Nieruchomości

240 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

895 000 zł243 m² 3 683,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:832 m²

Na sprzedaż zadbany i funkcjonalny dom jednorodzinny, położony w spokojnej miejscowości Jerzmanki, tuż pod Zgorzelcem, w bezpośrednim sąsiedztwie granicy z Niemcami. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 739 zł50,27 m² 13 302,94 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 50,27 m2 na 6 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu Jeżyc.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł860 m² 57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o pow. 860 m2 położona na kolonii mazurskiej miejscowości Rybno w osadzie pod nazwą Karczewiec w gminie Sorkwity, powiat mrągowski. Działka nieogrodzona, płaska.

Szczegóły ogłoszenia

1 057 750 zł4 200 m² 251,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka siedliskowa z pozwoleniem na budowę. Położona we wsi Kryniczno. Zaledwie pół godziny samochodem od centrum Wrocławia. 5 km od granic Wrocławia. W sąsiedztwie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

49 000 zł33,85 m² 1 447,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 33,85 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 124 wraz z udziałem wynoszącym 120/10.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł10 235 m² 166,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka 75m linii brzegowej Sztabinki, gm. Sejny Sztabinki, gmina Sejny serce dzikiej Suwalszczyzna Na sprzedaż unikatowa nieruchomość o powierzchni 1,02 ha, położona na malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 166 m² 115,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoim marzeniem jest własny, wolnostojący dom w lesie, w bliskiej odległości rzeki Świder ? Serdecznie zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą! Działka o powierzchni 2166.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł1 017 m² 313,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam działkę pod budowę domu z garażem blisko Gdańska , w miejscowości Czapielsk tuż za Kolbudami. Działka ładnie położona na polanie w otulinie lasu i jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

1 400 000 zł270 m² 5 185,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż ładny, komfortowy dom z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej o powierzchni zabudowy 270 m 2 , wraz z dodatkowym osobnym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł99,45 m² 9 854,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:99 m²

Nowe Domy z Prywatnymi Ogródkami oraz dwoma miejscami parkingowymi Blisko Krakowa zaledwie 10 min do Bronowic brak pcc sprzedaż bezpośrednio od dewelopera brak prowizji dla pośrednika pomagamy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kopanino,kujawsko-pomorskie

240 000 zł3 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek 3000m2 każda w sąsiedztwie lasów , Kopanino. Lokalizacja: kopanino, bezpośrednio za Złotorią, z odległośćią 10min do Torunia. Cisza i spokój. Sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł470 m² 21,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn w nowym obiekcie w pobliżu Sochaczewa, przy trasie dk50, 12 km od Węzła Wiskitki (autostrada A2) oraz 55 km od Warszawy. Przedmiot najmu to magazyn o powierzchni 470.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł170 m² 2 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 500 m²

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoja rodzina będzie miała przestrzeń, wygodę codziennego życia i wszystko w zasięgu kilku minut - ta nieruchomość spełni te oczekiwania. Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

89 050 zł685 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki z warunkami zabudowy w gminie Dobrzyniewo Duże. I -750 m2 II - 685m2 III - 850m2 Media ; -prąd ,woda ,telekomunikacja w drodze Dojazd drogą gminną utwardzoną (w.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł46,50 m² 36 559,14 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w prestiżowym apartamentowcu Atelier Residence przy ul. Bagno 2 jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Ińsko

Ińsko,zachodniopomorskie

890 000 zł184 m² 4 836,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:315 m²

Jedyna taka nieruchomość pierwsza linia brzegowa jeziora Ińsko! Wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej w sercu malowniczego Ińska, w pierwszej linii brzegowej jednego z najczystszych.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł210 m² 7 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedaży elegancki i komfortowy dom z pięknym ogrodem bezpośrednio przy ścianie lasu w Strzeniówce. Wyjątkowa nieruchomość z klimatem, idealna dla tych, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Pieszyce

Pieszyce,dolnośląskie

550 000 zł120 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Gospodarstwo rolne do własnej adaptacji na dom i części użytkowe Lokalizacja: pieszyce Działka: o powierzchni około 15 arów. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren -.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł45 117 m² 33,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna w Ostrów Mazowiecka o powierzchni 45 117 m2 z bezpośrednim wjazdem z drogi asfaltowej (ul. Kolejowa 56). Nieruchomość położona jest w strategicznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł93 m² 21 494,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż loftowy, odnowiony apartament mieszczący się w sercu Krakowa na ul. Długiej. Mieszkanie o powierzchni 93 m2, wykończony w wysokim standardzie pod okiem najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 155 zł41,22 m² 11 405,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasne mieszkanie 2-pokojowe. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa, żłobek, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł35,50 m² 50,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,5 m czeka na nowego najemcę. Lokal jest w pełni przygotowany do zamieszkania, dzięki czemu możesz wprowadzić się od razu, bez.

Szczegóły ogłoszenia

88,89 zł/m²45 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokalizacja: moderna to nowoczesna kamienica położona w samym sercu Gdyni tuż przy Placu Kaszubskim. W niedalekim sąsiedztwie inwestycji znajduję się Skwer Kościuszki, plaża miejska, basen.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 000 zł51,10 m² 15 362,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do odbioru, 2-pokojowe mieszkanie 51 m - Warszawa, ul. Syta Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Wilanowa - Zawady. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł806 m² 682,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka 806M2/ sulejówek, doskonała lokalizacja! Na sprzedaż działka budowlana o pow. 806 m2 w Sulejówku. Działka w kształcie prostokątnym o wym. 27,5 x 29 m. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł132,10 m² 7 191,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny bliźniak 132 m | działka 500 m | Budy Grzybek (gm. Jaktorów) Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 132 m, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł37 m² 121,62 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 37m2, piętro 4/6 z windą w budynku z 2017r. przy ul Kolejowej, wola, czyste. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 4500 zł + 820 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

412 988 zł44,89 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Odbiór wrzesień 2026r. Nowoczesna i stylowa inwestycja z 2026r. w Rumi z windą. Mieszkanie o pow.całkowitej 44,89m składa się z : salonu z aneksem kuchennym (21,09m ),.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł202 m² 6 336,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 487 m²

Kraków Swoszowice - dom wolnostojący o powierzchni 202,22 m2, 6 pokoi, kuchnia, piwnica, garaż, działka 1487 m2 opis budynku Wygodny, duży dom wolnostojący składający się z 2 kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł140 m² 8 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 284 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym i widokiem na jezioro Człuchów, ul. Kamienna Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona na obrzeżach malowniczego Człuchowa, tuż przy jeziorze.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Kraków

Kraków,małopolskie

80 zł/m²27 m² 2 160 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wynajmiemy biuro w Łagiewnikach niedaleko ronda Matecznego o powierzchni 27m2 składające się z jednego pokoju. Teren przed budynkiem jest ogrodzony i posiada własny parking, miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł13 100 m² 8,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować państwu działkę i las w Krainie Otwartych Okiennic w miejscowości Doratynka. Nieruchomość znajduje się w gm. Narew - ok. 45 km, od Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 390 zł63,91 m² 10 458,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na parterze w nowo wybudowanym kameralnym budynku w Lublinie na Czechowie przy ul. Koncertowej. Nieruchomość w standardzie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

451 575 zł10 035 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Suchostruga gmina Tarczyn 10035 m2 działka rolna. Ogrodzona z 3 stron. Przy głównej ulicy 3maja /ul.Tarczyńska. Prąd na działce , wodociąg w ulicy. Oferta wysłana z systemu Galactica.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Informacje ogólne Przedmiotem sprzedaży są 2 działki leśne położona w mieście Wyśmierzyce bezpośrednio przy drodze asfaltowej lokalizacja Wyśmierzyce gm. Wyśmierzyce pow. Białobrzeski dz. nr.

Szczegóły ogłoszenia

2 767 000 zł2 767 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz prestiżowej, cichej i spokojnej okolicy? Zachęcamy do zapoznania się z opisywaną nieruchomością. Działka budowlana położona jest w jednym z najbardziej urokliwych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł56,80 m² 9 947,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4-pokojowe z balkonem. W spokojnej okolicy w bliskiej odległości zarówno do galerii handlowej Sarni Stok, jak i zielonych łąk idealnych na długie spacery. Jest to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

414 150 zł2 761 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę usługową w miejscowości Gronówko (gm. Lipno). Szczegóły: powierzchnia: 2761 m Kształt: narożna, w kształcie trójkąta,co zapewnia doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

130 500 zł1 305 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka w bliskich okolicach Żarowa! Działka o powierzchni ok. 13 arów o nieregularnym kształcie. Dostępne media: prąd (przy działce) oraz woda (w drodze). Brak kanalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

258 000 zł600 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu widokową działkę położoną w Rzeszowie- matysówka. Działka o powierzchni ok 6 arów położona przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 000 zł298,70 m² 5 557,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 928 m²

Na sprzedaż działka 1928 m z domem Sulejówek, ul. Konopnickiej Zgodna z mpzp: mn/u mieszkaniowo-usługowa. Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1928 m ,.