Nieruchomości

240 050 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

899 000 zł50 m² 17 980 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie na Ochocie w bloku z 1974 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 49m2 przy ul. Mołdawskiej składające się z: salonu Aneksu kuchennego Sypialni Pokoju Holu Łazienki Balkonu Do.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł107 m² 7 009,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaże w bryle budynku

Posiadamy w ofercie sprzedaży lokal usługowy w ścisłym centrum Kielc o powierzchni 107 m2 zlokalizowany na 3 i 4 piętrze w budynku mieszkalno-handlowo-usługowym. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł50,24 m² 4 757,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł94 m² 7 436,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:604 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej, na sprzedaż, bolesławiec. Wgn Nieruchomości prezentuje Państwu dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się w cichej i spokojnej okolicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 450 000 zł250 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:53 980 m²

Zapraszam do zakupu 2 wolnostojących domów o pow. użytkowej ok 150 m2 i 100 m2 oraz budynku gospodarczo-garażowo-warsztatowego o pow. około 160 m2 oraz dwoma wiatami drewnianymi.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²56,22 m² 2 530 zł

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty Jakub Kruszyński Tel.   Do wynajęcia lokal znajdujący się w nowoczesnym budynku z 2023 roku, zlokalizowanym w miejscowości Kuklice (gmina Kobierzyce).

Szczegóły ogłoszenia

Dom Milikowice

Milikowice,dolnośląskie

350 000 zł120 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Połowa domu na dużej działce - Milikowice! Dom wymaga kapitalnego remontu, daje duże możliwości adaptacyjne. Na powierzchnię domu składają się trzy poziomy: - parter - część gospodarcza, -.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł50 m² 4 780 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Północ. Mieszkanie położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym, słoneczne ustawne Okna pcv od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²393,43 m² 22 032 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy - 393,43 m , Rondo Verona, wrocław - English version below. Feel free to call me, i speak English. Не стесняйтесь звонить, я говорю.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł70 m² 5 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:9 266 m²

Oferuję do sprzedaży siedlisko w miejscowości Nowa Huta, w bezpośredniej bliskości rezerwatu przyrody Zamczysko, w leśnictwie Widełki na terenie Cisowsko-Orłowińskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 168 m² 67,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Objazda działka 86/21 o pow. 1166 mkw, wydane warunki zabudowy:zabudowa jednorodzinna, wolnostojąca z garażem wbudowanym lub przybudowanym., wysokość budynku 6 m, dach dwuspadowy , kąt.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²203 m² 11 774 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prime elite przedstawia ofertę lokalu użytkowego / biura do wynajmu o powierzchni 193 m2 netto (203 m2 brutto) w biurowcu na Żoliborzu przy ul. Powązkowskiej. Doskonałe miejsce na oddział.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

834 054 zł57,72 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w spokojnej i zielonej części Warszawy na Białołęce. To idealne miejsce dla osób szukających balansu między miejskimi udogodnieniami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

876 000 zł263,07 m² 3 329,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 104 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojacy z dużym ogródem zlokalizowany w centrum Gorzowa Śląskiego. Nieruchomość stanowi dom o pow. 236,07 m2, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 020 000 zł489 m² 4 130,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż - Lokal usługowy z przeznaczeniem inwestycyjnym, świecie, woj. kujawsko-pomorskie Na sprzedaż przestronny lokal usługowy o powierzchni 489 m , zlokalizowany w Świeciu,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł52,65 m² 2 830,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Krzyża Wielkopolskiego. Ostatnie piętro kamienicy zapewnia ciszę i prywatność, a świetna lokalizacja czyni nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł5 579 m² 528,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 5569 m w Grodzisku Mazowieckim, w atrakcyjnej i zielonej lokalizacji. Obowiązujący mpzp, możliwość podziału na mniejsze działki. Na działce posadowiony budynek do.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł7 500 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę rolną o powierzchni 7500 m2 w wstępnym podziale, usytuowaną w gminnej miejscowości Nowogard obręb Kościuszki. Dojazd do nieruchomości jest drogą utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 754 028 zł117,72 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami i tarasem w nowej inwestycji na Prądniku Białym. Zakup bez prowizji I podatku pcc! Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

57,14 zł/m²70 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia działający odrębny, lokal handlowo-usługowy zlokalizowany przy głównej ulicy, w sąsiedztwie licznych punktów usługowych - w tym lokali gastronomicznych, sklepów, punktów.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł12 815 m² 585,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Hala przemysłowa # pow. 12 815 m2 # działka pow. 14 370 m2 # Bielawa # całkowita pow. hali to 12 815 m2 parter obiektu to duża hala o pow. 4 000 m2 i rząd mniejszych pomieszczeń biurowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Kolumba

