Nieruchomości

239 839 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

654 000 zł72 m² 9 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż duże, ustawne i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni całkowitej 72m2. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w bloku wielorodzinnym w Siedlcach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł200 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom - Dąbrowa, gm. Ludwin - piękna nieruchomość z urządzoną działką, własnym lasem i szybkim dojazdem do jezior Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego W ofercie dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

35,33 zł/m²83,50 m² 2 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowo handlowy do wynajęcia żagań, ul. Bracka Zapraszamy do wynajęcia lokalu użytkowo-handlowego o powierzchni 83,5 m , położonego w samym centrum Żagania przy ulicy Brackiej,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł3 964 m² 83 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę o pow.3964 m2 położona w miejscowości Trzeszyn ,zaledwie 15 km od Rewala. W granicy działki jest woda,prąd i kanalizacja. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 490 000 zł217 m² 6 866,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:634 m²

Atrakcyjny dom położony w centrum miasta, jednocześnie z dala od ruchliwych ulic. Bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń i wysoki standard wykończenia. Wolnostojący z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

262 000 zł60 m² 4 366,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:155 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej około 60 m2 położony w samym centrum miasta Koło, z bezpośrednim dostępem do ulicy. Świetna lokalizacja zarówno do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Przecław,zachodniopomorskie

448 900 zł56,68 m² 7 919,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego mieszkania, położonego w Przecławiu. Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, położone na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł53,80 m² 9 832,71 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,8 m , położone na 7 piętrze w budynku z dwiema windami, przy ul. Puławskiej - na styku centrum i spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł150 m² 4 393,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:12 900 m²

Do sprzedaży znajdujące się w Grabinie Radziwiłłowskiej gm. Puszcza Mariańska siedlisko z działką o powierzchni 12900 m2 składającą się z 2 działek ewidencyjnych- 11800 m2.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł8 300 m² 1,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Do wynajmu teren inwestycyjny o powierzchni 8300 m2 przy drodze wylotowej z Gorzowa Wlkp. w kierunku Szczecina. Droga o dużym natężeniu ruchu. W pobliżu znajduja sie przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

456 000 zł1 014 m² 449,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana w Chłapowie tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

21,41 zł/m²747,16 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:28

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia 747,16 m2 powierzchni biurowej w budynku administracyjnym przy ul. Krakowskiej 48 w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

11 200 000 zł70 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 7 ha (70 000 m ), położona w Nowogardzie , w rejonie ul. 3-go Maja. Cena: 160 zł/m + vat Nieruchomość oferowana jest wraz z gotową.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł4 900 m² 18,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 4900 m2, położona w miejscowości Zatyki, gmina Olecko, powiat olecki. Nieruchomość położona w sąsiedztwie zabudowań wsi, lasów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 011 m² 247,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

"sigma nieruchomości " z siedzibą w Zgierzu przedstawia ofertę sprzedaży działki w świetnej lokalizacji - Zgierz , ul. Kwarcowa , w okolicy kompleksu ,malinka" Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

743 400 zł12 390 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 12390m2. Działka położona w miejscowości Stare Budy gm.Jaktorów Malownicza i spokojna okolica w pobliżu lasy, pola i łąki.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł54,62 m² 5 108,02 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie O powierzchni 54,62 m na 1 piętrze W miejscowości rumsko! mieszkanie po generalnym remoncie! Oferujemy na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

36 210 €8 421 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu powierzchni magazynowo-logistycznej ponad 91 000 m2 nowoczesnej powierzchni Przedstawiamy ofertę wynajmu nowoczesnej powierzchni magazynowej, logistycznej, dystrybucyjnej oraz biurowej,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł220 m² 3 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:987 m²

Niższa cena. Wyłączność. Nieruchomość Z potencjałem do zamieszkania lub prowadzenia działalności. Do sprzedania nieruchomość gruntowa budowlana zabudowana budynkiem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 628 m² 152,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w Raszówce pow. 16,28 ar Działka usytuowana w centralnej części Raszówki w niedalekiej odległości od przytanku pkp, uzbrojona w wodę, kanalizację, gaz oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł105,80 m² 8 412,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny i energooszczędny apartament dwukondygnacyjny w budynku mieszkalnym dwulokalowym w Winowie o powierzchni użytkowej 105,80m2 (lewy). *Ogród, podjazd, taras, wejście (działka.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł1 050 m² 857,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1050 m2 w Milanówku koło Grodziska Maz. Milanówek II strefa. Działka narożna, ogrodzona, obydwie drogi gminne, asfaltowe. Na działce przyłącze.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł69,96 m² 5 002,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa re/max! Na sprzedaż przestronne mieszkanie typu M4 o powierzchni 69,96 m , położone na wysokim parterze w niskim, trzypiętrowym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł1 600 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Unieście, pensjonat, 200m od plaży, powierzchnia użytkowa obiektu 1600m2, 35 pokoi, sprzedaż. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Grupa wgn Koncern Obrotu.

Szczegóły ogłoszenia

296 800 zł29,68 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, są nowe, wykończone mieszkania 2 pokojowe do umeblowania powstałe w wyniku.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 070 m² 168 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - rogów sobócki (gm. Sobótka). Działka usytuowana w spokojnej i zielonej części miejscowości, ok. 200 m od ul. Młynarskiej, w drugiej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł3 100 m² 80,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam, działka budowlana 3100m2, koziegłowy, mysłów. Wgn Myszków ul.Sikorskiego 53G. Oferujemy Państwu dużą działkę budowlaną o powierzchni 3100 m2 i szerokości 25m usytuowaną.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł258 m² 3 678,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość zlokalizowana w bliskiej odległości od centrum miasta - ul. Marii Skłodowskiej-Curie. Budynek usługowo-handlowy o powierzchni użytkowej 258.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe, znajdujące się w doskonale skomunikowanej lokalizacji przy ul. Nuszkiewicza 12. Mieszkanie ulokowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł355 m² 7 042,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 099 m²

Przestronny i funkcjonalny dom w Suchym Lesie Przestronny i funkcjonalny dom w Suchym Lesie. Komfort i prywatność dla dużej rodziny. Dobry stan techniczny i bardzo atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²32 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal o pow. 32 m kw, położony w centrum 2000 przy ulicy piłsudskiego/środkowej, idealnie nadający się na gabinet, biuro lub inne usługi z niezależnym wejściem od strony ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł65 m² 1 307,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości: zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty: kameralnego, dwupokojowego mieszkania usytuowanego w zabytkowym dworku. To propozycja dla osób poszukujących niepowtarzalnego klimatu,.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czyżówek, działka (działki) pod zabudowę, ok 10 arów, cena 75 000 zł, sprzedam. Oferta dla osób ceniących sobie obcowanie z przyrodą i ciszę. Nieruchomość położona w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 000 zł56,63 m² 11 901,82 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 56,33 m | Inwestycja Południk 17 | Smart Home | Gotowe I Bez prowizji. Planowany odbiór: luty 2026 r. Idealne dla: rodziny 2+1 inwestora (świetna lokalizacja pod wynajem) mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł1 165 m² 399,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zlokalizowana w miejscowości Nowodworce, zaledwie 8 km od Białegostoku. Działka o powierzchni 1164 m2 oraz wymiarach ok 27 x 44 m posiada wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł70 m² 14 257,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Mieszkanie 3 pokoje Gdańsk Śródmieście Opis mieszkania: Powierzchnia: 70 m Liczba pokoi: 3 (wszystkie osobne) Piętro: 2 (w.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł45,30 m² 8 827,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, które przeszło generalny remont. Prace obejmowały: wymianę instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej, wymianę podłóg,.

Szczegóły ogłoszenia

2 210 000 zł6 459 m² 342 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

2 działki na sprzedaż idealne pod inwestycję deweloperską Buków gm. Mogilany 26,49ar + 38,10 ar z czego 20,60ar to działka budowlana pozostała część rolna. Działki w planie.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²121 m² 3 025 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajmu lokal użytkowo-biurowy w Gliwicach. Lokal typu open space z pomieszczeniem kuchennym i wc dla pracowników(damski i męski). Biura znajdują się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł150 m² 12 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

*** tylko U nas! *** dom 6 pokoi / działka 1500 m2/ wolnostojący garaż dom: na sprzedaż jasny, bardzo słoneczny dom wolnostojący, doskonały do zamieszkania z rodziną! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł52,58 m² 16 926,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy do zapoznania się z 3 pokojowym apartamentem o powierzchni 52,58 m w inwestycji z 2009 roku - Helska Villa przy Admirała Steyera 18. Apartament idealny pod najem.