Nieruchomości

239 838 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 412 141 zł41,47 m² 34 052 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, apartament C3.2(U), taras: 11,21 m, ogródek: 6,31 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 018 zł51,81 m² 17 275 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł3 026 m² 41,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam atrakcyjną działkę o powierzchni 3 000 m w spokojnej, wiejskiej okolicy. Numer działki: 321405_5.0006.335/12 Obręb: Storkowo (0006) Gmina: Ińsko Powiat: stargardzki Województwo:.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł165 m² 9 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 330 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch domków całorocznych w Polańczyku. Przedmiotem oferty jest budynek mieszkalny, gotowy do wprowadzenia i w pełni wyposażony. Drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 299 000 zł120 m² 10 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:282 m²

Kraków / Chorowice gm. Mogilany / 120 m2 / 4 pokoje / garaż / ogród wysoki standard lux - 0% prowizji we speak english forma Estates prezentuje do sprzedaży nowoczesny dwukondygnacyjny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł100 m² 5 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ofertą sprzedaży jest parterowy dom jednorodzinny w Grzędzicach: powierzchnia użytkowa: ok. 100 m Powierzchnia działki: 1000 m Komfortowy dojazd drogą utwardzoną (płyty betonowe).

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²80 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Doskonała lokalizacja - główna ulica miasta Lokal użytkowy w doskonałym stanie, wyższy standard Wygodny parking na co najmniej 2 samochody Miejsce na tablice czy szyldy reklamowe Bardzo dobra cena.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²41 m² 3 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia 2 pokojowy lokal biurowy w ścisłym centrum Warszawy. 300 m. do Metra Centrum Biuro 41 m.kw. W budynku znajduje się światłowodowa szybka sieć internetowa upc. Cena najmu netto.

Szczegóły ogłoszenia

244 200 zł2 442 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Otomino okolice ul. Do Dworu Kupując tę działkę zapewnisz sobie komfort mieszkania w malowniczej okolicy z pięknymi widokami na okolicę. Działka położona jest na południe od Żukowa co.

Szczegóły ogłoszenia

272 000 zł1 235 m² 220,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1235 m2, położona w Gowinie przy ulicy Kasztanowej. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem mn,U1, co oznacza teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł60,20 m² 8 803,99 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W pełni umeblowane mieszkanie 60 m2 - 1400 m od morza Lokalizacja: ok. 1400 m od plaży , Centrum Kołobrzegu Powierzchnia: 60 m2 Układ: salon połączony z kuchnią 2 sypialnie Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł27,70 m² 36,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe z widną otwartą kuchnią i łazienką. Mieszkanie w dobrym stanie, świeżo pomalowane, czyste. Kuchnia zabudowana szafkami kuchennymi wraz ze sprzętem.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 500 m² 246,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

:Dla kogo? Dla osób marzących o własnym domu w spokojnej i zielonej okolicy. Dla rodziny, która chce połączyć komfort życia blisko natury z szybkim dojazdem do Warszawy. :Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł19,88 m² 12 072,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Inwestycyjny apartament hotelowy - Gwarantowany dochód pasywny - Wojcieszyce, hotel Kyriad Karkonosze *** Biuro Nieruchomości Optima prezentuje ofertę na wyłączność - apartament hotelowy.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł939 m² 104,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane, położone w miejscowości Aleksandria Druga przy ul. Sosnowej, w otoczeniu zieleni oraz zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł42,97 m² 33 744,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartmanet W sercu oliwy Komfortowy apartament | Wyjątkowe osiedle | Prestiżowa lokalizacja ***** rozkład pomieszczeń: nieruchomość składa się z: * Salonu z aneksem kuchennym, * sypialni, *.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 500 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane położone W szczecinku W poszukiwanej lokalizacji. Oferujemy do sprzedaży działki budowlane położone w Szczecinku, w obrębie Trzesieka. W aktualnym planie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł57,70 m² 13 847,49 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwustronne, bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,7 m2, usytuowane na 10. piętrze w bloku z windą. Największym atutem nieruchomości jest otwarty widok na całą.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł837 m² 1 182,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Nowa cena! Zapraszam do zakupu nieruchomości gruntowej wraz ze znajdującym się na niej budynkiem biurowo - magazynowo - produkcyjnym w miejscowości Zawidowice, dolnośląskie Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

14,18 zł/m²35,27 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku posiada w swojej ofercie do wynajęcia budynek składu opału w Kwidzynie o pow. 35,27 m2. Możliwość wydzierżawienia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Ostrowo,kujawsko-pomorskie