Szczecin,zachodniopomorskie

51,26 zł/m²23,80 m² 1 220 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Oferujemy na wynajem lokal biurowy składający się z dwóch pomieszczeń w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Kolumba w Szczecinie! Lokal o powierzchni 24 mkw. znajduje się na II.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł500 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szukasz miejsca blisko natury, zdala od zgiełku miasta. Oferuję na sprzedaż niezwykłe i unikatowe działki, położone w Michalicach, w gminie Namysłów - tylko 1 godzina jazdy od.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²60 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

obiekt budynek piętrowy z dużym parkingiem położony w bardzo czytelnej lokalizacji ,na parterze znajdują się lokale handlowo usługowe, do wykończenia , ogrzewanie c.o. gaz. Obecnie wolny.

Szczegóły ogłoszenia

45,51 zł/m²84 m² 3 823 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu usługowego zlokalizowanego przy ul. Nadbrzeżnej w Gorzowie Wielkopolskim. Lokal idealny pod np. działalność związaną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

343 814 zł37,02 m² 9 287,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł107,13 m² 4 284,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dwupoziomowego, przestronnego mieszkania usytuowanego na 1 piętrze jednopiętrowego budynku przy ulicy Wyszyńskiego w Bornem Sulinowie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pok. mieszkanie poznań/jeżyce Przedstawiam Państwu na wynajem komfortowe, nietuzinkowe 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w samym sercu Jeżyc. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

965 000 zł80,69 m² 11 959,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie z kominkiem o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowane w ścisłym centrum Pruszkowa, w miejscu, które łączy wygodę życia.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł453 m² 5 077,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:619 m²

2 domy bliźniacze na jednej działce | potencjał 5 mieszkań | Wawer | 453 m Świetna inwestycja lub idealne miejsce dla dużej rodziny. Na sprzedaż nieruchomość położona w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł3 083 m² 55,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lipowiec, gmina Zbiczno. Działki przy lesie. Prezentujemy 2 bardzo ładne działki znajdujące się w Lipowcu. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajduje się las oraz zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

953 250 zł3 075 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż jest teren podzielony na działki budowlane o numerach 79/3 oraz 79/5 o łącznej powierzchni 3075 m2, w miejscowości Turów gmina Żórawina. Teren jest objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł193,67 m² 3 562,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 227 m²

Klient nie płaci prowizji. Okazja! Do sprzedania oferujemy dwukondygnacyjny dom w stanie deweloperskim z niezwykłym potencjałem i bardzo dużą 35 arową działką. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł125 m² 2 872 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko w Niechłoninie dom, stodoła, budynki gospodarcze, garaż i aż 42 ary działki Wyobraź sobie, że za cenę typowego dwupokojowego mieszkania w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł164,59 m² 7 837,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:707 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu komfortowy, jednopiętrowy dom jednorodzinny położony w Duchnowie (gmina Wiązowna) w urokliwej i cichej lokalizacji. Dom to skrajny segment.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²280 m² 15 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:24

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjny lokal/biuro na 2-piętrze o pow. około 280m2 w Gdyni przy ul. Łużyckiej w strefie nowoczesnych biur! Lokal znajduje się w zadbanym budynku o wyższym standardzie przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 795 000 zł21 500 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu działkę inwestycyjną w Podgórzynie z Widokiem na zalew Sosnówka. Sprawdź realację na youtube:.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł19 m² 4 473,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam garaż Poznań, winogrady, ul. Owsiana Na sprzedaż oferuję garaż o powierzchni 19 m , zlokalizowany w Poznaniu, na osiedlu Winogrady, przy ulicy Owsianej. Cena: 85 000 zł Opis.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł59,60 m² 14 244,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Dwustronne, ustawne mieszkanie 59,6 mkw, położone na 1. piętrze. Zielone, ciche osiedle z pełną infrastrukturą i doskonałą komunikacją, 6 minut pieszo do metra Stokłosy. Blisko pętla.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł1 499 m² 520,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Pietrzejowice gm. Kocmyrzów-Luborzyca o pow. 14,99 ara. Działka płaska, w kształcie prostokąta o wym.: 20m / 78m.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł200 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szukasz przestrzeni, spokoju i solidnego domu z potencjałem? Ta oferta może Cię zainteresować Najważniejsze informacje Lokalizacja: paulinka, gmina Iłów Powierzchnia domu: ok. 200.