Nieruchomości

240 137 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

180 000 zł8 400 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Unikatowa działka pod piękną posiadłość całoroczną lub letniskową pośród drzew, na skraju lasu w Oblasach, kilkaset metrów od Wisły. 8400 mkw spokoju i ciszy zaledwie 3 kilometry od.

Szczegóły ogłoszenia

6 384 000 zł91 200 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Super atrakcyjne działki położone w Brzezinka- ostrowina- 15 km od Oleśnicy Dane ogólne : - powierzchnia działki - 61 338 m2 Brzezinka - powierzchnia działki - 91 200 m2 Ostrowina położona przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Karnice

Karnice,zachodniopomorskie

1 250 000 zł200 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:8 100 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 200 m 2 , który usytuowany jest na urokliwej działce o powierzchni 8100 m 2 , w bardzo ładnej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł224 m² 9 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Willa z potencjałem - 10 min do morza! Luksusowy dom pod Trójmiastem z inteligentnymi funkcjami i granitowym tarasem - tylko 10 minut do plaży! *bez prowizji* lokalizacja: połchowo to.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

450 000 zł200 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom z dużymi zabudowaniami gospodarczymi do remontu. Woda - studnia, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

89 zł/m²107,53 m² 9 570 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę najmu lokalu użytkowego, zlokalizowanego w nowoczesnej i kameralnej inwestycji Willa Zalesie przy ul. Kobierzyńskiej 145.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł59,90 m² 5 926,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nowa, niższa cena Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 59,9 m2, zlokalizowane na parterze niskiego bloku mieszkalnego przy ulicy Mickiewicza w Złocieńcu.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł309 m² 27,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Dom wolnostojący w Osielsku na klimatycznej, dużej (3.100 m2) działce, zagospodarowanej starym drzewostanem z przewagą brzóz ok. 500 m2 lasu. Powierzchnia użytkowa domu to ok. 257 m2, parter.

Szczegóły ogłoszenia

194 000 zł34,50 m² 5 623,19 zł/m²

 

Piętro:9/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-2 położone w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Turystycznej o powierzchni ok 34,5 mkw. Mieszkanie wolne natychmiast! Niskie koszty utrzymania. Parametry mieszkania: - widokowe 9 piętro -.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł57,47 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Nowym Sączu ul. Szujskiego 18 Lokalizacja: nowy Sącz, ul. Szujskiego 18- piętro: 1/3 - Powierzchnia: 57,47 m2 - Balkon: tak Opis mieszkania: mieszkanie po gruntownym.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł6 336 m² 69,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość w nowej cenie! Duża działka w centralnej części Szczecinka, tuż przy drodze krajowej nr 11. Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 6 336 m .Na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł606 m² 1 006,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie poranek w swoim własnym domu. Cisza, kameralne osiedle domów jednorodzinnych, zero miejskiego zgiełku a jednocześnie wszystko w granicach miasta. Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 820 000 zł1 820 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż unikatowa działka budowlana położona w jednej z najbardziej pożądanych części Magdalenki, w rejonie ulicy Grabowej. To idealna propozycja dla osób poszukujących ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł32,59 m² 16 845,66 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa Oferta w Pepper House! Z radością przedstawiamy Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wiktoryn w Warszawie. Ta nieruchomość to doskonała okazja, której nie.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł890 m² 111,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek budowlanych w miejscowości Stara Gorzelnia k./Częstochowy. Do sprzedaży zostały działki: - nr 6 o powierzchni: 890 m2 - nr 7.

Szczegóły ogłoszenia

9 168 992 zł81 866 m² 112 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 8,2 ha zlokalizowana na terenie gminy Tarnowo Podgórne, miejscowości Jankowice z przeznaczeniem pod zabudowę usługową: miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł707 m² 353,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:7 113 m²

Dorota Kołt tel.   Przedstawiam Państwu budynek wolnostojący do remontu, wraz z zabudowaniami gospodarczymi w miejscowości Szklary, po dawnej szkole podstawowej w gm. Kamiennik.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł110 m² 1 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Ofertą sprzedaży jest połowa domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej około 110 m2. Nieruchomość świetnie usytuowana lokalizacyjnie, około 14 kilometrów od Białego Boru,.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł340 m² 2 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:8 700 m²

Wizualizacje w tej ofercie mają charakter poglądowy pokazują możliwy styl i pomysł na aranżację wnętrza. Jeśli podoba Ci się ta koncepcja, nasi architekci opracują projekt wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł19 206 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolno-budowlaną 19,206m2 w miejscowości Miedniewice gmina Wiskitki Działka położona w otulinie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. Lokalizacja idealna gospodarstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł103,03 m² 12 122,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:368 m²