490 000 zł45 500 m² 10,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Grunty rolne z zabudowaniami Ostrowo Przyjezierze oferta sprzedaży grunty rolne Z zabudowaniami Miejscowość: ostrowo, gmina Strzelno (obszar wiejski) Cena ofertowa: 490 000 pln (słownie:.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł220 m² 13 631,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Na sprzedaż przestronny, elegancki dom w Rumi- idealny dla osób poszukujących nieruchomości łączącej domowy azyl, z oddzielną przestrzenią do prowadzenia przedsiębiorstwa. Zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 000 000 zł239 m² 16 736,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zespół czterech willi miejskich o awangardowej, a zarazem przemyślanej i funkcjonalnej architekturze, zaprojektowanych z dbałością o najdrobniejsze detale. Nowoczesna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

302 904 zł42,07 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta w biurze Prospace Prowizję biura pokrywa Sprzedający! Szukasz nowoczesnego mieszkania blisko Zielonej Góry? Powstająca inwestycja w miejscowości Sulechów. Obejmować będzie 48.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł49,25 m² 9 319,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 46,30 m , usytuowane na 2. bloku z windą. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym, monitorowanym osiedlu, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł80 m² 14 362,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal mieszkalny idealny pod biuro projektowe/kancelarie prawną czy inną działalność. Czytelny adres, zadbana kamienica, dużo miejsc postojowych oraz niezależny układ przestronnych pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł200 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia parter w pawilonie handlowo-usługowy w Cieszynie z zapleczem socjalno- biurowym. W zależności od potrzeb możliwość wynajęcia 100 lub 200 mkw powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

20,04 zł/m²296 m² 5 931 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia lokale w budynku dworca kolejowego w Koniecpolu przy ul. Kolejowej, na działce o nr. ew.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Radomek

Radomek,warmińsko-mazurskie

550 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:7 306 m²

Radomek to nie tylko dom, to miejsce, gdzie każdy dzień może być przeżyciem blisko natury. Warto wybrać taką lokalizację dla siebie i swoich bliskich, zapraszam serdecznie do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Brodnica,kujawsko-pomorskie

600 000 zł200,77 m² 2 988,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 519 m²

Dom w Szczuce k. Brodnicy z dwoma niezależnymi mieszkaniami i budynkiem gospodarczym - działka 1519 m - 600 000 zł Na sprzedaż dom położony w spokojnej miejscowości Szczuka.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 803 m² 99,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość na przedmieściach Iławy, w Nowej Wsi. Ta wyjątkowa oferta obejmuje działkę o powierzchni 1 800 metrów kwadratowych, położoną w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł41 m² 17 560,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem oferty jest komfortowy apartament o pow. 41 m2 zlokalizowany na poziomie parteru w niskim III kondygnacyjnym budynku rekreacyjno wypoczynkowym wyposażonym w nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł87,50 m² 2 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Prezentujemy do sprzedaży dom murowany położony w malowniczej miejscowości Lutcza. Działka o powierzchni 11ar jest usytuowana w taki sposób, że rozpościera się z niej piękny.

Szczegóły ogłoszenia

2 870 000 zł380 m² 7 552,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 293 m²

0% prowizji! Duży reprezentacyjny dom o powierzchni całkowitej 380m2 ( użytkowa około 300 m2), posadowiony na pięknej zagospodarowanej działce o powierzchni 2300 m2 z własnym kortem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł84 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

! cena zawiera udział w drodze! Inwestycja Osiedle Orzechowska w Radzionkowie to ambitny projekt skupiający się na stworzeniu 39 domów w zabudowie szeregowej oraz 17 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

154 220 zł1 402 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: komfortowy metraż piękne wysokie drzewa na działce spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Przybranowo,kujawsko-pomorskie

390 000 zł175 m² 2 228,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 441 m²

Mam zaszczyt zaoferować na sprzedaż piękną posiadłość w miejscowości Przybranowo, powiat aleksandrowski, województwo kujawsko- pomorskie, odległość do Aleksandrowa Kujawskiego 7km, do.

Szczegóły ogłoszenia

27,54 zł/m²68,98 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiamy ofertę wynajmu lokalu usługowo-biurowego o powierzchni 68,98 m , zlokalizowanego w stylowej kamienicy przy ul. 3 maja 7 w Rzeszowie, bezpośrednio przy głównym deptaku.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł28 781 m² 107,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu działkę inwestycyjną Przeznaczenie podstawowe- usługi Powierzchnia 28 781 m 2 w doskonałej lokalizacji przy głównej trasie Jelenia Góra - Szklarska Poręba- dk-5 Uwaga.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł65 m² 6 923,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:88 m²

Murowany pawilon handlowy na ursynowie/imielin położony wewnątrz osiedla w pobliżu stacji metra i pętli autobusowej. Składa się z otwartej powierzchni z wydzieloną toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro umeblowane

Poznań,wielkopolskie

46,43 zł/m²112 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal biurowy na wynajem 112 m Poznań - ul. Kordeckiego. Wysoki standard Zapraszamy do wynajmu reprezentacyjnego lokalu użytkowego. Lokalizacja: pierwsze piętro kameralnego budynku przy ul.