Nieruchomości

240 082 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

277 000 zł34 m² 8 147,06 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas W biurze notus! Na sprzedaż kawalerka z balkonem. Idealna pod inwestycję lub do zamieszkania. Najważniejsze atuty:- funkcjonalny układ pomieszczeń - ogródek dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

154 875 zł2 065 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przestrzeń, spokojna okolica i ogrom lasu dookoła. Fajny, płaski kawałek ziemi z wydaną decyzją o warunkach zabudowy oraz wjazdem bezpośrednio z drogi asfaltowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł288 m² 7 638,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:406 m²

Hot oferta W pepper house! atuty nieruchomości: - funkcjonalny układ pomieszczeń, - dobry dojazd do centrum, - blisko terenów zielonych, - garaż w bryle budynku, - możliwość wydzielenia 3.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Ińsko,zachodniopomorskie

2 500 000 zł15 000 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Szukasz idealnego terenu pod inwestycje turystyczno-hotelarską? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży terenu po byłym ośrodku wypoczynkowym, położonym w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

581 053 zł32 m² 18 157,91 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

71,05 zł/m²38 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz miejsca dla swojego biznesu, które zapewni Ci stały dopływ klientów bez wydawania fortuny na marketing? msr Nieruchomości prezentuje funkcjonalny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 38.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł24,84 m² 6 039 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

M1 (kawalerka) - na osiedlu "słoneczna" w Gorlicach, kompaktowa przestrzeń z potencjałem aranżacyjnym, idealna na start lub inwestycję! Na sprzedaż oferujemy do remontu funkcjonalny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

113,89 zł/m²72 m² 8 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni 72m 2 zlokalizowany na Prądniku Białym. Lokal usytuowany na parterze jednego budynków biurowo- usługowych znajdujących się w pobliżu pętli autobusowej.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł38 m² 16 184,21 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę przestronnego 2-pokojowego mieszkania o łącznej powierzchni 38m , położonego na Saskiej Kępie. Mieszkanie idealnie sprawdzi się również jako inwestycja. Na.

Szczegóły ogłoszenia

3 570 000 zł4 200 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 4200 m, położona w prestiżowej części Komorów jednej z najbardziej cenionych lokalizacji podwarszawskich. To propozycja skierowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 940 000 zł220 m² 8 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Polecam do sprzedaży piętrowy dom o powierzchni użytkowej 178m2 znajdujący się na ogrodzonej działce 5800 m2 w miejscowości Wolica.Budynek z 2012 roku o architekturze rezydencyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł6 334 m² 39,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki o powierzchni 6332 m2, usytuowanej w malowniczej Rafałówce, gm. Zabłudów. Działka jest idealnym wyborem dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł4 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta bez prowizji Utwardzona działka usługowa, budynek biurowo- socjalny 170m2, wiata magazynowa 200m2. Teren utwardzony- asfalt, płyty betonowe, ogrodzony bezpośrednio przy drodze. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł72,66 m² 2 821,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Duże 3 pokojowe mieszkanie wśród lasów i jezior. Nieruchomości Apartament z przyjemnością prezentują wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z garażem, pomieszczeniem gospodarczym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 410 zł62,35 m² 10 896,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kompleks składa się z trzech nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 25 m do 103 m . Każde mieszkanie w kompleksie ma dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł52 m² 13 826,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przestronne 3, pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji ul. Wieczysta, wrocław - Krzyki. Dwustronne, jasne mieszkanie o praktycznym układzie idealne zarówno dla rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł42,76 m² 18 451,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 42,96 m ul. Mitery, kraków. Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania w odnowionej kamienicy przy ul. Mitery w Krakowie. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 100 m² 204,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka budowlana położona w niedalekiej odległości od jeziora Mucharskiego. Nieruchomość o niewielkim nachyleniu w kierunku południowy. Działka o powierzchni 11.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł44,10 m² 8 594,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe, piękne mieszkanie położone na pierwszym pietrze budynku przy ulicy Warzywnej na granicy Leszna i Święciechowy. Mieszkanie usytuowane jest w nowym budynku, wykończone pod klucz. Na.