!oferta bezpośrednio od dewelopera - 0 % prowizji - brak dodatkowych kosztów!możliwość zakupu bez zgody ministerstwa! Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny położony przy ul. Rzyczyskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł57,38 m² 8 870,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej nieopodal Rzeszowa - tylko 7 km od centrum. - mieszkanie 57,38 m2 + poddasze 26 m2 (możliwość adaptacji - będą doprowadzone media) - 3 pokoje - piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł58,11 m² 9 103,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Piętro 3 pokoje , dwa miejsca postojowe, ogródek. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowo powstającej inwestycji deweloperskiej położonej w miejscowości Ciemne oddalonego od.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł1 100 m² 408,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:4 839 m²

Obiekt warsztatowo-handlowo-usługowy (do remontu) na dz.usługowej plus tereny zieleni, dwie kondygnacje. Powierzchnia użytkowa to ok.1100 m2, całkowita pow. gruntu 4839 m2 (dwie działki 2549 i 2290.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:587 m²

Tenczynek, ul. Zamkowa Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom jednorodzinny na obrzeżach Krakowa nieruchomość z urokliwym ogródkiem o powierzchni około 6 arów znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowoczesne 2 pokoje z balkonem przy ulicy Chorzowskiej 212 w Katowicach. -Nieruchomość- powierzchnia 28 m2. Parter. Ogrzewanie centralne. Nowoczesny wieżowiec.

Szczegóły ogłoszenia

498 500 zł62,31 m² 8 000,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Prezentuję funkcjonalne dwustronne 3-pokojowe mieszkanie mieszczące się w Śródmieściu na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku o powierzchni 62,31 m2 idealne zarówno dla rodziny jak również.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł506 m² 652,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** chłapowo *** blisko wąwozu chłapowskiego *** działka budowlana *** mpzp ***mieszkaniowo-usługowa*** lokalizacja: chłapowo, ul. Modrzewiowa wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja w nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł2 774 m² 1,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 774 m²

Działka z budynkiem gospodarczo- magazynowo- mieszkalnym do adaptacji lub wykorzystania według pomysłu nowego najemcy. Idealne na magazyn Budynek ok 400m2 posiada 2 poziomy. Na parterze znajdziemy 3.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł374,50 m² 1 065,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:938 m²

Na sprzedaż rozpoczęta budowa domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 169,6 m2 usytuowana na działce o powierzchni 938 m2. W cenie nieruchomości indywidualny projekt budowlany, który.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 521 m² 197,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Komarno, w granicach administracyjnych Jeleniej Góry. Lokalizacja: komarno Jelenia Góra Powierzchnia działek:.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu w pełni wyposażone mieszkanie na wynajem, zlokalizowanie na osiedlu Paderewskiego przy ul. Granicznej w Katowicach. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

461 000 zł34 m² 13 558,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 91-141 Mieszkanie po generalnym remoncie do szybkiego wydania! Oferuję do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie typu M-2 z balkonem z przestronną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł180 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Foxhouse oferuje do sprzedaży przytulny dom dwu-lokalowy, oferta doskonała dla dwóch rodzin lub osób, które chcą mieszkać i zarazem wynajmować mieszkanie. Zielona okolica, cisza, spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł63,54 m² 7 790,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zamieszkaj w samym sercu osiedla Widok w Skierniewicach. Mieszkania w tym miejscu sprzedają się najszybciej. Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe, duże, przestronne i ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 216 470 zł55,51 m² 21 914,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalny apartament o powierzchni 55,51 m , położony na parterze prestiżowej inwestycji 12 Górska Apartamenty. Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym - 25,46.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lubin

Lubin,dolnośląskie

200 000 zł999 m² 200,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o powierzchni 999 a, zlokalizowana w Lubinie przy ul. Przemysłowej. Grunt o regularnym kształcie (trapez). Media: woda, kanalizacja - przy działce, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł477,58 m² 3 454,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:17 700 m²

Radochów powiat Kłodzki gmina Lądek Zdrój Chcesz posiadać wyjątkową nieruchomość? Interesują cię zespoły parkowo-dworskie? Zastanawiasz się w co zainwestować pieniądze? Nie szukaj dalej!.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł300 m² 2 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej położony w Goleniowie na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Nieruchomość składa się z 4 kondygnacji z podpiwniczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł68,65 m² 5 826,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli marzysz o komforcie mieszkania i klimacie domu ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż oferujemy samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni 68,65 m , położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 119 900 zł45,50 m² 24 613,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Podstawowe zalety: mieszkanie ciche, wysokie (3 m), klimatyczne, w jednej z najbardziej topowych i najatrakcyjniejszych lokalizacji Śródmieścia Południowego, przy kameralnej uliczce,.