Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 490 000 zł219,80 m² 6 778,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 139 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Z przyjemnością mamy do zaprezentowania Państwu dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł54 m² 20 185,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe 10 minut od Rynku Głównego pieszo, 5 minut do agh co sprzedajemy? Mieszkanie o powierzchni 53.6m2 znajduje się na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł110 m² 7 227,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do sprzedaży powierzchnia 110m2 w Śródmieściu Lublina. Lokal dwupoziomowy, położony jest na parterze oraz 1 piętrze z bezpośrednim wejściem od ulicy, duże witryny, widne pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł544 m² 2 521,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:544 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Zbrosławicach - spokojna okolica, duży potencjał Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego, położonego w Zbrosławicach przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

285 000 zł669 m² 426,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem usług, położona w Lubartowie w obrębie 3 Lipowa przy ulicy Zygmunta I Starego.

Szczegóły ogłoszenia

130 600 zł1 306 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wybuduj swój wymarzony dom wśród ciszy i zieleni! Okolica: działka położona jest w spokojnej i zadbanej miejscowości Stobiec, która słynie z przyjaznej, kameralnej atmosfery.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu Komfortowe mieszkanie przy ulicy Kościuszki w Ścinawie Lokal usytuowany na parterze w zadbanym dwupiętrowym budynku Na powierzchni ok 60 m2 wydzielono przestronną część.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kraków,małopolskie

560 000 zł1 500 m² 373,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

15 arowa działka z udziałem w drodze dojazdowej. Dwie drogi dojazdowe z głównej drogi. W sąsiedztwie wodne królestwo Przylasku Rusieckiego. Działka na terenie Nowej Huty.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł130 m² 2 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 371 m²

Rudzienice ul. Klonowa nr 13 powiat Iława, woj. warmińsko-mazurskie. Dom wolnostojący w stanie surowym otwartym na działce o powierzchni 1371 m2. Nieruchomość znajduje się na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł3 134 m² 79,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Śnisz o domu, który każdego dnia witają poranne mgły unoszące się nad rzeką? A może o własnym biznesie, w którym goście z całej Polski (i nie tylko!) będą zakochiwać.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł965 m² 351,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

WYJĄTKOWA OFERTA - DZIAŁKA POD BUDOWĘ DOMU W BRZEZIU KOŁO ZABIERZOWA NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ.

Szczegóły ogłoszenia

19,36 zł/m²361,57 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia budynek handlowo-usługowo-biurowy o powierzchni 361,67 m 2 położony w Ostrowie (gm. Wierzchosławice), wybudowany na działce 21 ar. Na całkowitą powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł61,42 m² 12 822,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż jasne, zadbane i urządzone w bardzo wysokim standardzie mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,42 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 610 zł35,10 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! lokla niemieszkalny (vat 23%) - idealne dla inwestora!.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł27,39 m² 8 397 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal o powierzchni 27,39 m, formalnie użytkowy, z powodzeniem wykorzystywany jako mieszkanie idealna propozycja inwestycyjna pod wynajem. Nieruchomość ma funkcjonalny układ,.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²60 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Biurowiec położony jest przy Al. Solidarności w dzielnicy Śródmieście. Obiekt oddalony jest od głównego dworca kolejowego w mieście (pkp Warszawa Centralna) o około 10 minut jazdy.

Szczegóły ogłoszenia

254 000 zł60,20 m² 4 219,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu M-4 o pow. 60,20m2 położonego na trzecim piętrze w bloku przy ul.Wąskiej. W skład mieszkania wchodzą trzy.

Szczegóły ogłoszenia

589 360 zł12 278 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy nieruchomość inwestycyjną o unikalnym charakterze, zlokalizowaną w malowniczej wsi o nazwie Lutobórz, znajdującej się w województwie kujawsko - pomorskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 048 zł42,94 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na czerwiec 2027 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

394 000 zł38,50 m² 10 233,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mikołajki dlaczego to działa inwestycyjnie Mikołajki, nazywane żeglarską stolicą Polski , to jeden z najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych ośrodków turystycznych na Mazurach. Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł16 471 m² 212,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży atrakcyjnie położonego gruntu usługowo-mieszkaniowego w Bąkowie przy drodze wojewódzkiej 221 (ul. Wybickiego). Działka o wybitnych walorach ekspozycyjnych, doskonale nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł27 m² 15 518,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, mamy przyjemność przedstawić ofertę, kawalerki zlokalizowanej na gdańskim Przymorzu, jednej z najlepiej zlokalizowanych i pożądanych dzielnic Gdańska. Na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

944 190 zł40,35 m² 23 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Symfonia Praga - Nowoczesny apartament na Kamionku Nie pobieramy prowizji od Kupującego Wyjątkowa architektura i standard Inwestycja Symfonia Praga to zespół 5 kameralnych budynków o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

451 900 zł37,52 m² 12 044 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,52 m , położone w kameralnym osiedlu w Smolcu zaledwie kilka minut od Wrocławia. Lokal gotowy do odbioru, idealny dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 000 zł270,48 m² 5 139,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedmiotem oferty jest nowoczesny, wolnostojący budynek jednorodzinny zlokalizowany w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Grądy, gm. Jaktorów, w powiecie grodziskim.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł420 m² 1 142,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 979 m²

P rzedstawiam ofertę sprzedaży nieruchomości idealnej na prowadzenie działalności gospodarczej w powiecie poddębickim w miejscowości Góra Bałdrzychowska. Blisko do Poddębic, trasy dk 72,.

Szczegóły ogłoszenia

13 €/m²35 m² 455 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokale w biurowcu klasy A w dzielnicy Ruczaj: lokale: - biurowe od 30 m 70 m, 100 m, 150 m, 200 m - jasne i przestronne pomieszczenia, duże okna - dowolna aranżacja -.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł98,20 m² 4 063,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1881

Oferta sprzedaży mieszkania Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 98,20 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze w klimatycznej kamienicy z 1881 roku. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł1 700 m² 252,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka z pięknym drzewostanem idealna pod Twój wymarzony dom! Siestrzeń, gm. Żabia Wola | 1,7 km od Książenic | szybki dojazd do Warszawy Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

39,68 zł/m²62 m² 2 460 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal w odrestaurowanym budynku komercyjnym o funkcji biurowej usytuowanym w samym centrum Torunia przy ul. Bydgoskiej 1, zaledwie 300m od centrum toruńskiej starówki z własnymi.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 121 m² 48,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka budowlana o numerze ewidencyjnym 121/10 o powierzchni 3121 m2 ,znajdująca się w kompleksie dziesięciu niezabudowanych działek gruntu , położona w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²50 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy do wynajęcia, powierzchnia około 50m2, ,Lublin, śródmieście Budynek w pierwszej linii zabudowy, w głównym ciągu komunikacyjnym, lokal znajduje się na 4 pietrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł43,93 m² 6 351,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż komfortowe dwu pokojowe mieszkanie usytułowane na II piętrze kamienicy, położonej w jednej z bocznych ulic Nowego Miasta. Mieszkanie w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

58,66 zł/m²90,35 m² 5 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na parterze o pow. 90,35m2 jest obecnie przystosowany do prowadzenia usług kosmetycznych i fryzjerskich. Walory lokalu: - doskonała lokalizacja w nowoczesnym budynku apartamentowo -.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł12 m² 2 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż lokal handlowo - usługowy o powierzchni 12 m , położony w popularnej i dobrze zurbanizowanej dzielnicy Tysiąclecie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł110 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Podstawowe zalety: działki widokowe, w pięknej i nieskomercjalizowanej okolicy, nasłonecznione, utrzymane w kulturze, możliwość zakupu poszczególnych działek. Tylko u mnie. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł58,80 m² 9 183,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę mieszkania, położonego na 1 piętrze w odrestaurowanej Kamienicy w Centrum. Mieszkanie o powierzchni ponad 58m2 składa się z salonu, pokoju, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł97,90 m² 7 854,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

| nowoczesne budynki mieszkalne blisko lasu! Tychy - Wartogłowiec! Jeśli marzysz o życiu z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie cenisz sobie wygodny dojazd do miasta - sprawdź tę.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł50 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kupujący- prowizja 0% Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w samym centrum osiedla Łaziskach górnych/średnich. Dwa osobne pokoje w tym jedna sypialnia, oddzielna kuchnia umeblowana z oknem.