Nieruchomości

240 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

515 000 zł69 m² 7 463,77 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe, 69,40m2, i piętro, ul. Olsztyńska Jeśli chcesz mieć komfort mieszkania w niewielkiej kamienicy, gdzie jest tylko 5 właścicieli, blisko centrum Giżycka, ta propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 401 zł32,11 m² 25 830 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu jednopokojowy apartament z balkonem B.03.32 o pow. 32,11 m, położony na trzecim piętrze inwestycji Wave Świnoujście Thermal & Spa. W skład nieruchomości wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Leszno,wielkopolskie

569 000 zł90,26 m² 6 304,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Polecamy Państwu nowe domy w zabudowie bliźniaczej w Lesznie - Gronowo ul. Stasia Tarkowskiego lub Zawiszy Czarnego w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia mieszkanie we Wrocławiu przy ulicy Srebrnogórskiej na Gaju. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, bardzo ładne, dobrze doświetlone o powierzchni 51 m2 - 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

375 000 zł200 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:360 m²

Witamy w ofercie biura nieruchomości Mały Domek". Przedstawiamy dom, który przyciąga uwagę inwestorów pragnących przekształcić nieruchomość w lukratywne przedsięwzięcie. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł69,78 m² 12 023,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu komfortowe, funkcjonalnie zaprojektowane 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 69,78 m , zlokalizowane na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu Nowy Jar przy ul. Legionów.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł54,77 m² 17 253,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Apartament z 2018 r. tylko 400m od morza. Składająca się on z 2 sypialni, dużego salonu z aneksem kuchennym, łazienki z prysznicem, balkonu, ogrodu z grillem i domkiem na.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł450 m² 11 088,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 409 m²

Podkowa Leśna - Miasto Ogród. Willowa zabudowa. Jedna z najlepszych części miasta. Nowoczesny, okazały dom na przedwojennych fundamentach. Duża działka o powierzchni blisko 4500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł92,14 m² 10 744,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 92,14 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Manufaktura Grossa w centrum Bielska-Białej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł72,50 m² 6 206,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, jasne i dwustronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zlokalizowane na ostatnim piętrze w spokojnej części osiedla Morskiego. Lokal przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł62,50 m² 8 960 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym Centrum Opola na ul. Kołłątaja. Lokal składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - pokoju - łazienki z wc - przedpokoju na.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Pszenno

Pszenno,dolnośląskie

499 000 zł596,20 m² 836,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:954 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż halę w bliskich okolicach Świdnicy. Na sprzedaż funkcjonalna, dwupoziomowa hala magazynowa o powierzchni użytkowej około 596 m?, usytuowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

115 100 zł1 151 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka w Woźniakowie, na terenie Gminy Kutno. W drodze wodociąg, linia energetyczna i telefoniczna. Możliwość kupienia kilku działek.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł33 787 m² 109,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Cena nie podlega negocjacji. Na sprzedaż działka położona w Zalasewie w gminie Swarzędz przy ulicy Rzepakowej, pszczelnej i Średzkiej. Powierzchnia całości 33787m2. Działka objęta.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł30 m² 7 833,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Do sprzedania 30 m2 lokal po remoncie w pobliżu galerii handlowej przy skrzyżowaniu dróg Poniatowskiego i Sikorskiego w Jarosławiu. Prezentowana nieruchomości położona jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł60 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 750 m²

Na sprzedaż dom do remontu ,na dużej działce w spokojnej okolicy, blisko natury i niedaleko granicy z Niemcami Ta nieruchomość to doskonała baza pod dom lub inwestycję Opis.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł36,52 m² 24 370,21 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2 pokojowe z otwartą kuchnią oraz balkonem. Mieszkanie zlokalizowane jest na 7 piętrze, w oddanej w 2021 roku inwestycji Fabryczna City, zrealizowanej przez Dewelopera Inter-Bud.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł37,90 m² 5 804,75 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 37,9 m2, przy Al. Niepodległości położone na 10. piętrze to propozycja dla osób, które szukają przestrzeni z widokiem, światłem i dużym potencjałem aranżacyjnym. Wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł26,97 m² 73,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować przytulne studio na wynajem zlokalizowane w inwestycji belg w Katowicach, stworzone z myślą o jednej osobie lub studencie poszukującym komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 380 000 zł150 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

Dom: na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej. Termin zakończenia budowy : do końca 2026r. Istnieje możliwość wykończenia pod klucz według indywidualnych ustaleń. Idealny dla rodziny, stan.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł304,25 m² 11 832,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 159 m²

Szukasz wyjątkowej nieruchomości z dużym potencjałem do własnej aranżacji, położonej w jednej z najbardziej pożądanych i zielonych części Wrocławia Zalesiu - ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł155 m² 5 483,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:62 m²

