Nieruchomości

239 838 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 300 zł55 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami na Zielonym Targówku ul. Turmoncka 15 A Są mieszkania, do których wchodzi się i od razu czuje spokój. Świeżo odmalowane ściany,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-14

649 000 zł51 m² 12 725,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji Osiedle Solne Etap II, zlokalizowanej na granicy Krakowa i Wieliczki. W sąsiedztwie domów jednorodzinnych i zabudowy szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł47,40 m² 3 354,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 47,4 m2 położone w Górowie Iławeckim przy. ul. Kościuszki 36. Lokal idealnie sprawdzi się dla rodziny, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł39 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m, położone na 3 piętrze w dogodnej lokalizacji w centrum Kutna. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

165 000 zł37,70 m² 4 376,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 37,7 m , położona na 1 piętrze dwupiętrowej kamienicy w dzielnicy Stary Zdrój w Wałbrzychu. Nieruchomość po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł59,10 m² 9 306,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Lokal nr 4 - A1.1 Pierwsze piętro Usytuowanie względem stron świata: północ, południe, wschód Lokal składa się z dwóch sypialni, salonu połączonego z aneksem kuchennym, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł137,94 m² 14 861,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Apartament 140 m z tarasem przy Parku Żerańskim - przestrzeń, światło, spokój i harmonia Cena: 2 050 000 zł Lokalizacja: warszawa - Białołęka, ul. Krzyżówki Powierzchnia: 140.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł110 m² 2 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 663 m²

Uwaga obniżka ceny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o pow. około 110 m2 usytuowanego na działce liczącej 1663 m2 w Janowicach Dużych - okolice.

Szczegóły ogłoszenia

165 668 zł998 m² 166 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu dwie działki wypoczynkowo-rekreacyjną w Sulistrowiczkach, gmina Sobótka Działka nr 121/1 o powierzchni 998 m2 i działka nr 121/2 o powierzchni 1113 m2 Cena 166.

Szczegóły ogłoszenia

1 759 000 zł88,30 m² 19 920,72 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Atuty nieruchomości: ok. 800 m do morza. Duży balkon. Komórka lokatorska. Dwa ponadstandardowe miejsca parkingowe w hali garażowej. Zamknięte osiedle z 24 godzinnym monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł73 m² 73,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 3-pokojowy | Księcia Witolda Do wynajęcia komfortowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 73 m , położony na 1 piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kraków 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem Mamy przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 010 m² 272,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę zlokalizowaną w malowniczych, podkrakowskich Podstolicach. Powierzchnia działki to 10 ar. Działka zlokalizowana jest w miejscowości Podstolice,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł808 m² 309,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 808 m pod zabudowę jednorodzinną (bliźniaczą) z wykonanymi przyłączam - prąd, woda, kanalizacja Gajewo, gmina Giżycko. Podstawowe dane nieruchomości: - numer ewidencyjny:.

Szczegóły ogłoszenia

3 199 000 zł372,29 m² 8 592,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny i w pełni funkcjonujący budynek usługowy o powierzchni 372,29 m2 , zlokalizowany przy jednej z głównych arterii Torunia - Szosa Lubicka (na skarpie ).

Szczegóły ogłoszenia

546 497 zł41,09 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko u nas! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Kilińskiego 138. Lokal użytkowany przez 4 miesiące. Lokal w trakcie najmu, możliwość przepisania umowy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł36 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem dwupokojowe komfortowe i przytulne mieszkanie na Ratajach. Mieszkanie jest odświeżone, pomalowane, gotowe do wprowadzenia. W pobliżu znajduje się cała niezbędna.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł48 m² 17 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament 48,3 m | Polanki Park | 350 m od plaży | Basen Komfortowy, w pełni wyposażony apartament położony w jednej z najbardziej cenionych inwestycji w Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł64 m² 57,81 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy, w pełni urządzony apartament na prestiżowym Osiedlu Atal Francuska Park w Katowicach zaprojektowany przez właścicieli architektów.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 150 m² 226,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlano-usługową zlokalizowaną w Łazanach (pow. wielicki, gm. Biskupice) Działka o powierzchni 11,5 ar objęta.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł59,50 m² 5 798,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Czy szukasz miejsca, w którym przestrzeń nie jest tylko słowem, a trójstronny widok sprawia, że kawa smakuje lepiej o każdej porze dnia? Przy ulicy Mickiewicza 38 w Tarnobrzegu czeka.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł360 m² 38,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do wynajęcia parter budynku handlowo-usługowego z dużym, ogrodzonym parkingiem i zapleczem biurowo-socjalnym. Całość ogrodzona i monitorowana. Teren niezalewowy. Wszystkie media,siła,.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł300 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Tylko U nas! Hala 300 mkw- funkcjonalna przestrzeń dla Twojego biznesu Szukasz solidnej i uniwersalnej przestrzeni do prowadzenia działalności? Nasza hala to doskonała propozycja dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł83,20 m² 8 990,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone w samym sercu Rumii, w budynku wybudowanym przez dewelopera Costa. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł37 m² 15 378,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania jednopokojowego w Starej części Huty w os. Słonecznym Mieszkanie: - duży pokój, osobna jasna kuchnia, łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł2 300 m² 77,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2300 m Dobiecin gm. Bełchatów Najważniejsze atuty nieruchomości: powierzchnia: 2300 m idealna pod duży dom z ogrodem lub jako lokata kapitału. Wymiar działki: 26.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł176 m² 2 835,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:527 m²

NA sprzedaż 4 pokojowy dom Z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położony W spokojnej I zielonej części świebodzic na osiedlu wilcza góra. Opis lokalu: na sprzedaż wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł573 m² 479,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu piękną działkę w spokojnej okolicy o powierzchni 5,7 ar. Działka zlokalizowana w Nowej Hucie - Węgrzynowicach.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł700 m² 1 212,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż piękna działka budowlana warszawa - radość Nieruchomość położona w spokojnej i zielonej okolicy. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się nowoczesne domy co wpływa na.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł42,07 m² 13 050 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna tylko U nas! atuty nieruchomości: - nowoczesny i funkcjonalny standard wykończenia - System Smart Home - inteligentne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, elektrycznością oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Kazimierz ul. Paulińska 57 m2 Nieruchomość: proponujemy Państwu mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 57 m2, zlokalizowane na czwartym piętrze w kamienicy z 1910 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł2 300 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 2300 m, położona w jednej z najbardziej prestiżowej części Wołomina na wzniesieniu, które zapewnia przestrzeń, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł56 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Lokal na wynajem Osów, szczecin Do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni 56 m , położony na parterze w spokojnej i zielonej części dzielnicy Osów w Szczecinie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł807 m² 198,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Idealne miejsce na stworzenie wymarzonego domu lub prestiżowej inwestycji. W ofercie działka o powierzchni 807 m , zabudowana budynkiem do generalnego remontu lub wyburzenia, co daje pełną.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł63,40 m² 10 078,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Miejsce doskonale skomunikowane z centrum Gdańska, można zrobić 4 pokój. Polecam mieszkanie (63,40 m2), położone na gdańskim osiedlu Chełm. Miejsce znakomicie skomunikowane, blisko przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł88 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od 1 lipca możliwość obejżenia lokalu od 1 lipca Oferujemy na wynajem wyjątkowy, bezczynszowy apartament o powierzchni 88 m , położony na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł133 m² 6 541,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 133m2 zaprojektowany z myślą o wygodzie i funkcjonalności z działką 5,7 ar Ogrodzona działka zapewniająca.

Szczegóły ogłoszenia

611 000 zł60 m² 10 183,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Z ogromną przyjemnością przedstawiam ofertę na sprzedaż nowocześnie wykończonego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 60 m , położonego na 1 piętrze w 3-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

330 264 zł30,58 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - w bezpośrednim dostępie do centrum miasta! Budynek oddany do użytku! *** nowoczesne rozwiązania - pompa ciepła *** zyskaj wyjątkowy apartament dla siebie lub pod inwestycję!.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł804 m² 398,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 804 m Mielno ul. Spokojna Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 804 m , położona w jednej z najbardziej wyrazistych miejscowości na polskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł59,30 m² 9 106,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Lokal nr 1 - A0.1 Parter Usytuowanie względem stron świata: północ, południe, wschód Lokal składa się z dwóch sypialni, salonu połączonego z aneksem kuchennym, łazienki oraz.