Nieruchomości

240 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 600 zł420 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 420 mkw wraz z zapleczem socjalno-biurowym. Hala wykonana w technologii murowanej oraz płyty warstwowej. Dwie bramy wjazdowe 4 m x 4,2 m.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł1 090 m² 41,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest pięknie położona działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy tylko 25 km od morza i 10 minut od Jeziora. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu 728 800.

Szczegóły ogłoszenia

97 000 zł1 060 m² 91,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjne działki budowlane pod zabudowe mieszkaniową jednorodzinną wraz z niezbedna infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł54,90 m² 10 837,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

3 pokoje 55 m2, baśniowa Rogatka Warszawska Lokal położony jest na czwartym piętrze w niewysokim bloku. Idealne na inwestycję lub do zamieszkania dla dzieci Składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Najem długoterminowy na podstawie umowy najmu okazjonalnego. Mieszkanie dostępne od zaraz. Idealne dla singla lub pary. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

993 000 zł2 600 m² 381,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2639 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Stara Wieś, w gminie Nadarzyn, powiat Pruszkowski.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł69 m² 15 942,03 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania z potencjałem inwestycyjnym lub przestrzeni, którą możesz dopasować do swoich potrzeb? Na całkowitą powierzchnię 69 m składają się: wyremontowana, umeblowana kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

58 000 zł525 m² 110,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Tylko w ajon nieruchomości - już U nas! Oferujemy na sprzedaż piękną działkę rekreacyjną o powierzchni 525m2 położoną na ogródkach działkowych rod reneta. Ogród reneta ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł66,53 m² 10 055,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować na wyłączność przestronne, 3-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 66,53 m , zlokalizowane przy ul. Wieniawskiego, na.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł3 700 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka o powierzchni 37 arów w Liszkach. Teren w mpzp przeznaczony pod budownictwo jednorodzinne i usługi. Uzbrojenie prąd woda gaz około 170 metrów. Warunki zabudowy:.

Szczegóły ogłoszenia

17 952 zł294,30 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany w nowoczesnym biurowcu, okolice lotniska Okęcie.Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 90m2 zlokalizowany na parterze w nowoczesnym biurowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł128 m² 5 929,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:390 m²

Bez prowizji! Bez pcc! Budynek w zabudowie bliźniaczej ze ścianą dylatacyjną położony na początku Chrząstawy Wielkiej tuz za mostem , dojazd oświetloną drogą asfaltową, bezpośredni wjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł719 m² 375,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

! nowa oferta! Działka pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą o pow. 719 mkw, położona w spokojnej okolicy Tychów, w bezpośrednim sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

83,37 zł/m²50,38 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy, w nowo wybudowanym budynku wielorodzinnym, na Prądniku Czerwonym. Lokalizacja w centrum gęstej zabudowy wielorodzinnej oraz sąsiedztwie Parku Zaczarowanej Dorożki,.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł160 m² 10 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:651 m²

Dom z potencjałem | Sulejówek | dla dużej rodziny / działalność / wynajem | blisko pkp | bez nakładów Są domy, które oferują coś więcej niż tylko przestrzeń do życia. Ten dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł215 m² 6 976,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:726 m²

Oferta tylko w wolf Nieruchomości! dom wolnostojący W spokojnej okolicy nowego chechła Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 177,60 m2 , usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł24,43 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Central Campus to nowoczesny akademik w centrum Bydgoszczy, idealny dla studentów, którzy szukają komfortowego zakwaterowania. W ofercie mamy apartamenty: standard, z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł151,11 m² 2 971,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:944 m²

Polecamy do sprzedania parterowy dom jednorodzinny z garażem jednostanowiskowym w Nisku - Podwolina przy ul. Kochanowskiego w stanie surowym otwartym. Dom sprzedawany w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł5 300 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu nieruchomość gruntową z możliwością pobudowania czterech budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Jest to jedna z niewielu działek dostępnych na rynku znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł140 m² 5 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:929 m²

Do sprzedania murowany dom o powierzchni 140 m2 w malowniczym zakątku Mrozów. W jego skład wchodzi , na parterze : przestronny hall , kotłownia , kuchnia , salon , sypialnia, łazienka , wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł80,40 m² 8 072,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Północ nieruchomości o/bolesławiec prezentuje nowe domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej o powierzchni 80,4 m (plus strych), zaprojektowane z myślą o komforcie życia.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł290,27 m² 2 545,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:405 m²

Oferujemy do sprzedaży przestronny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 290,27m2 , zlokalizowany w dzielnicy Tysiąclecie; dom z połowy lat 90tych,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł99 m² 5 545 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom do wykończenia według własnych potrzeb W otoczeniu lasu! dom W stanie deweloperskim na 0,10 ha działce W gminie korczyna! rozkład pomieszczeń parter: - salon Z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

336 000 zł1 200 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 Do sprzedaży działka z przeznaczeniem pod tereny obiektów produkcyjnych, składów,.

Szczegóły ogłoszenia

178 200 zł1 620 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czernin miejscowość zlokalizowana 8 km od Kołobrzegu. Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana o pow. 1.620 m2, zlokalizowana przy asfaltowej drodze w sąsiedztwie innych nowo wybudowanych.

Szczegóły ogłoszenia

38,88 zł/m²25 m² 972 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia pokój biurowy na parterze e w reprezentacyjnym biurowcu, posadowionym na ogrodzonym, oświetlonym, monitorowanym terenie. Udogodnienia I stan techniczny Podłogi pokryte panelami, na.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł71,19 m² 5 576,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Mieszkanie na parterze w kamienicy. Trzy niezależne, bardzo dobrze doświetlone pokoje. Oddzielna kuchnia ze spiżarnią. Duża łazienka z wanną. Lokal klimatycznie zaaranżowany. Duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 800 zł30,50 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Kwiatowa

Rudzienice,warmińsko-mazurskie

260 000 zł1 700 m² 152,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Rudzienice, ul. Kwiatowa, powiat Iława, woj. warmińsko-mazurskie. Grunt o powierzchni 1700 m2 i symbolu 14 mn z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł4 507 m² 44,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna 4500 mkw w Nowych Łachach Blisko rzeki Narwi i stawów kąpielowych Na sprzedaż działka budowlano - rekreacyjna o powierzchni 4507 mkw, położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł3 030 m² 11,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Piękna działka, położona blisko jeziora Małe Pławno( 10 m) w miejscowości Zieleniewo , gmina Bierzwnik, powiat choszczeński, województwo zachodniopomorskie .W pobliżu działki lasy.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł140 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia dom przy ul. Letniej na osiedlu Mieszka I , z szybkim dojazdem do centrum miasta. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł52,75 m² 15 526,07 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta do sprzedaży Doskonałe komfortowe 53 m2 mieszkania dla pary, rodziny lub pod wynajem, blisko Park Reduta (spacery, plac zabaw, rower, bieganie, rolki) Kraków. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł3 832 m² 15,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę o powierzchni 3832 m2 w Sompolnie. Nieruchomość zlokalizowana w odległosci około 250 metrów od centrum miejscowości w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinej,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł8 601 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę rolno siedliskową zlokalizowaną w miejscowości Babica, gmina Wadowice. Działka ma powierzchnię 86,01 ara, kształt prostokąta o wymiarach 233x35 metrów. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł1 150 m² 3 434,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 586 m²

Obiekt usługowo - handlowy - magazynowy - mieszkalny w Rumi przy drodze krajowej S6. Łączna powierzchnia obiektu 1150 m2. Zabudowania wchodzące w skład nieruchomości: - dwupiętrowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

212 000 zł33,61 m² 6 307,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Umeblowana kawalerka z ogródkiem Do zamieszkania od zaraz. Do sprzedaży mieszkanie na 1 piętrze w 1-piętrowej kamienicy. Mieszkanie po remoncie z własnym ogrzewaniem gazowym. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł869 m² 401,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka oznaczona numerem 85/19 obręb 3 w Żarach, przy ul. Domańskiego. W bezpośrednim sąsiedztwie 105 Szpitala. Działka o powierzchni 868 m2, o nieregularnym.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł34 m² 7 029,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Reserwacja! Przedstawiamy Państwu do zakupu nowoczesną i bardzo komfortową kawalerkę o powierzchni 34 m2. Mieszkanie usytuowane na parterze w kamienicy przy ulicy Kamiennej.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł1 158 m² 323,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o łącznej powierzchni ok 1158 m2. Działka o regularnym kształcie rombu, pusta, nieogrodzona. Równy teren predysponuje do dogodnej i szybkiej zabudowy. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

84 000 zł13 220 m² 6,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość Powierzchnia: 13220 m2 Wymiary: 169 m x 169 m x 185 m Kształt: trójkąt Teren działki: płaski Ogrodzenie: brak Miejsca postojowe: na terenie Dojazd: nieutwardzony (asfalt.