Oferuję dom w zabudowie szeregowej, w przepięknej okolicy doliny rzeki Raduni. To wyjątkowe miejsce spotka się z Państwa uznaniem "od pierwszego wejrzenia". Dom posiada funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł10 926 m² 69,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy 3 atrakcyjne działki w tym jedna siedliskowa z domem na sprzedaż Działki położone są we wsi widowo gm. Bielsk Podlaski 4 min od Centrum Bielska Podlaskiego Na danym terenie brak.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł61,42 m² 14 246,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie własnościowe na 1-piętrze o powierzchni 61,42m2 w nowym budownictwie z 2005r. Pełny funkcjonalny rozkład, trzy oddzielne pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

888 000 zł29 600 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Najważniejsze cechy prezentowanej nieruchomości: - świetna lokalizacja; - możliwość ubiegania się o przekształcenie części terenu na budowlany ; - różne możliwości wykorzystania terenu na.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł41,40 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z salonem i otwartą kuchnią Pomorzany, ul. Chmielewskiego, szczecin Do wynajęcia nowoczesne, nowe mieszkanie oddane do użytku w 2025 roku, położone.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 200 m² 115,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Lokalizacja Malowniczo.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł59 m² 13 559 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Poszukujesz ładnego, słonecznego mieszkania dla swojej rodziny? Może lubisz spędzać czas wśród zieleni i wody na pobliskim Jeziorku Czerniakowskim lub interesuje Cię dobrze skomunikowane, ale.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł160 m² 2 812,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferta sprzedaży obiektu komercyjnego-Mrocza Lokal składa się z 5 pomieszczeń o łącznej powierzchni 160m 2. Teren nieogrodzony, utwardzony z możliwością parkowania przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

57,14 zł/m²70 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usługowy 70 m w doskonałej lokalizacji! Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 70 m , położony w ścisłym centrum przy ul. Mickiewicza doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł28,40 m² 70,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

a { text-decoration: none; color: #464feb; } tr th, tr td { border: 1px solid #e6e6e6; } tr th { background-color: #f5f5f5; } sawka Nieruchomości oferuje do wynajęcia kompaktowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł62,10 m² 11 095,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa propozycja dla osób ceniących nowoczesne wnętrza zaaranżowane Z zachowaniem trendów nowoczesnego designe Oferujemy na sprzedaż przestronne, dwu pokojowe mieszkanie z balkonem typu.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 620 m² 166,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja: mirowice, gmina Grójec Powierzchnia: 1620 m (kształt kwadratu idealny.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 174 m² 340,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, w którym bliskość natury spotyka się z wygodą życia w mieście? Odkryj wyjątkowe działki przy ul. Papuziej w Jelczu-Laskowicach idealną przestrzeń pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

64 000 zł16 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Tylko W realton! Na sprzedaż garaż murowany w Katowicach -dzielnica Ligota ul. Stara Kłodnicka 40 Metraż: 16m2 Kanał : brak Brama: metalowa na szynach Wjazd na posesje garaży - zamykany bramą.

Szczegóły ogłoszenia

8 700 000 zł500 m² 17 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Rezydencja o ponadczasowej elegancji z panoramicznym widokiem na góry Jaworze k. Bielska-Białej Z najwyższą przyjemnością prezentuję wyjątkową rezydencję wolnostojącą, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Sopot,pomorskie

112,50 zł/m²24 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy na wynajem - Sopot, aleja Niepodległości Na wynajem lokal biurowy położony w doskonałej lokalizacji w Sopocie, przy Alei Niepodległości, w bezpośrednim sąsiedztwie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł59,52 m² 9 223,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Atrium house nowoczesna inwestycja W spokojnej okolicy, tuż przy granicy rzeszowa Szukasz miejsca, które łączy komfort życia blisko miasta z ciszą i spokojem podmiejskiej okolicy? Poznaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

823 952 zł55,30 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje | Warszawa Włochy | nowa inwestycja deweloperska | idealne dla pary lub rodziny Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,30 m , położone w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

142 000 zł1 080 m² 131,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy działkę na sprzedaż o powierzchni 1080 m2 i wymiarach 28 x 38 m, z udziałem w prywatnej drodze dojazdowej 286 m2. Teren jest płaski i równy. Dla działki.

Szczegóły ogłoszenia

8 zł/m²179,55 m² 1 436 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek biurowy i magazynowy (budynek rewidentów) na działce nr 118/12, przy czynnej linii kolejowej. Obok znajdują się biura pkp, budynek mieszkalny i stacyjny (laskowice Pomorskie), a w.