Nieruchomości

239 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

597 140 zł818 m² 730 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 818 m2 (przybliżone wymiary 29 m x 26 m) zlokalizowana przy ulicy Wincentego z Kielc. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł141 m² 198,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:807 m²

Idealne miejsce na stworzenie wymarzonego domu lub prestiżowej inwestycji. W ofercie działka o powierzchni 807 m , zabudowana budynkiem do generalnego remontu lub wyburzenia, co daje pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

386 122 zł39,24 m² 9 840,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Małe, przytulne mieszkanko z malutkim ogródkiem i małą sypialnią. Małe jest piękne (i niedrogie). Pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł2 956 m² 111,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa działka budowlana położona przy linii lasu, tworzącego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

629 376 zł71,52 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfort, który zaczyna się od pierwszego dnia. Osiedle Sosnowa, rybnik | apartament wykończony "pod klucz" Eleganckie, dopracowane w każdym detalu mieszkanie dla osób, które cenią wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 328 zł71,99 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości Przedmiotem oferty jest 3 pok. apartament o powierzchni 71,99 m2 z balkonem 6,8 m2. Lokalizacja: kameralne Osiedle Sosnowa znajduje się w północno wschodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł141,22 m² 8 993,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 366 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Nowy Dwór (pod samym Sycowem). Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 23,64 ara. Dom jest parterowy, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł45,30 m² 11 457 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Gdańsk Zaspa, ul. Drzewieckiego 3a Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem inwestycyjnym położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł65,70 m² 5 022,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe położone w Brzegu przy ul. Chopina 6. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku. Mieszkanie przeznaczone jest do generalnego remontu, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł36 m² 10 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż w pełni umeblowane, gustownie urządzone mieszkanie 2-pokojowe w spokojnej dzielnicy Czyżykowo w Tczewie. Lokal utrzymany w jasnej, nowoczesnej stylistyce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

502 350 zł66,98 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest piękne mieszkanie 3-pokojowe o metrażu 66,98 m2 z balkonem o powierzchni 7,38 m2. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska- 2,8 m2 w cenie 12 880,00 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

618 289 zł89,08 m² 6 940,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 67,04 m2 z garażem - 18,34 m2 oraz ogrodem o powierzchni 133,87 m2. Zapraszam do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

423 150 zł2 015 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Agencja westate zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki pod zabudowę usługową w Kochanowie przy ulicy Aroniowej. Atuty: - droga dojazdowa utwardzona płytami jumbo - lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 047 m² 224,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1047 m2 zlokalizowana w miejscowości Dyminy (gm. Morawica) przy ul. Przylesie. Działka o przybliżonych wymiarach 27 m x 38 m (38 m od.

Szczegóły ogłoszenia

446 000 zł34 m² 13 117,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na 2. piętrze niskiego, 4-piętrowego bloku z cegły z końca lat 60., przy zadrzewionej bocznej ulicy Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy Lubawa

Lubawa,warmińsko-mazurskie

549 000 zł118 m² 4 652,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Polecam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej po generalnym remoncie, położony w atrakcyjnej lokalizacji, blisko rynku. Nieruchomość została przygotowana w stanie deweloperskim, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł32,39 m² 16 363,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1918

Kawalerka, 32,39 m , balkon, centrum miasta Na sprzedaż przestronna i klimatyczna kawalerka o powierzchni 32,39 m2, zlokalizowana na 3. piętrze w kamienicy przy ul. Ruskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

858 000 zł65 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Mehoffera budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 2008 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 504 m² 432,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Działki Usługowo - Budowlanej w miejscowości Gowino. Działka o powierzchni 1504m2, o dużym potencjale inwestycyjnym. Najważniejsze atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 000 zł97,80 m² 3 629,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom o powierzchni 97,8 m w trakcie budowy w Maurycowie (gm. Zelów, pow. bełchatowski) funkcjonalny układ na dwóch kondygnacjach, garaż jednostanowiskowy i działka 800 m . Parter.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł280 m² 7 139 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:512 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny i elegancki dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 280m wraz z dwustanowiskowym garażem , zlokalizowany w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł866 m² 633,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 8,66 ara w miejscowości Michałowice , gm. Michałowice (zaledwie 6 km do granic Krakowa). Atrakcyjna działka, lekko nachylona, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł500 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży pięknie położona działka znajdująca się w miejscowości Podgórki w Górach Kaczawskich (gmina Świerzawa, powiat złotoryjski) w Sudetach Zachodnich. Opis nieruchomości -.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł38,17 m² 9 955,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

! 2 pokoje W kamienicy - śródmieście, ul. Jagiellońska! atuty: świetna lokalizacja w samym centrum miasta! klimatyczna kamienica! mieszkanie gotowe do zamieszkania! funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł99,75 m² 6 917,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość 99,75m2 podzielona na dwa niezależne mieszkania idealna dla rodziny wielopokoleniowej lub jako inwestycja pod wynajem (jedno z mieszkań dostosowane dla osoby.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł78 m² 23 076,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 78 m , położone w prestiżowej, kameralnej inwestycji Oliwa Koncept przy ul. Karwieńskiej w Gdańsk. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł65,94 m² 8 318,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie powierzchni 65,94 m , zlokalizowaną przy ul. Piłsudskiego w Jarosławiu. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w zadbanym bloku z 2005 roku, wykonanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł50,60 m² 21 719,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie położone w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdyni Orłowie, przy ul. Wrocławskiej 77a, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł33,50 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcie przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,5 m2 zlokalizowane na II piętrze w IV piętrowym budynku bez windy przy ul. Żeromskiego. Mieszkanie składa się z sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł48 m² 7 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania mieszkanie 48m2, położone na osiedlu Czarnów przy ulicy Bolesława Chrobrego. Mieszkanie składa się z: 2 oddzielnych pokoi oddzielnej kuchni łazienki z wc i wanną korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł150 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Dom ok.150 m w stanie surowym zamkniętym | działka ok.1550 m | Grodzisk Mazowiecki Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 150 m, położony na dużej działce ok.1550 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

431 784 zł39,98 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,98 m2 zlokalizowane na I piętrze w kameralnej inwestycji deweloperskiej w dzielnicy Pod Telegrafem. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł48 m² 11 229,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po generalnym remoncie | Dambonia Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w jednej z najbardziej cenionych części Opola na osiedlu Dambonia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł34,50 m² 12 173,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w Stargardzie, idealne dla rodzin oraz osób szukających wygodnego miejsca do życia. Mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł64,71 m² 11 590,17 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w Karpaczu z widokiem na Śnieżkę opis nieruchomości: -przestronne i jasne mieszkanie o pow. 64,71m2 składające się.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł55,40 m² 15 324,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Górczewskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1956 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł38 m² 16 973,68 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

! nowe mieszkanie W bloku Z 2026 roku - śródmieście, ul. Rycerska! atuty: nowy apartamentowiec z 2026 roku! winda! mieszkanie wykończone pod klucz! wyposażenie oraz dekoracje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł80,11 m² 9 724,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokojowe mieszkanie z balkonem. Gotowe do obioru. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc najatrakcyjniejsza cena W tej części gdańska- tylko 9 572,38 zł/m2 ____.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 877 zł52,87 m² 9 417 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł50 m² 74 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 8 piętrze w nowoczesnym, strzeżonym osiedlu przy ul. Gwiaździstej na warszawskim Żoliborzu. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł5 045 m² 79,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 5045 m2 zlokalizowana w miejscowości Starochęciny (gm. Chęciny). Działka o przybliżonych wymiarach 38 m x 130 m. Dostępne media to : woda przy.