Szczegóły ogłoszenia

588 000 zł50,89 m² 11 554,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Rezerwacja, rezerwacja, rezerwacja 2-pokojowe mieszkanie z tarasem i miejscem postojowym jasne ciche gotowe do wprowadzenia. Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo jasne 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł79,69 m² 7 893,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Ekskluzywne Mieszkanie po Kapitalnym Remoncie w Odrestaurowanej Kamienicy (79,69 m ). Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości, zlokalizowanej na czwartym piętrze w prestiżowej,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł47,10 m² 16 963,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Polecamy! Mieszkanie ( status prawny: lokal użytkowy) 2-pokojowe o pow. 47,1 mkw w wyjątkowej lokalizacji- tuż nad Odrą, na kameralnym i prestiżowym osiedlu "miasto Marina". Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł150 m² 16 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 545 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Odargowo, w spokojnej, kaszubskiej części gminy Krokowa, zaledwie kilka kilometrów od wybrzeża Bałtyku - Dębek.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł330 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:391 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom Pabianice, ul. Słoneczna, osiedle Bugaj Lokalizacja Nieruchomość położona jest w Pabianicach, przy ul. Słonecznej, na cenionym i bardzo lubianym osiedlu Bugaj. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł73,37 m² 7 836,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie sprzedaży mieszkania na pierwszym piętrze 4- pokojowe o powierzchni 73,37 m2 z balkonem o powierzchni 5,5 m2 zlokalizowane na osiedlu Dworzysko w Rzeszowie. Inwestycja znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 000 zł1 500 m² 2 460 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Krystian stańczyk Agent prowadzący   **budynek mieszkaniowobiurowy | Kolonia Stella | Chrzanów** Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej kameralnych.

Szczegóły ogłoszenia

43,05 zł/m²75 m² 3 229 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal na niskim parterze o powierzchni 75 m2 zlokalizowany w budynku w centrum Kielc, przy ul. Wesołej. Wejście do biurowca od ulicy Wesołej. W skład lokalu wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł3 900 m² 255,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Malowniczy teren położony zaledwie 10min od Kazimierza Dolnego w cichej i spokojnej okolicy zapewniającej prywatnośc. Ofertę sprzedaży stanowi malownicze siedlisko z teatrem Skowieszynek,.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł172 400 m² 28,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Teren 30.400m2 sady, 10.700m2 stawy, 2.900m2 lasy, 2.200m2 grunt zabudowany (przechowalnia owoców, stodoła, obora, budynki mieszkalno - gospodarcze), reszta grunty orne i pastwiska. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Olesno,małopolskie

790 000 zł97 m² 8 144,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Atrakcyjny dom na sprzedaż W oleśnie! gotowy do zamieszkania! Dom sprzedawany jest z pełnym wyposażeniem, gotowy do zamieszkania! - Na sprzedaż oferujemy komfortowy, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł80 m² 1 862,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Mam przyjemność zaproponować Państwu do kupienia dom wolnostojący w miejscowości Knorydy. Dom jest wykonany w klasycznej technologii murowanej, ale wymaga remontu. Atutem nieruchomości jest:.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł74,97 m² 11 991,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjny, frontowy lokal usługowy o powierzchni 74,97 m , zlokalizowany na parterze frontowej kamienicy w inwestycji Kołłątaja 23, w ścisłym centrum Wrocławia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

722 000 zł72 m² 10 027,78 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. 4 kawalerki inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

766 458 zł64,68 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Dewelopera | 0% pcc | Bez Prowizji gotowe 3 - pokojowe mieszkanie | 64,68 m2 | parter z dużym ogrodem | klucze czekają Zadzwoń do mnie nawet po 18 | Posiadam oferty w całym.

Szczegóły ogłoszenia

562 000 zł59 m² 9 525,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, przy ulicy Kasprowicza w Kielcach, osiedle Bocianek. Na powierzchnię 59 m2 składają się: salon, sypialnia, pokój, korytarz, łazienka z wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 895 m² 139,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana (wydane warunki zabudowy) o powierzchni 1895 m położona w Koleczkowie, gmina Szemud. Nieruchomość w kształcie rozszerzającego się prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

116 700 zł1 556 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| działka pod budowę domu w Sulejowie do sprzedania Powierzchnia działki ok 1556m2, kształt prostokąta, wymiary: 33m x 45m, szerokość od ulicy ok 33m. Woda i prąd w drodze. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

53 000 zł883 m² 60,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Taka oferta tylko w Biurze Nieruchomości platinum house! oferuję do sprzedaży działki o powierzchni od 883 m do 1.326 m położone w Mirocinie Dolnym 6 km od Kożuchowa. Dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł170 m² 10 294,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Piękny dom w Strzegomiu- gotowy do zamieszkania- odebrany w 2020roku Lokalizacja: strzegom, doskonała lokalizacja, wszędzie blisko, w zasięgu szkoła, sklepy, usługi. Bezpieczna.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł112 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

| oferujemy Państwu na sprzedaż dom położony na widokowej działce w miejscowości Tymbark, w powiecie limanowskim. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł218,22 m² 4 577,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki Tel.:   Przedstawiam Państwu nowoczesny dom jednorodzinny o wysokim standardzie wykonania, położony w jednej z najbardziej pożądanych.