Nieruchomości
239 130 ogłoszeń
Od najnowszych
Dom bliźniak, ul. Lipowa
Oleśnica,dolnośląskie
830 000 zł219,80 m² 3 776,16 zł/m²
1 050 000 zł3 520 m² 298,30 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki
Połaniec,świętokrzyskie
266 000 zł45,20 m² 5 884,96 zł/m²
25 zł/m²44 m² 1 100 zł
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Mieszkanie umeblowane, ul. Wesoła
Zalasewo,wielkopolskie
2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²
Rynek pierwotny
499 000 zł48,09 m² 10 376,38 zł/m²
240 000 zł4 461 m² 54 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta
Wrocław,dolnośląskie
835 725 zł61,81 m² 13 520,87 zł/m²
Mieszkanie umeblowane, Rynek
Bolesławiec,dolnośląskie
1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²
2 500 000 zł622 m² 4 019,29 zł/m²
Dom wolnostojący
Lusina,małopolskie
1 700 000 zł280 m² 6 071,43 zł/m²
Dom z garażem Bydgoszcz
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
949 000 zł154 m² 6 162,34 zł/m²
Biuro z garażem, ul. Rzemieślnicza
Sopot,pomorskie
60 zł/m²24 m² 1 440 zł
770 000 zł112,33 m² 6 854,80 zł/m²
Dom z garażem Bychawa
Bychawa,lubelskie
790 000 zł150 m² 5 266,67 zł/m²
Działka budowlana ogrodzona Jonkowo
Jonkowo,warmińsko-mazurskie
179 000 zł3 004 m² 59,59 zł/m²
Działka budowlana Mszalnica
Mszalnica,małopolskie
169 000 zł1 841 m² 91,80 zł/m²
Działka rolna Czerniejów
Czerniejów,lubelskie
89 000 zł800 m² 111,25 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piekarska
Legnica,dolnośląskie
325 000 zł44,20 m² 7 352,94 zł/m²
Mieszkanie umeblowane Warszawa
Warszawa,mazowieckie
6 000 zł90 m² 66,67 zł/m²
350 000 zł56 m² 6 250 zł/m²
Biuro, Aleja Niepodległości
Sopot,pomorskie
60 zł/m²33,90 m² 2 034 zł
645 000 zł8 600 m² 75 zł/m²
2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²
Lokal użytkowy Żnin
Żnin,kujawsko-pomorskie
36 zł/m²36 m² 1 300 zł
Dom z garażem Rybalnia
Rybalnia,podlaskie
1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²
789 000 zł76,44 m² 10 321,82 zł/m²
284 000 zł54,59 m² 5 202,42 zł/m²
Budynek użytkowy, ul. Senatorska
Rzeszów,podkarpackie
30 255 zł605,10 m² 50 zł/m²
Rynek pierwotny
740 000 zł63,50 m² 11 653,54 zł/m²
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Polna
Ustronie Morskie,zachodniopomorskie
860 000 zł57,02 m² 15 082,43 zł/m²
2 500 zł82,68 m² 30,24 zł/m²
Hala ogrzewana Bydgoszcz
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
7 200 zł400 m² 18 zł/m²
800 zł35 m² 22,86 zł/m²
Mieszkanie umeblowane, ul. Wrzosowa
Złotniki,wielkopolskie
2 300 zł46 m² 50 zł/m²
Budynek użytkowy, ul. Młyńska
Łasin,kujawsko-pomorskie
480 000 zł2 464,75 m² 194,75 zł/m²
3 300 000 zł93 m² 35 483,87 zł/m²
Mieszkanie, ul. Szarych Szeregów
Jarosław,podkarpackie
825 000 zł87,80 m² 9 396,36 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe Jabłonna
Jabłonna,mazowieckie
635 000 zł61,31 m² 10 357,20 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia