Nieruchomości

239 900 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 300 zł650 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą hali położonej na obrzeżach Szczecina. Hala o wysokości 3,6m, powierzchnia 650 m2, posiada dwa wejścia o szerokości około 1,6m; dogodny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł475 m² 1 366,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana zabudowana domem jednorodzinnym 75m2. Działka ma powierzchnie 475m2 znajduję się w Toruniu przy ulicy Malinowej. Posiada wszystkie przyłącza: wodne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

227 750 zł36,44 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro ostoja prezentuje: mieszkanie nr 15 w budynku wielorodzinnym przy ulicy Osiedlowej. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, pokoju oraz łazienki z wc. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 316 zł44 m² 13 098,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Świetnie zaprojektowane, foremne mieszkanie o powierzchni 43,5 m z przestronnym salonem z aneksem kuchennym o powierzchni 24,31 m , który dzięki regularnemu kształtowi daje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

829 000 zł77,33 m² 10 720,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą dużego mieszkania - idealnego dla rodziny lub pod inwestycję. Najważniejsze atuty: doskonała lokalizacja Mieszkanie znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 379 m² 253,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę w Żukczynie malowniczej miejscowości oddalonej zaledwie 15 km od Gdańska i 6 km od Pruszcza Gdańskiego. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł165 m² 5 575,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Dobre Nieruchomości prezentują : Komfortowy dom parterowy 165 m | 1350 m działki | Prądki gm. Białe Błota | Garaż | Fotowoltaika | Klimatyzacja Na sprzedaż przestronny i zadbany dom.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł3 676 m² 97,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłączność! malownicza okolica. Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość gruntowa, budowlano-rolna o pow. ok.3676 m2 położona w miejscowości Czaniec, Gmina Porąbka, woj. śląskie.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł106 m² 5 613,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 106 m2, położony na działce 280 m2 w spokojnej, zielonej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Rybnika -.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł180 m² 7 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:83 935 m²

Twoja Oaza Spokoju Czeka! Siedlisko z Prywatnym Stawem i 8,4 ha działki blisko Miasta Suwałki Prezentujemy wyjątkowe siedlisko/gospodarstwo z potencjałem, idealne dla rodziny, która.

Szczegóły ogłoszenia

37 500 zł499 m² 75,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oaza spokoju nad morzem - działka rekreacyjna około 500 m w Odargowie za jedyne 80 zł za m2 Marzysz o miejscu, gdzie możesz uciec od zgiełku miasta, złapać oddech i wypocząć.

Szczegóły ogłoszenia

2 565 zł570 m² 4,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka atrakcyjnie położona w Gdańsku Orunii bezpośrednio przy Trakcie Św. Wojciecha. Do wynajęcia plac utwardzony na autohandel, wypożyczalnię sprzętu budowlanego, składowanie towarów itp.

Szczegóły ogłoszenia

4 690 zł89 m² 52,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nieruchomość dostępna od czerwca! Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego na wynajem, o powierzchni 89 m2, położonego w doskonałej lokalizacji ul. Katowicka 39.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł47,45 m² 17 892,52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 47.45 m z balkonem, komórką lokatorską oraz miejscem parkingowym w garażu podziemnym, zlokalizowane przy ulicy Czyżyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł21 m² 22 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Kawalerka Z balkonem! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Mogilskiej, dzielnica Grzegórzki. Dzielnica posiada doskonle rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

771 150 zł51,41 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wzgórza Krzesławiskie Nowoczesne 3 pokoje z balkonem i tarasem 55,26 m2 na dachu. Ostatnie piętro w budynku z windą Powierzchnia: 51,41 m Bez pcc i prowizji. Termin.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł359 m² 693,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę rekreacyjną położoną w miejscowości Turawa, około 500 metrów od Dużego Jeziora Turawskiego. Działka ma powierzchnię około 359 m i jest.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł64,60 m² 6 578,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 64,6 m , usytuowany na pierwszym piętrze w pawilonie usługowym, w jednej z bardziej rozpoznawalnych i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł110,42 m² 13 131,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 110,42 m , położony w atrakcyjnej lokalizacji w Piastowie. Lokal znajduje się na parterze i poziomie -1 budynku z wygodnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²147,90 m² 5 177 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Adres: ul. Okrzei 26, jędrzejów Powierzchnia: 147,90 m2 Liczba pomieszczeń: 8 Grunt: dz. ewid. nr 357 o pow. 740 m2 Cena: 35,00 zł /m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem, która.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł50 m² 6 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży uroczego domu letniskowego położonego w kultowej miejscowości wypoczynkowej Radawie (pow. jarosławski). Dom o powierzchni ok. 50.

