Nieruchomości

239 861 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

445 000 zł28,63 m² 15 543,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Siecznej (osiedle Lewandów 2) budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2011 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł5 018 m² 150,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 5 000 m (0,5 ha) położona przy ul. Przemysłowej w Nowej Soli, w granicach Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

451 386 zł57,87 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera Warto zainteresować się tym mieszkaniem ze.

Szczegóły ogłoszenia

362 000 zł5 181 m² 69,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: agata Andraszczyk-Wojdon Tel:   Na sprzedaż działka w Ojrzanowie. - działka znajduje się blisko lasu w cichej I spokojnej okolicy, - idealne miejsce na stworzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

71,40 zł/m²540 m² 38 556 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

DO wynajęcia lokal użytkowy znajdujący się na parterze budynku biurowego W prestiżowej lokalizacji przy gdyńskiej marinie Lokal przeznaczony może być na wszelką działalność usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł2 200 m² 95,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka u podnóża Skrzycznego w miejscowości Lipowa! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu do zakupu malowniczo położony teren w górskiej scenerii. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 055 431 zł41,26 m² 25 580 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży eleganckiego apartamentu w prestiżowym kompleksie, zlokalizowanym w sercu Białki Tatrzańskiej - jednego z najdynamiczniej rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł27 m² 16 629,63 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka przerobiona na 2-pokoje o łącznej pow. 27 m z dużym balkonem 5,5 m , położone na 7. piętrze w 8-piętrowym budynku z 1984 roku (wielka.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł55 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę Koziegłówki 5,5ha z rzeką. Wgn Myszków ul.Sikorskiego 53G. Oferujemy Państwu działkę o powierzchni 5,5ha zlokalizowaną w miejscowości Koziegłówki. Prezentowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł33 m² 87,88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

N a W Y N A J E M Przepiękna kawalerka o wielkości 33 m2 w wyjątkowej, zrewitalizowanej kamienicy z windą, przy ul. Kraszewskiego 17 Mieszkanie na ostatnim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

12 €/m²220 m² 2 640 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% prowizji! Do ceny podanej w ogłoszeniu należy doliczyć podatek vat 23% Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 220 m2 znajdujący się w nowoczesnym kompleksie biurowym face2face.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł14 799 m² 80,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: bartosz Biernacki Tel:   Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł100 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie, położone przy ul. Dębickiej, zaledwie 5 km od ścisłego Centrum Rzeszowa. Nieruchomość dwupoziomowa, posiada betonowe schody.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 365 m² 164,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie W naszym biurze! Bardzo ładna i kształtna działka w miejscowości Borki-Paduchy, gmina Wiśniew. Działka narożna z dostępem do drogi publicznej. Płaska.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł149 m² 6 711,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Stwórz coś wyjątkowego - 149 m2 loftowej przestrzeni do aranżacji Na sprzedaż przestronna nieruchomość użytkowa o powierzchni 149 m2, położona w prestiżowej, odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł150 m² 3 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego domu o pow 150 mkw posadowionego na działce o pow 23a na której znajdują się również stodoła przejazdowa oraz ogród.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 250 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Niewątpliwym atutem prezentowanej nieruchomości są piękne widoki jakie można podziwiać z tego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

451 500 zł82,80 m² 5 452,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

Domek rekreacyjny nad Rudą Wodą - Szymonówko (k. Dziśnit), gmina Małdyty Na sprzedaż domek rekreacyjny położony w wyjątkowym otoczeniu lasów i jeziora Ruda Woda - jednego.

Szczegóły ogłoszenia

42 700 zł1 856 m² 23,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa o pow. 1856 m 2. dostępna od stycznia 2026 Lublin dzielnica Bursaki. Wysokość 6.5 m Posadzka niepylna Rampa Nieogrzewana Plac manewrowy Możliwość wynajmu biur.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 000 zł814,18 m² 8 351,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

Wyjątkowa rezydencja z widokiem na Odrę | Basen | Spa | 1,3 ha prywatności | Siadło Dolne Zapraszamy do świata, w którym luksus spotyka się z naturą, a codzienność staje się.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł64 m² 11 718,75 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 64,95 m Ołbin, ul. Damrota, wrocław Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 64,95 m , zlokalizowane na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł90,50 m² 13 248,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy z lat 30. / gdańsk, aleja Legionów / Wrzeszcz Dolny Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90,5 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł120 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż jasne, przestronne, dwupoziomowe mieszkanie położone w samym centrum Sławy, przy ul. Waryńskiego. Oferowana nieruchomość o powierzchni 120 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

713 145 zł44,27 m² 16 108,99 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bez podatku pcc ani prowizji. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Zapytaj o promocyjną cenę dla tego układu! Do sprzedaży oferuję mieszkania w inwestycji w pożądanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł49,20 m² 4 878,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie na poddaszu - Ścisłe centrum Gniezna, ul. Grzybowo 3 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,20 m , położone na poddaszu (1 piętro) budynku zlokalizowanego w samym.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł56,89 m² 36 913,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najważniejsze atuty: - metraż mieszkania: użytkowej 56,89 m (w kw 61,30 m ) - niska, kameralna zabudowa budynków doskonale komponuje się z zielenią i ciszą otaczającego lasu -.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł2 636 m² 64,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana w Trzebini o powierzchni 2636m2. Media: prąd, woda i gaz w odległości około 50 m od działki. Wydany projekt decyzji o warunkach zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

28 415 000 zł101 484 m² 279,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w Niemcach, gmina Niemce, powiat lubelski. Na sprzedaż działka z możliwością budowy domów jednorodzinnych wolnostojących, bliźniaczych. oznaczona jako mn,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Wrony

Wrony,warmińsko-mazurskie

1 250 000 zł5 145 m² 242,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 145 m²

Na sprzedaż 2 domy - nieruchomość w miejscowości Wrony, atrakcyjnie położonej wsi nad jeziorem Tajty, oddalonej 9 km od stolicy Mazur - Giżycka. Do sprzedaży dwa budynki posadowione na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

5 014 610 zł459,92 m² 10 903,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal po przychodni w centrum Kielc 459,92 m + 3 miejsca postojowe i komórka lokatorska Opis nieruchomości: na sprzedaż unikalna oferta inwestycyjna w samym centrum Kielc,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Boreczno

Boreczno,warmińsko-mazurskie

695 000 zł87 953 m² 7,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest ziemia rolna klasy III i IV, utrzymana w dobrej kulturze. Pole jest w kształcie regularnego prostokąta, od połowy nachylone w stronę jeziora Piekło. Wydano.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 773 zł37,22 m² 12 245,39 zł/m²