Nieruchomości

240 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

283 410 zł3 149 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki Rolne z Możliwością Zabudowy - Chruściele k. Ełku - dojazd drogą s8/s61 ok 2:30h od Warszawy Doskonała inwestycja! Lokalizacja: kompleks działek rolnych położonych przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł121,07 m² 8 251,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Pamiętaj, nasz Kwadrat - Nieruchomości to zawsze najniższa cena dewelopera. Bez ukrytych kosztów. 0% prowizji! 0% pcc! Profesjonalne wsparcie na każdym etapie. Uczciwość i transparentność to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł151 m² 8 609,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta z rynku pierwotnego. Oferta z rynku pierwotnego - Nowoczesny dom jednorodzinny w Osielsku Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, wolnostojącego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 404 000 zł196 m² 7 163,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 388 m²

Dom w stanie deweloperskim. Polecam państwu piękny i funkcjonalny dom w/g projektu ,dom w aurorach 11" , powierzchnia całkowita 196m2 na dużej działce 1388m2 położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

899 000 zł1 620 m² 554,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Węgrzce, zielonki, krakowski, małopolskie Do sprzedania działka budowlano-rolna o pow. 16,2 ara w tym 9 arów części budowlanej - zlokalizowana w miejscowości Węgrzce gm. Zielonki.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł41,07 m² 18 018,02 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Komfortowe i ustawne 2 pokoje | Ogródek | Garaż | Zieleń wokół [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Na sprzedaż stylowe, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

= komfortowe mieszkanie = W pełni umeblowane = = miejsce W hali garażowej = Na wynajem komfortowe mieszkanie położone na nowoczesnym osiedlu w Krauszewni (gmina Swarzędz). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł49 m² 5 612,24 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone na 6 piętrze w bloku z windą na tym piętrze. Lokal posiada duży przedpokój, łazienkę razem z wc, dwa ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł316,01 m² 1 041,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:448 m²

Mamy do zaoferowania na sprzedaż budynek handlowo usługowy o powierzchni około 316,01 m2 położony w centrum Izbicy Kujawskiej, ul. Augustowska 6, gm. Izbica Kujawska, pow. włocławski.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł44,30 m² 9 909,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu wyjątkowe, funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 44,30 m ,położone na drugim piętrze w bloku trzypiętrowym przy ul. Kosynierów Gdyńskich.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł48 m² 9 562,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość położoną w dzielnicy Czechów w Lublinie. Mieszkanie: całe mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, jeden z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł55,13 m² 39,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** Bytom - mieszkanie do wynajęcie - idealne na działalność! - miejsce parkingowe - wysoki standard *** Przedstawiam na wynajem komfortowy lokal mieszkalny o powierzchni 55,13 m , urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł86,10 m² 13 356,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie: 3- pokojowe, w którego skład wchodzą: - kuchnia z oknem i wydzieloną strefą jadalnianą - łazienka z wanną - pokój dzienny z wyjściem na balkon - 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł5 800 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

>Krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż niezwykle atrakcyjną działkę o powierzchni 58ar, położoną w miejscowości Żeglce (gm. Chorkówka). Dojazd do działki prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł329 m² 9 726,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowo-usługowy w centrum! Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o powierzchni 329m2 usytuowany na parterze w kamienicy. Na uwagę zasługuje dogodna lokalizacja - znakomicie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

294 419 zł20,12 m² 14 633,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Inwestora - sprzedaż apartamentów port 69 Do ceny należy doliczyć podatek vat 23%. Apartamenty port 69 to luksusowa enklawa w sąsiedztwie jeziora. Inwestycja powstaje w samym.

Szczegóły ogłoszenia

44 zł/m²497,50 m² 21 890 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą klubu nocnego zlokalizowanego w sercu wrocławskiego Starego Miasta. Jeśli szukasz pewnej inwestycji, oferujemy możliwość przejęcia funkcjonującego bez.

