Nieruchomości
240 082 ogłoszenia
Od najnowszych
Dom z garażem Drzewce
Drzewce,kujawsko-pomorskie
7 000 zł132 m² 53,03 zł/m²
Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Plac Wolności
Stargard,zachodniopomorskie
58,33 zł/m²60 m² 3 500 zł
Działka rolna z dojazdem asfaltowym
Buk,zachodniopomorskie
271 580 zł13 579 m² 20 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie, ul. Goszczyńskiego
Gdańsk,pomorskie
1 119 000 zł66,44 m² 16 842,26 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Lokal użytkowy Poznań
Poznań,wielkopolskie
75 zł/m²87 m² 6 525 zł
Działka budowlana Węgrzce
Węgrzce,małopolskie
2 520 000 zł5 600 m² 450 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław
Wrocław,dolnośląskie
2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Spręcowo
Spręcowo,warmińsko-mazurskie
154 750 zł3 095 m² 50 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe
Poznań,wielkopolskie
545 375 zł12 500 m² 43,63 zł/m²
Dom z loggią, ul. Waryńskiego
Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie
350 000 zł102,77 m² 3 405,66 zł/m²
Budynek użytkowy, ul. Nadmorska
Łeba,pomorskie
5 700 000 zł702 m² 8 119,66 zł/m²
Dom z tarasem Szklarska Poręba
Szklarska Poręba,dolnośląskie
1 100 000 zł80 m² 13 750 zł/m²
Magazyn Warszawa
Warszawa,mazowieckie
14 007 zł437,72 m² 32 zł/m²
338 000 zł50,53 m² 6 689,10 zł/m²
Dom z tarasem, ul. Rataja
Radom,mazowieckie
1 139 000 zł114 m² 9 991,23 zł/m²
Dom wolnostojący Lubicz Górny
Lubicz Górny,kujawsko-pomorskie
780 000 zł215 m² 3 627,91 zł/m²
Biuro wolne od zaraz Szczecin
Szczecin,zachodniopomorskie
63,16 zł/m²190 m² 12 000 zł
Dom z tarasem
Katowice,śląskie
1 230 000 zł160 m² 7 687,50 zł/m²
Apartament 3-pokojowy
Toruń,kujawsko-pomorskie
828 000 zł62 m² 13 354,84 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z garażem, ul. Bieżanowska
Kraków,małopolskie
785 576 zł49,72 m² 15 800 zł/m²
Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza
Wrocław,dolnośląskie
1 150 000 zł118,26 m² 9 724,34 zł/m²
Apartament z garażem, ul. Skierniewicka
Warszawa,mazowieckie
992 000 zł42 m² 23 619,05 zł/m²
3 600 000 zł2 504 m² 1 437,70 zł/m²
430 000 zł8 592 m² 50,05 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z garażem Siechnice
Siechnice,dolnośląskie
700 297 zł67,30 m² 10 405,60 zł/m²
Dom z garażem
Barnówko,zachodniopomorskie
1 490 000 zł340 m² 4 382,35 zł/m²
Działka komercyjna Szczaki
Szczaki,mazowieckie
3 180 000 zł31 083 m² 102,31 zł/m²
Działka budowlana Regut
Regut,mazowieckie
514 500 zł2 100 m² 245 zł/m²
Mieszkanie umeblowane Szczecin
Szczecin,zachodniopomorskie
799 000 zł100 m² 7 990 zł/m²
330 000 zł37,62 m² 8 771,93 zł/m²
Mieszkanie dwupoziomowe Legnica
Legnica,dolnośląskie
860 000 zł115 m² 7 478,26 zł/m²
457 000 zł65,37 m² 6 990,97 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
350 000 zł40,20 m² 8 706,47 zł/m²
Dom z garażem Rytro
Rytro,małopolskie
200 000 zł133 m² 1 503,76 zł/m²
285,71 zł/m²35 m² 10 000 zł
Mieszkanie dwupoziomowe Lesko
Lesko,podkarpackie
599 000 zł60,50 m² 9 900,83 zł/m²
Budynek użytkowy Przyrowo
Przyrowo,zachodniopomorskie
3 736 008 zł1 781,24 m² 2 097,42 zł/m²
Działka budowlana Wieliszew
Wieliszew,mazowieckie
2 000 000 zł18 437 m² 108,48 zł/m²
Dom wolnostojący Radochów
Radochów,dolnośląskie
295 000 zł100 m² 2 950 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia