Nieruchomości

240 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

252 000 zł33 m² 7 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Poszukujesz kawalerki w centrum Bydgoszcz- dla Siebie lub pod inwestycję. Śródmieście-Bocianowo, kawalerka 33m2(31) , na I piętrze, w wyremontowanej oficynie kamienicy, w zasobach.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł96 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Park Nieruchomości przedstawia do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 96m2, w kompleksie Capital Towers przy ulicy Podwisłocze w Rzeszowie. Mieszkanie usytuowane jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł4 400 m² 67,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka pod kameralne osiedle lub wymarzoną willę z ogrodem Siedliska, gm. Bobowa | 4400 m | Studium 32M + 97r | Piękne otoczenie i znakomita ekspozycja Na sprzedaż wyjątkowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł63,70 m² 9 183,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Doskonale zlokalizowane mieszkanie! Gotowe do wprowadzenia. Zielone, spokojne osiedle przy ulicy Jana Długosza. Mieszkanie położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku, wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

339 000 zł47 m² 7 212,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Funkcjonalne 2 pokoje blisko morza Nowogard, ul. 15 Listopada Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone w spokojnej części Nowogardu, przy ul. 15.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł59,95 m² 6 822,35 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Obniżka ceny do końca stycznia! nowa oferta! idealna dla inwestora! możliwy przychód Z tytułu najmu pokoi - min. 4.000 zł/miesięcznie (1.000 zł za pokój minimum) Zapraszamy Państwa na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Bytowo

Bytowo,zachodniopomorskie

98 000 zł120 m² 816,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 657 m²

Ofertą sprzedaży jest dom w urokliwej miejscowości Bytowo , zachodniopomorskie , gmina Dobrzany w pobliżu miejscowości Krzemień (ok. 2 km) i pięknie zagospodarowanego jeziora ".

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł54,69 m² 11 336,62 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Architektów w Rzeszowie - 54,69 m , balkon Na sprzedaż oferuję jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 54,69 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł161,94 m² 7 101,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 161,94 m (144,39 m użytkowej), położony na ogrodzonej działce 450 m w miejscowości Rokietnica.

Szczegóły ogłoszenia

1 595 000 zł195 m² 8 179,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

28 minut trasą S7 do Gdańska. 1 048 m własnej ziemi w sercu Nowego Dworu Gdańskiego. 195 m powierzchni użytkowej w tym 6 pokoi i 2 łazienki. Za cenę dwupokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł48 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie położone w cichej, zielonej i świetnie skomunikowanej części Wrocławia Tarnogaj (ul. Nyska). Lokal jest w pełni rozkładowy i ma bardzo duży potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

1 960 000 zł180 m² 10 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:357 m²

Na sprzedaż jeden nowo wybudowany dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej ,położony w willowej ,bardzo cichej i centralnej części Osowy ul Cerery 30 ,bardzo blisko kolejki pkm.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł73,15 m² 11 469,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Lokalizacja ma znaczenie, dlatego nie rezygnuj z komfortu i zamieszkaj na Szczecińskim Pogodnie! Wszędzie blisko, szkoły, przedszkola, sklepy, przystanki komunikacji miejskiej, szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

125 600 zł1 652 m² 76,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci tylko Sprzedający! dane ogólne: s przedaż działki budowlanej o pow. 1652mkw. w Tkaczewskiej Górze, niedaleko planowanego zbiornika.

Szczegóły ogłoszenia

31,87 zł/m²91 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal biurowo usługowy o powierzchni 91 m2, położony w centrum miasta przy ul. Lisa Kuli. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Świdnica,dolnośląskie

800 000 zł181,92 m² 4 398 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Oferta dewelopera - 0 % prowizji Budynek B1 Gotowy bliźniak na sprzedaż na Osiedlu Sudeckim! Dom w stanie deweloperskim, wybudowany z bardzo dobrych materiałów: beton komórkowy Ytong,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł81 m² 18,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:780 m²

| oferujemy do wynajęcia część hali magazynowej o powierzchni 81 m2.Hala składa sie z 3 pomieszczeń 1.pom 4,37x7,46 m h=2,68 m pow.32,60 m2 2.pom.7,21x4,62-2,93 m h=3,75-3,85.

Szczegóły ogłoszenia

174 300 zł727 m² 239,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***tylko W home park nieruchomości *** wyjątkowa okazja - Działki budowlane Łódź-Widzew, ul. Gajcego Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 000 zł35,54 m² 9 679,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"Osiedle Kościuszki" - poznaj nową inwestycję! W sąsiedztwie skrzyżowania ulic Kościuszki i Żeromskiego w Brzegu, powstaje kameralna inwestycja osiedle premium "osiedle Kościuszki".To.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł5 785 m² 43,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 57,85 arów (0,5785 ha), zlokalizowana w malowniczej miejscowości Siedliska Sławęcińskie, gmina Skołyszyn. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł11 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| działka o powierzchni 1,1ha położona w przepięknej, cichej i spokojnej okolicy. Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną szutrową.Wymiary : 58m x 190m. W sąsiedztwie nowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł160 m² 10 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Do sprzedania dom o powierzchni użytkowej ok 170mkw położony w miejscowości Stare Babice bezpośrednio przy ulicy Koczarskiej. Dom wybudowany 96 roku, metodą tradycyjną, ściany dwuwarstwowe,.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł171 m² 8 128,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w jednej z najbardziej poszukiwanych części Pruszcz Gdański Osiedle Wschód. To propozycja dla osób, które szukają przestrzeni, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł273 m² 6 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 860 m²

Neo Nieruchomości prezentuje nowoczesny dom w miejscowości Piła Druga Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom o powierzchni 270 m , położony na dużej działce o wymiarach 25.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł223,70 m² 6 660,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Zabrodzie, gm. Szydłowo Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący w otoczeniu lasów i w sąsiedztwie dwóch rzek. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu wolnostojącego,.

Szczegóły ogłoszenia

46,67 zł/m²15 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| lokal położony w centrum miasta, o powierzchni około 15m2. Jedno pomieszczenie. Pierwsze piętro. Przed lokalem hall, poczekalnia. W sąsiedztwie lokale wynajęte na usługi, biura,.

Szczegóły ogłoszenia

34 900 zł1 142 m² 30,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o powierzchni 1142 m zlokalizowana w urokliwej miejscowości Żagno, w gminie Skępe, powiat Lipnowski. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 307 zł39,31 m² 9 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokal usługowy L3 Katowice, ul. Załęska 15 parter, budynek A Stopień zaawansowania budowy wynosi obecnie około 30%. Planowane zakończenie budowy przewidziane jest na IV kwartał 2027 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł145,40 m² 7 558,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Bliźniak ok.145 m2. Przedstawiamy Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.145 m2, posadowiony na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 159 500 zł227,54 m² 5 095,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 399 m²

Nie każdy dom pod Lublinem daje Ci i spokój, i miejsce do działania. W Motyczu, zaledwie ok. 10 km od Lublina, czeka nieruchomość, która daje coś więcej niż sam dom. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 358 zł46,91 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 46,91 m2 w prestiżowej inwestycji na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

38 115 zł4 235 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna cena Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki w nowo powstającym kompleksie działek położonych miejscowości Żarnowo, gm. Stepnica. Oferowana działka ma powierzchnię 4235 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mint property prezentuje na wynajem zupełnie nowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 położone się na czwartym piętrze w 7-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość składa się z:Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

69,05 zł/m²42 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Mam przyjemność zaprezentować lokal usługowo-handlowy o powierzchni 42 m2,do którego przynależy piwnica o pow. ok.80 m2 który zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie Szpitala im.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł1 853 m² 318,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1853 m położona w spokojnej i zielonej części Adamowizny. Działka ma wymiary 49,8 m x 37,4 m . Najważniejsze atuty: warunki.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł2 464 m² 152,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę - grunt na sprzedaż, który znajduje się w malowniczej okolicy. Jeśli szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 068 000 zł107,50 m² 19 237,21 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

W ofercie inwestycji mieszkania 1,2,3,4,5-pokojowe. Mieszkania w metrażach 29.84m2 132,8m2. Wola, to nowoczesna i samowystarczalna dzielnica Warszawy, pełna życia i atrakcji. W zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 862 zł37,37 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie położone jest w spokojnej i zielonej części Krakowa - w rejonie Podgórek Tynieckich, należących do dzielnicy Dębniki. Nie płacisz prowizji I pcc W ofercie wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 256 zł81,11 m² 10 051,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania gotowego do odbioru w Pruszczu Gdańskim. Numer mieszkania: b1.36 Cena: 815 256 Powierzchnia: 81,11 m2 Liczba pokoi: 4 Piętro: 1/2 Loggia:.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł15 000 m² 11,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka o pow. 1,50 ha (15000 m2) w miejscowości Blinno w sąsiedztwie drogi krajowej nr 10. Działka nie jest uzbrojona. W sąsiedztwie działki znajduje się przyłącze wodne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł4 300 m² 78,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Bratucicach, gm. Rzezawa. Działka o pow. 43 arów płaska, w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 150x30 m. Dojazd I najbliższa.