Szczegóły ogłoszenia

66 000 zł13 000 m² 5,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna : Położona w województwie mazowieckim, powiecie ostrowskim, gminie Nur, miejscowości Zaszków. Działka ewidencyjna nr 250 o powierzchni 1,300 ha, niezabudowana o regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 979 900 zł161,20 m² 12 282 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 372 m²

Oferujemy na sprzedaż Nowoczesny Dom parterowy o pow. ok. 160 m2, z możliwością zagospodarowania poddasza, usytuowany w cichej i zielonej okolicy, zaledwie kilka kilometrów od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł167 m² 6 586,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:187 m²

MS Lokalizacja Kamienica znajduje się w samym rynku Kątów Wrocławskich jednej z najbardziej urokliwych części miasta. Wychodząc z domu, masz dostęp do restauracji, kawiarni, przychodni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 226 714 zł83,18 m² 14 747,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Piękny lokal usługowy o pow. 83,18m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł213 m² 3 469,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:648 m²

Dom wolnostojący 177 m | działka 648 m | sauna, basen, fotowoltaika | Rybnik Chwałowice Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 177 m (213.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł40 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 832 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 2832 m2 zabudowana drewnianym domem, garażem, instalacją fotowoltaiczną oraz budynkami gospodarczymi położona w Wólce Dobryńskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł18 500 m² 135,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż świetnie zlokalizowana działka inwestycyjna przy drodze krajowej nr 10 w nakle nad notecią! cena: 2,9 mln netto Powierzchnia działki -18500m2, działka posiada zjazd z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł1 000 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowy obiekt hotelowo-gastronomiczny Działający biznes | Atrakcyjna lokalizacja | Parking | Restauracja I Sala eventowa W pełni funkcjonujący i dochodowy obiekt hotelowo-gastronomiczny,.

Szczegóły ogłoszenia

154 200 zł1 028 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecam Państwu działkę o powierzchni 1028m2, położoną w kompleksie 13 działek w Nowogardzie. Nieruchomość według miejskiego planu zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł2 545 m² 249,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Urokliwe i unikalne miejsce przy granicy z Opolem. Dwie działki na sprzedaż w Luboszycach o powierzchni 2545 m2, oznaczone w planie zagospodarowania przestrzennego - budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

533 000 zł34,05 m² 15 653,45 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przestronna kawalerka do własnej aranżacji lokalizacja: nieruchomość położona na ul. Podedworze dzielnica Podgórze Duchackie. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł71,11 m² 10 547,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Zaolziańskiej, w pobliżu Centrum Południowego i Sky Tower Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 000 zł191 m² 7 329,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszamy do zakupu nowoczesnego parterowego bliźniaka o powierzchni użytkowej 155 m , znajdującego się na dużej, ok. 800 m działce. Lokalizacja: słomczyn/borowina, w rejonie ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²96 m² 8 640 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia, powierzchnia około 96m2, lublin, konstantynów Lokal typu "open space", możliwość dostosowania lokalu według potrzeb najemcy, doskonała lokalizacja handlowo-usługowa, lokal.

Szczegóły ogłoszenia

38,46 zł/m²39 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bardzo atrakcyjna lokalizacja. Do wynajęcia lokale znajdujące się w kamienicy w ścisłym centrum Bytowa w "galerii Centrum" przy ulicy Wojska Polskiego. Dostepne lokale: i piętro.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł220 m² 7 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:799 m²

Nowoczesny i energooszczędny dom komfort, styl i doskonała lokalizacja! Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom o powierzchni ok. 220 m, zaprojektowany z myślą o komforcie,.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł41 m² 5 975,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 41 m , zlokalizowanego w Zabrzu przy ul. Sierotki, w kamienicy, stanowiącego idealną.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł36,47 m² 12 859,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowy apartament na nowoczesnym osiedlu " Fale Bałtyku" w Kołobrzegu. Nieruchomość zlokalizowana na parterze w niskim budynku z 2025 roku z monitoringiem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 000 zł2 000 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:444 m²

Dochodowa kamienica komercyjna! Piękna odremontowana dochodowa kamienica komercyjna w centrum miasta! Oferujemy do sprzedaży przedwojenną kamienicę położoną w ścisłym centrum w rejonie.