Nieruchomości

239 862 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

104 000 zł4 000 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 4000 m2, zlokalizowanej w Łęgowie (gmina Stare Kurowo). Działka położona jest bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

358 955 zł39,23 m² 9 150,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ostatnie mieszkania na sprzedaż! 1792M- n. Sącz os. Millenium, mieszkanie w stanie deweloperskim z ogródkiem, parter, 2 pokoje, pow. 39,23 m2. Cena: 358 955 brutto O % prowizji! Nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł4 149 m² 0,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę wynajęcia działki usługowej o powierzchni 4145 m 2 , która mieści się tuż przy ulicy Rybnickiej w Wilczy. Parcela o wymiarach ok. 83 m 2 długości.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł61,78 m² 8 983,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie 61,78 m | os. Kazimierza Wielkiego | garaż | klimatyzacja Na sprzedaż prezentujemy Państwu wyjątkowe, dopracowane w każdym detalu mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

140 000 zł24 700 m² 5,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolna położona w gminie Dobre we wsi Czarnogłów o pow. 2,47 ha. Szerokość ok. 59 m2, teren czynnie uprawiany. Klasy gruntów: riiib, riva. Polecam! Elwira Olko tel. 509.

Szczegóły ogłoszenia

158,02 zł/m²65 m² 10 271 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal o powierzchni 65 m2 zlokalizowany na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Wilanowie. Spokojne i prestiżowe otoczenie, dużo zieleni wokół budynku.

Szczegóły ogłoszenia

75 525 zł3 021 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki W stojkowie blisko lasu I jeziora Lokalizacja: stojkowo, gmina Dygowo Powierzchnia działki: 3.021 m Numer działki: 89/12 Opis nieruchomości Przestronna działka.

Szczegóły ogłoszenia

544 870 zł112 m² 5 630 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni całkowitej 112m2 , użytkowej 96,77m2, położone w centrum miasta Gryfic. Lokal składa się z dwóch pięter : trzech komfortowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł10 282 m² 145,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni przeszło 1 hektara położona w Aleksandrowie Kujawskim bezpośrednio przy jednej z główniejszych ulic miasta jaką jest Wojska Polskiego. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł88 m² 12 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przygotowane do najmu krótkoterminowego w śródmieściu. Do sprzedaży jest przestronne i słoneczne mieszkanie położone w centrum, blisko dworca głównego. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 475 000 zł79 m² 18 670,89 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji - bez pcc 2% - apartament 4-pokojowy z loggią z widokiem na zieleń - ul. Cybernetyki w drugiej linii zabudowy. Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46,30 m² 12 937,37 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie znajdujące się na 14. piętrze w Warszawie, w dzielnicy Targówek. Nieruchomość, zlokalizowana w solidnie zbudowanym budynku z 1981 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł36,23 m² 9 108,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Berg Nieruchomości prezentuje dwupokojowe mieszkanie w samym sercu Jeleniej Góry Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni około 36,23 m , usytuowane na III piętrze. Kuchnia w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł320 m² 215,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka rekreacyjna w Bydgoszczy idealne miejsce na wypoczynek i inwestycję Oferujemy wyjątkową działkę rekreacyjną o powierzchni 320 m , położoną w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł3 700 m² 51,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowo rolna w Dębinie -22km od Lublina i 1,3km od Strzyżewic. Powierzchnia 3700m2, szerokość 23m. Grunt jest położony przy asfaltowej ulicy gminnej; linia zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 070 m² 1 121,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 700 m²

" oferta sprzedaży obejmuje nieruchomości zabudowane i niezabudowane, które stanowią całość i są usytuowane w 4 księgach wieczystych więc istnieje możliwość zakupu części lub.

Szczegóły ogłoszenia

6 250 zł250 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny obiekt magazynowo - biurowy w Gliwicach ul. Sowińskiego. - obiekt widoczny z obwodnicy miejskiej - Rybnicka - Daszyńskiego - Andresa. Lokalizacja; gliwice ul. Sowińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

103 000 zł817 m² 126,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w Łabiszynie o wyjątkowej lokalizacji zapewniającą szybki dostęp do dróg krajowych 253 i 254. Blisko stacji paliw, praktycznie i wygodnie, z łatwym dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

153 000 zł848 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

* piękne działki W gniłej! * wydane warunki zabudowy! * Zapraszam na prezentację 9 działek zlokalizowanych we wsi Gniła przy ul. Rumiankowej! Na nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy pod.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Pustyny

Pustyny,podkarpackie

16 000 zł1 000 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia halę o przeznaczeniu produkcyjno - magazynowym i powierzchni 1000 m 2 zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł3 000 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Masz dość dźwięku klaksonów i widoku betonu za oknem? Przedstawiamy nieruchomość, na której jedynym głośnym sąsiadem może być rzeka Nurczyk lub przebiegająca obok sarna. To równo 3000.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

2 699 000 zł446 m² 6 051,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 273 m²

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Wyjątkowa okazja inwestycyjna: dom do remontu na Pogodnie w Szczecinie Odkryj potencjał Pogodna zielonej perły Szczecina! Pogodno to jedno.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł319 m² 5 015,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 264 m²

Na sprzedaż imponujący dom z bali o powierzchni 319 m , położony na pięknej działce o powierzchni 1264 m . Nieruchomość znajduje się na obrzeżach miasta w miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 588 000 zł178 m² 8 921,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:536 m²

Komfortowy, przestronny dom z dużą działką położony w miejscowości położonej w południowej części Wrocławia, mędłów. Powierzchnia: dom około 250 m, działka 536 m Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 836 zł65,75 m² 7 860,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dzień otwarty W centrum zabrza - 25 kwietnia! Zastanawiasz się nad zakupem mieszkania w tej inwestycji? To idealny moment! Zapraszamy na Dzień Otwarty już w najbliższą sobotę (25.04).

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł37 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Kubańskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: budynek z lat 60-tych.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł2 090 m² 200,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna, duża działka budowlana o powierzchni 2090 m2, położona w miejscowości Huta Żabiowolska, gm. Żabia Wola. Działka znajduje się w otulinie lasu, co pozwala cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł36,60 m² 12 158,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży mieszkanie o pow.36,6m położone na drugim piętrze w niskim bloku przy ul. Rataja w Rzeszowie. Mieszkanie jednostronne, składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

140 400 zł780 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w m. Gronówko (gm. Lipno) kod pocztowy 64-111. Szczegóły: powierzchnia: 780 m Wymiary: 18 m x 40 m, kształt prostokąta - idealny.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na trzecim piętrze w budynku o czterech kondygnacjach. Ta atrakcyjna nieruchomość znajduje się w urokliwej okolicy Wrześni,.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł1 886 m² 2 916,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy ofertę działki budowlanej zlokalizowaną w Katowicach przy ulicy Owocowej. Podstawowe informacje O działce: - objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego: wełnowiec-.

Szczegóły ogłoszenia

566 000 zł1 507 m² 375,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania terenu z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową-zagrodową. Wjazd na działkę od strony północnej od boku o szerokości 45m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł156 m² 3 782,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 358 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym, położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Różanów (gmina Wiskitki, powiat Żyrardów). Dom stoi na dużej działce 3358 m2, z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł49,50 m² 13 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2014 roku z windą, przy ul. Lipińskiej.