Nieruchomości

239 900 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 499 000 zł666,50 m² 2 249 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Obiekt o charakterze produkcyjno - usługowo - magazynowo, położony w samej Świdnicy! Nieruchomość o powierzchni całkowitej 666 m2 posadowiona na prawie 10 arowej działce. Doprowadzone.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł41,58 m² 20 683,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41.58 mkw., zlokalizowane przy Alei Rzeczypospolitej. To idealne połączenie komfortu, funkcjonalności i nowoczesnego stylu. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

383 000 zł3 196 m² 119,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą jest sprzedaż działki o pow 3196m2 z możliwością podziału i wytyczeniem drogi dojazdowej. Działka jest położona 500m od malowniczego jeziora Ińsko i jest objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 100 000 zł126 m² 8 730,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Szczecina, w pięknie odrestaurowanej kamienicy. Lokal o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

337 000 zł126 m² 2 674,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Obniżka ceny! Budynek z możliwością wydzielenia 3 odrębnych mieszkań. Oferujemy do sprzedaży wolnostojący budynek mieszkalny położony w Łękach Dukielskich w odległości około 15.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 169 zł36,22 m² 11 351,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji | 0% pcc | brak ukrytych kosztów Powierzchnia: 36,22 m Salon z aneksem + sypialniabalkon + windaogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł64,70 m² 9 659,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania dla wymagających Klientów. Mieszkanie o powierzchni ok.65 m2 usytuowane jest na czwartym piętrze budynku z lat 70-tych. Składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 875 000 zł19 000 m² 98,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czarnowo. Teren komercyjny, usługi, handel, mieszkaniówka. Przylega do drogi nr 80 Bydgoszcz - Toruń. . Jest plan zagospodarowania terenu - dwa wjazdy. Wymiary: ok. 75m x ok. 233m. Wzdłuż ulicy ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

318 000 zł35,26 m² 9 018,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w nowoczesnym osiedlu - Rokitki, ul. Tczewska Przedstawiam ofertę mieszkania zlokalizowanego na nowoczesnym, kameralnym osiedlu przy ul. Tczewskiej w Rokitkach - zaledwie 3,3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

153 000 zł1 751 m² 87,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona działka w Borzysławcu - gmina Goleniów. W pobliżu domki jednorodzinne. Obok las. Działka ma wydane warunki zabudowy pod dom jednorodzinny. Położna około 2 km.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 950 000 zł215 m² 9 069,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:207 m²

Bez prowizji | bez pcc | dom szeregowy | garaż 2-stanowiskowy | Wawer Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (pełna własność), położony w zielonej i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

98,50 zł/m²150 m² 14 775 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestrzeń biurowa W doskonałej lokalizacji Doskonała lokalizacja w centrum Warszawy | Nowoczesny standard | Dostępność miejsc parkingowych ***** budynek: żurawia 22 to nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł213 m² 7 976,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:16 375 m²

Piękny dom dla Twojej rodziny! Ten przestronny dom o powierzchni użytkowej 178m2 znajduje się na ogrodzonej, pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 3000m2, wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł80,43 m² 6 204,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1918

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone na 4 piętrze kamienicy w centrum Jeleniej Góry przy ulicy Klonowica. Lokal o powierzchni mieszkalnej 76,83 mkw a całkowitej 80,43 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł108,10 m² 9 232,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Nowy dom w Ustroniu z ogródkiem i widokiem na góry! Wyobraź sobie poranek z widokiem na góry, zapach świeżego powietrza i śpiew ptaków zamiast miejskiego zgiełku. Właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł3 026 m² 49,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Marzysz o domu na łonie natury, gdzie codzienność płynie spokojniej, a otoczenie sprzyja odpoczynkowi? Ta działka spełni oczekiwania osób poszukujących przestrzeni, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

742 749 zł6 573 m² 113 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż nieruchomość gruntowa W ornontowicach Zamieszkaj w zielonych Ornontowicach już dziś. W ofercie znajdziesz film Z lotu ptaka - klikaj by przenieśc się tutaj bez.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł500 m² 5 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:5 700 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 289 m² 139,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana Stare Strącze (blisko Sławy) Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0,1289 ha, położona w miejscowości Stare Strącze, zaledwie 4 km od Sławy.

Szczegóły ogłoszenia

186 750 zł1 245 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Gleźnowo, oddalonej zaledwie 9 km od nadmorskich Dąbek i Morza Bałtyckiego oraz 15 km od Darłowa.

Szczegóły ogłoszenia

4 144 000 zł10 360 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę inwestycyjno-przemysłową o pow. 10 360 mkw. Położoną w atrakcyjnym terenie w pobliżu trasy A2 (e30) i Urzędu Celnego. Na działce posadowiona jest hala.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

1 399 000 zł139 m² 10 064,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:178 m²

Tylko w Angel Estate Nowoczesne domy w kameralnej inwestycji cisza, prywatność i wysoki standard Na sprzedaż wyjątkowa inwestycja nowoczesnych domów jednorodzinnych, zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

3 611 zł157 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokal z parkingiem idealny na magazyn, inną działalność - lokalizacja kormoran/śródmieście blisko Castorama, kaufland. Parking utwardzony przy budynku, lokalizacja: centralna część Olsztyna,.

Szczegóły ogłoszenia

71,43 zł/m²70 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal handlowo -usługowy W kompleksie handlowym "quickpark" W strzegomiu. Bardzo atrakcyjne miejsce położone W samym centrum nowoczesnego pasażu handlowego. Lokal o pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł701 m² 1 853,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| dwie działki budowlane przylegające do siebie, o łącznej powierzchni 701 m2, położone na Bielanach niedaleko Kampinoskiego Parku Narodowego. Nieruchomość jest usytuowana dłuższym bokiem.

Szczegóły ogłoszenia

31 700 zł1 600 m² 19,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia : powierzchnia hali magazynowo produkcyjnej 1585m2 specyfikacja techniczna: -wymiary hali 18m x 88m -posadzka betonowa niepylna -wysokość 6m do 6,7m, -wjazd z poziomu "0" (brama.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 270 m² 125,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Piecach - Gaszowice, idealna na dom Działka położona w spokojnej okolicy, idealna dla osób planujących budowę domu jednorodzinnego , z dostępem do mediów oraz internetu.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 000 zł121 544 m² 34,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Niższa cena! Działka inwestycyjna idealna pod hale, magazyny! Przedmiotem sprzedaży jest duża działka rolna, niezabudowana położona w obrębie Kikorze gmina Osina (ok 15 km od Goleniowa i 10.

Szczegóły ogłoszenia

1 353 240 zł71,60 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferujemy do sprzedaży , świetne trzypokojowe mieszkanie, w dogodnej lokalizacji w centrum Ursynowa na osiedlu Gemini. W pobliżu dwie stacje I linii metra: metro Imielin oraz Metro.

Szczegóły ogłoszenia

278 000 zł1 112 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt