, 6 467 m2, sprzedam, 8 900 000,- pln, netto. Duży budynek w centrum miasta. Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 6 696 m2. Uchwała nr.