Szczegóły ogłoszenia

6,06 €/m²3 302,30 m² 20 000 €

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na wynajem nowoczesny kompleks przemysłowy zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Wrocławia. W skład nieruchomości wchodzą budynek biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Dołuje,zachodniopomorskie

840 000 zł98,20 m² 8 553,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Nowoczesny i Energooszczędny bliźniak w Dołujach świetna okazja! Szukasz komfortowego domu w spokojnej okolicy, blisko natury, a jednocześnie z łatwym dostępem do miasta? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł120,90 m² 7 030,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:482 m²

Kotórz Wielki Dom wolnostojący nieopodal jezior Turawskich - w trakcie wykończenia do stanu deweloperskiego Kupujący nie płaci podatku pcc Oferta na wyłączność! Budynek parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł80 m² 3 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż Dom całoroczny- letniskowy a terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych położony w Tarnowskich Górach dzielnica Pniowiec. Dom o pow. około 80m2 położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 800 zł43 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Dragonów Apartamenty & Lofty II etap - kolejny rozdział wyjątkowej inwestycji 20 mieszkań od 27 do 80 m2. 3 lokale usługowe od 60 do 80 m2. Lokalizacja Kameralny budynek o 4 kondygnacjach,.

Szczegóły ogłoszenia

174 725 zł1 445 m² 120,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: garbatka, gm. Rogoźno - zaledwie 3 km od Rogoźna, z szybkim dojazdem do drogi krajowej w kierunku Obornik Nr działek:    m sprzedana 270/24 -.

Szczegóły ogłoszenia

332 120 zł3 496 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Atrakcyjne działki inwestycyjne w Pietraszynie doskonała lokalizacja przy granicy z Czechami Oferujemy na sprzedaż dwie działki inwestycyjne z możliwością zabudowy usługowej, położone.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesny apartament zlokalizowany w Katowicach na prestiżowym osiedlu Pierwsza Dzielnica. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze apartamentowca z windą. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

14,57 zł/m²350 m² 5 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni całkowitej 350 mkw, położony na I piętrze w II piętrowym budynku w niewielkiej odległości od centrum Kielc. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

54 636 000 zł58 000 m² 942 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Teren inwestycyjny na sprzedaż położony w północnej części Sosnowca. Działki dobrze skomunikowane w niedalekim sąsiedztwie przebiegają drogi krajowe i ekspresowe łączące Zagłębie.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 810 zł52,40 m² 27 305,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Klimat wakacyjnego kurortu przez okrągły rok! Apartament z ogródkiem I Prestiżowe osiedle Nadmorski Dwór I Kilka minut spacerem od plaży & mola w Brzeźnie I Przy Parku Reagana.

Szczegóły ogłoszenia

1 377 000 zł130 m² 11 692,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1911

Na sprzedaż przestronne i niezwykle klimatyczne mieszkanie o powierzchni 130 m2, zajmujące całe pierwsze piętro przedwojennej kamienicy. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

773 000 zł37 m² 20 891,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Agencja nieruchomości Dom Saska ma przyjemność zaprezentować piękne, bardzo klimatyczne mieszkanie na Starych Bielanach przy ul. Oczapowskiego 2. Atuty: po.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł580 m² 2 758,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek inwestycyjny z dużym potencjałem - , woj. śląskie Na sprzedaż oferujemy wolnostojący budynek o charakterze usługowo-mieszkalnym, zlokalizowany w miejscowości Grodziec.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł64,07 m² 13 251,13 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowy 3-pokojowy apartament 64m2 przy ul. Ozimskiej w Opolu (nova Ozimska na Kolonii Gosławiciej ) z zachodnią ekspozycją, dzięki której wnętrza są pięknie doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²40,04 m² 2 402 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal handlowo-usługowy nr N43, usytuowany w Galerii Północnej dworca kolejowego Warszawa Centralna na poziomie -1. Dworzec stanowi centralny punkt warszawskiej linii średnicowej. Połączony jest.

Szczegóły ogłoszenia

75,38 zł/m²106 m² 7 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Piękny, w pełni umeblowany, unikalny lokal usługowy o powierzchni 106 m , umeblowany, idealny pod studio nagrań, agencję reklamową lub biuro. Lokal w doskonałej lokalizacji (tuż.

Szczegóły ogłoszenia

38 000 zł1 140 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia od kwietnia 2026r nowa hala magazynowa, usługowa, wykończona w wysokim standardzie, znajdująca się w okolicy Dębe Wielkie , pow. miński przy trasie A2 (dojazd drogą serwisową.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł30,16 m² 5 935,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal w samym centrum Nowej Wsi! Polecam do sprzedaży lokal o powierzchni 30,16 m2, usytuowany w pasażu przy ul. Granicznej w Nowej Wsi - południowej części Swarzędza. Duży ruch.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł1 300 m² 237,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Ta działka to idealne miejsce na realizację Twoich planów! Na sprzedaż urokliwa działka budowlana położona.