Nieruchomości

240 119 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

830 000 zł92,54 m² 8 969,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 74,81 m2 , wliczając skosy powierzchnia to 92,54 m2. Do mieszkania przynależą dwie piwnice oraz balkon o powierzchni około 9 m2. Wystawa okien:.

Szczegóły ogłoszenia

194 340 zł3 239 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3 239 m 2, położona w Zakościelu nad Pilicą k/spały. Działka w kształcie litery L (dłuższy bok 69 m, krótszy bok 61 m). Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł150 m² 7 860 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:553 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Kiełpinie - na kameralnym, spójnym architektonicznie osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²148,60 m² 2 229 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu użytkowego o powierzchni 148,60m2 przy ul. Racławickiej w Nysie Lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

52,39 zł/m²27,16 m² 1 423 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal handlowo/usługowy o powierzchni 27 m2. Doskonały pod usługi fryzjersko-kosmetyczne, bądź na biuro/gabinet. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń - pokoju oraz zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł87,85 m² 8 309,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Dom dla Ciebie i Twojej rodziny! Kupujący nie płaci 2% pcc. Oferta deweloperska. Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne 3 kondygnacyjne segmenty w miejscowości Radzymin. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pok | Parking | Winda | Bartycka Numer oferty w biurze: 6078/4186/omw wymagana umowa najmu okazjonalnego. Mieszkanie skierowane dla osób Z polski budynek I osiedle - ul. Bartycka.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł58,60 m² 4 419,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

- rezerwacja - Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie do remontu o łącznej powierzchni 58,6 m2 znajdujące się na parterze bloku w Mostach. Mieszkanie jest do remontu. Niewątpliwie największym.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł783 m² 113,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

0% prowizji dla kupującego, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający. opiekun oferty Michał Godziewski tel.   Polecam do sprzedaży działkę gruntu o powierzchni 783 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 796 zł49,63 m² 11 158,49 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł220 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:402 m²

Do sprzedaży funkcjonalna hala/magazynowo - biurowa o powierzchni 220m2, położona na działce 402m2 przy ul. Senatorskiej w Legnicy. Doskonała lokalizacja, zapewniająca dogodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł124,80 m² 7 612,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:299 m²

Na sprzedaż segment domu w zabudowie bliźniaczej. Nowa inwestycja zlokalizowana jest w Pile na osiedlu Koszyce. Budynek położony w bliskiej odległości od Zalewu Koszyckiego. Inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł120 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Na sprzedaż przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Dębogórze-Wybudowanie, łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 427 zł59,43 m² 9 918 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

310 000 zł165 m² 1 878,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 843 m²

Uwaga na sprzedaż dom bliźniak Z dwoma osobnymi mieszkaniami każde O pow. Użytkowej 165 m2 Z garażem. Cena dotyczy jednej części sprzedawanego segmentu. Oferujemy na sprzedaż całego.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł815 m² 94,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 815 m , położona w miejscowości Rybaki, w gminie Miastkowo. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, w otoczeniu lasu, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł4 741 m² 390,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży atrakcyjna działka budowlano-rolna o pow. 47,41 ar (około 25 ary budowlane) w Kryspinowie. Nieruchomość płaska i słoneczna. Teren objęty obowiązującym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 040 000 zł75,18 m² 27 134,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,18 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Inwestycja skierowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 975 000 zł159,90 m² 12 351,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 376 m²

Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 159,9 m , położony w spokojnej i zielonej części miejscowości Kowale (gm. Kolbudy), z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł188,20 m² 15 409 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy o powierzchni użytkowej 188,1 m, położony w kameralnej, zielonej okolicy. Budynek został zrealizowany według indywidualnego projektu, z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł91,35 m² 4 915,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja w sercu Słupska! Przestrzeń, której nie znajdziesz nigdzie indziej. Przedstawiam mieszkanie przy ul. Bolesława Prusa, które łączy wyjątkowy metraż, świetną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Dobrcz

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

9 700 000 zł800 m² 12 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:35 000 m²

Wyjątkowa posiadłość o powierzchni 35000 m2 położona tuż za Strzelcami Dolnymi (słynącymi z organizowanego Święta Śliwki). Na działce znajduje się: - duży dom mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł53,70 m² 7 802,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 443 m² 103,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Tarnowie, dzielnicy Krzyż Położenie działki sprzyja zabudowie usługowej - hali, budynku usługowego itp. Nie wykluczona jest także zabudowa mieszkaniowa / sąsiednia działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł60 m² 12 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni użytkowej 60m2 z dużym balkonem od strony zachodniej. To mieszkanie wyróżnia się przede wszystkim bardzo dobrym, przemyślanym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 590 000 zł159,70 m² 9 956,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem! To prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy zaledwie 3 km od wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł2 134 m² 82,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 2134 m2 położoną w miejscowości Ładzin obok Wolina. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   . Ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 000 zł33,42 m² 16 546,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup od dewelopera bez podatku pcc oraz Prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze czterokondygnacyjnego nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie składa się z 3 pokoi, balkonu, osobnej widnej kuchni, łazienki z wc. Dwa osobne, zamykane pokoje, z jednego jest wyjście na balkon. Salon stanowi centralne miejsce mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł170 m² 4 111,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:530 m²

Witam do sprzedania dom w miejscowości Ząb, ul. Szlak Papieski z domu tak jak zdjęcia przedstawiają częściowo widać góry dom położony na działce o powierzchni 530mkw na pozostałej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Rzeszów,podkarpackie

840 000 zł78,60 m² 10 687,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż funkcjonalne, 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Krynickiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 78,6 m2 usytuowane jest na wysokim parterze w 4 - piętrowym bloku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

118,84 zł/m²91,72 m² 10 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję unikatowy, zlokalizowany od szczytu budynku lokal użytkowy o przeznaczeniu handlowo- usługowym o powierzchni 91,72 m , położony w centrum prestiżowej inwestycji Ataner.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Police

Police,zachodniopomorskie

2 500 000 zł700 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 605 m²

Ofertą sprzedaży jest hostel wybudowany w latach dziewięćdziesiątych, zlokalizowany w Policach. Jest to jednopiętrowy budynek usytuowany jest na działce o wielkości 1605m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł61,60 m² 13 782,47 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie przy ul. Wyki. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł1 480 m² 3 243,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 328 m²

Do sprzedania Dom wczasowy "arkun" o charakterze pensjonatowym, położone w ścisłym centrum nadmorskiej miejscowości Łeba (z ładnym widokiem na kanał Łebski i port jachtowy), przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł91,76 m² 5 394,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-