Nieruchomości

239 861 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 554 734 zł32 753 m² 78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę inwestycyjną - działkę gruntu położoną w malowniczej miejscowości Kaźmierz, przy ulicy Poznańskiej. To wyjątkowa okazja dla inwestorów, deweloperów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł877 m² 1 362,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Niższa cena! Na sprzedaż - atrakcyjnie zlokalizowana działka budowlana usługowo - mieszkaniowa o pow. 877m2. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - A1.U (MN). Lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura posiadamy na wynajem mieszkanie 3 pokojowe w Rzeszowie przy ul. Strażackiej. Nieruchomość wykończona z dbałością o każdy szczegół. Dostępna od zaraz! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

286 000 zł1 430 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Opole-Czarnowąsy - Działka mn - 14,30a front ok. 23m ( mpzp wg udzielonej informacji najprawdopodobnie już do kwietnia 2026 ma obowiązywać ). Był zrobiony projekt uzbrojenia ( wody, kanalizacji, prądu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

779 000 zł30,14 m² 25 846,05 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Apartament premium nad mariną | Serce Gdańska Zamieszkaj lub zainwestuj w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Gdańska tuż przy marinie jachtowej nad klimatyczną Motławą. 30,12.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 302 m² 72,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu działkę budowlaną położoną w miejscowości Tuszkowy, gm. Lipusz! Zapraszam do obejrzenia filmu z nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 650 000 zł140 m² 11 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:935 m²

Na sprzedaż elegancki, parterowy dom o powierzchni 140 m2, położony w Szczecinie, w dzielnicy Bukowo, przy cichej i spokojnej ulicy. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł67 m² 11 940,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż atrakcyjny segment z ogródkiem oraz 2 miejscami parkingowymi przed domem położony na kameralnym ogrodzonym osiedlu w Niepołomicach. Inwestycja oddana do użytkowania w 2025 r.

Szczegóły ogłoszenia

6 564 zł3 282 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje do wynajęcia plac za i wyładunkowy, utwardzony płytami betonowymi o powierzchni 3282,00 m2 (istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł73 m² 5 753,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy w ścisłym centrum Olsztyna | ul. Mazurska | 73 m | witryna | duży potencjał inwestycyjny Daniel Brzoza Nieruchomości prezentuje na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł50,78 m² 23 237,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie z dwoma osobnymi pokojami oraz salonem z aneksem kuchennym. Z salonu wyjście na ustawny balkon. Wysoki standard wykończenia. Klimatyzacja oraz ogrzewanie z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł36,11 m² 13 818,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością prezentuję pełne światła mieszkanie o charakterze studio o powierzchni 36,11 m , zlokalizowaną w Krakowie przy ul. Anny Szwed-Śniadowskiej. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł53,51 m² 5 400,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność przedstawić Państwu, nową ofertę sprzedaży nieruchomości - mieszkanie stanowiące odrębną własność, zlokalizowane w Sandomierzu przy ulicy Słowackiego. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł200 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy 200m2 osiem pokoi, łazienka, dwa wc, kuchnia. położony na ul. Pędzichów, okolice ulicy, długiej, rejon Stare Miasto. Lokal 200m2 ( udziały pokrywające w całości powierzchnię 9%.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²17,16 m² 686 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.17,16 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 528 zł42,34 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na czerwiec 2027 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł44,25 m² 16 949,15 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 44,25 m nowy targ | polana szaflarska | gotowe do zamieszkania komfort, styl I lokalizacja W jednym Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie W nowym targu.

Szczegóły ogłoszenia

580 232 zł47,56 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 47,56 mkw usytuowane na parterze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł37,31 m² 15 250,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, wykończone mieszkanie w apartamentowcu z 2025 roku, zlokalizowane w doskonałej lokalizacji przy ul. Angielskiej, zaledwie 10 minut pieszo do Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²57 m² 2 964 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta bez prowizji za pośrednictwo! Polecam na wynajem komfortowe powierzchnie biurowe zlokalizowane w dzielnicy Nowe Miasto, w okolicach ul. Św. Michała - doskonała lokalizacja z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

83 000 zł722 m² 114,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki - sławęcice Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy oraz kompletną dokumentacją do rozpoczęcia inwestycji, położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł51,42 m² 9 721,90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokoje - 51,42 m - nowe budownictwo 2020r - niski czynsz - gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 51,42 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²50 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesne biura do wynajęcia wysoki standard | Szczecin Gumieńce Oferujemy do wynajęcia nowoczesne powierzchnie biurowe zlokalizowane w reprezentacyjnej części budynku produkcyjno-magazynowego.

Szczegóły ogłoszenia

192 000 zł1 857 m² 103,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lesko, na sprzedaż działka budowlana położona 1 km od centrum miasta. Przedmiotem sprzedaży jest działka o pow. 18,57 ar, w całości objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

28,41 zł/m²88 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do zaoferowania posiadamy lokal usługowy zlokalizowany w centrum Strzelec Opolskich, idealnie nadający się pod gabinety lekarskie, stomatologiczne, kosmetyczne itp. Nieruchomość ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 000 zł240 m² 4 745,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 041 m²

- lokalizacja: florynka (gmina Grybów) - Stan: deweloperski (rozpoczęcie budowy: wrzesień 2019). - powierzchnia: użytkowa ok. 170 m (całkowita po posadzce ok 240 m ). - działka: 10,41 ara.

Szczegóły ogłoszenia

131 880 zł942 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie dla pośrednika w całości pokrywa Sprzedający! Na sprzedaż idealna działka pod zabudowę domu jednorodzinnego usytuowana w podtoruńskiej miejscowości Górsk - okolice ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł29,04 m² 15 289,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Polecamy przytulne dwupokojowe mieszkanie o pow. 29,04 m2 położone na wysokim parterze kameralnego 3- piętrowego bloku z nowszej cegły (2003 rok) w Białymstoku przy ul. Kraszewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Kraków,małopolskie

550 000 zł39 m² 14 102,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Polecamy Państwu piękne, 1 pokojowe mieszkanie na os. Górali, po generalnym remoncie, o metrażu 39m2. Mieszkanie gustownie urządzone i zaprojektowane z myślą o najdrobniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł7 946 m² 81,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 7946 m w Radlinie. Teren płaski, dobrze nasłoneczniony, o regularnym kształcie (ok. 17x398 24x400 m), co daje szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł510 m² 96,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 510 m , położona w miejscowości Chełchy, gmina Ełk. To idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

225 zł/m²70 m² 15 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz nowocześnie umeblowanego biura w przepięknej kamienicy w centrum Warszawy? To idealne miejsce dla firm ceniących prestiż, wygodę i doskonałą lokalizację w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

986 000 zł40 m² 24 650 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedam dochodowy Gabinet Kosmetyczny - prestiżowa lokalizacja (gdańsk, garnizon) Na sprzedaż oferuję wyposażony, funkcjonujący i urządzony gabinet kosmetyczny, zlokalizowany w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł2 250 m² 412,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje na sprzedaż plac z budynkami mieszkalnymi o powierzchni 2400 m2 położony w Zebrzydowej. Atrakcyjna działka ze względu na lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł59,50 m² 14 957,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie narożne, o powierzchni 59,5 m2, znajduje się w budynku położonym przy ul. Konstytucji 3 Maja 3b w prestiżowej lokalizacji jaką jest osiedle Marina Iława. Apartament usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł32,90 m² 9 088,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 32,9 m , położonego na 2. piętrze w niskim, zadbanym budynku. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł104,30 m² 9 491,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

0% prowizji od Kupującego! Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 104,30 m (zgodnie z kw), położone w jednej z najspokojniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł2 961 m² 168,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bogaczewo to miejsce, w którym natura gra pierwsze skrzypce każdego dnia. Na sprzedaż jest działka o powierzchni 2961 m , położona w tej malowniczej wsi w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł1 928 m² 71,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz dla siebie i swojej rodziny działki pod budowę domu? Mam dla Ciebie działkę o powierzchni 1928 m położonej w zielonej i spokojnej części Podgórza w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

746 950 zł37,90 m² 19 708,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* kupujący nie płaci podatku pcc * * części wspólne dla mieszkańców * Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,9 m2 na 1 piętrze w czteropiętrowym nowoczesnym budynku - ul.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł3 955 m² 151,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka inwestycyjna W chodzieży Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3955 m 2 , położona w Chodzieży, w spokojnej okolicy, pod lasem, z dogodnym.