Nieruchomości

239 898 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

540 000 zł25 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 25 m , położone w samym sercu Wrocławia z bezpośrednim widokiem na Ratusz. Lokal znajduje się na 2. piętrze zadbanej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł58,11 m² 13 250,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Avenue Estate prezentuje lokal użytkowy na sprzedaż, usytuowany w samym centrum Warszawy, przy skrzyżowaniu ulic Emilii Plater i Świętokrzyskiej. Atuty - Prestiżowa lokalizacja - serce.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł3 488 m² 50,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa, niższa cena! do sprzedania działka W jaśle (niegłowice) Jasło (obręb Niegłowice)- do sprzedania działka rolna (z możliwością uzyskania decyzji o warunkach zabudowy).

Szczegóły ogłoszenia

303 450 zł867 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są działki budowlane w miejscowości Kobylanka na Osiedlu Zielonym - spokojnej, lecz stale rozwijającej się wsi w gminie Kobylanka: lokalizacja: gmina Kobylanka, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

166 770 zł16 670 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki/działek rolnych w Zimnicy oraz Smolnej. Posiadamy na sprzedaż kilka działek o powierzchniach w hektarach : Zimnica -1,667 - działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 999 zł80 m² 4 999,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę nowoczesnego budownictwa w technologii stalowej. Firma działa na rynku od 25 lat, specjalizuje się w prefabrykowanych konstrukcjach stalowych,.

Szczegóły ogłoszenia

7,99 zł/m²1 751,10 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia wiaty warsztatowej o powierzchni zabudowy 1664 m2, powierzchni użytkowej 1442 m2. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł54,50 m² 9 155,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie Przestronne mieszkanie o powierzchni 54,5 m położone jest na osiedlu Włókniarzy w Andrychowie w doskonałej lokalizacji, łączącej wygodę życia w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

777 000 zł126 m² 6 261,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:284 m²

Polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony przy ul. Kórnickiej w Kostrzynie Wielkopolskim. Nieruchomość zlokalizowana na osiedlu nowo wybudowanych domów, droga zamknięta co zapewnia mały.

Szczegóły ogłoszenia

245 225 zł2 885 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nowa niższa cena! tylko U nas! działka usługowa, pow. 2885 M2, blisko media, jędrzychowice! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż działkę usługową.

Szczegóły ogłoszenia

77,46 zł/m²284 m² 22 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wyjątkowy lokal użytkowy 284m2 z tarasem 200m2 - ul. Chełmska Opis nieruchomości: do wynajęcia wyjątkowy, jasny i w pełni przeszklony lokal użytkowy o powierzchni 284 m2, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

152 600 zł10 900 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Barczkowice koło Kamieńska. Działka w kształcie prostokąta, o powierzchni 1 ha. Idealna pod zabudowę mieszkaniową jak i uprawę. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł678 m² 449,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 700m2, zlokalizowana w samym centrum Jaktorowa 5 min pieszo do pkp, szkoły. Wydane warunki zabudowy i pozwolenie na budowę parterowego domu.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł69,56 m² 11 860,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż bardzo atrakcyjny apartament 3 pokojowy o powierzchni ok. 70 m2 z usytuowane na parterze niskiego apartamentowca z 2024 roku w dzielnicy- jędrzychów w Zielonej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²33 m² 1 320 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 28,91m2. Pomieszczenie znajduje się na parterze budynku dworca.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł62,40 m² 12 019,23 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,4 mkw., idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Położone w zielonej okolicy, zaledwie 200 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł49,40 m² 11 315,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie na I piętrze w niskim budynku z 2006 roku. Nieruchomość znajduje się na cichym i spokojnym osiedlu Cztery Pory Roku. Komfort mieszkańców podnosi.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł56,80 m² 12 323,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży przestronnego mieszkania usytuowanego na wygodnym pierwszym piętrze kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 56,80 m2 składające się.

Szczegóły ogłoszenia

81 180 zł902 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 902 m Wolice k. Barcina | mpzp | blisko jezior Cena: 81 180 zł Cena za m : 90 zł Lokalizacja: wolice, gmina Barcin, powiat żniński, woj. kujawsko-pomorskie Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 168 m² 119,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod warunki zabudowy domu jednorodzinnego blisko jeziora Działka o powierzchni 1 168 mkw., w kształcie prostokąta o długości ok. 30 m i szerokości ok. 38 m. Od strony.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł59,10 m² 8 967,85 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Tylko u nas - nie szukaj dalej W ogłoszeniu znajdą Państwo poglądowe rzuty mieszkania, które ułatwią podjęcie decyzji już na etapie oglądania oferty. Biuro Nieruchomości team4home.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł16 370 m² 73,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę nr 2934 położoną w Żarkach Miasto, gminie Żarki, powiat myszkowski, woj. Śląskie o powierzchni 1,6370 ha. Wymiary: szer. 58 m.b., długość 277 m.b. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł31,25 m² 22 080 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Ceny jak u dewelopera oraz brak prowizji! Zakup i kredyt zrealizujesz w jednym miejscu. W ofercie wszystkie lokale, zadzwoń, by dowiedzieć się więcej. Na sprzedaż mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł1 000 m² 680 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana zlokalizowana w Nowym Sączu na cichym, zielonym i lubianym przez mieszkańców osiedlu Wólki. Działka o powierzchni 10 ar posiada wydaną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

703 372 zł66,59 m² 10 562,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Miasteczko Nova Fala w Gdyni Cisowej to komfort, aktywność, bezpieczeństwo i przestrzeń - idealne miejsce do życia w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł65,50 m² 6 030,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż jasne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie z ekspozycją północ - południe, położone na zadbanym, zielonym osiedlu poza ścisłym centrum miasta - z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

586 000 zł200 m² 2 930 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: połowa domu - Cierpice (okolice Torunia) Oferuję na sprzedaż przestronną połowę domu zlokalizowaną w miejscowości Cierpice, w spokojnej okolicy niedaleko Torunia.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie położone w Gdańsku Oliwie. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze skąd rozpościera się piękny widok aż na Hel. Składa się z 3 oddzielnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

70,30 zł/m²35,40 m² 2 489 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni całkowitej 35,40 m2 na 6 piętrze w biurowcu na Pradze Południe z przeznaczeniem na biuro, sklep internetowy itp. Budynek wyposażony jest w podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł30,92 m² 14 521,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Mam niezmierną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej, pięknie wykończonej nieruchomości znajdującej się na jednej z najmodniejszych i najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 045 zł26,73 m² 21 139 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom, ul. Junacka

Wrocław,dolnośląskie

1 430 000 zł145,75 m² 9 811,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Bez prowizji biura bezpośrednio od dewelopera Polecam Piękny dom zlokalizowany tuż przy Lesie Mokrzańskim Atuty lokalizacji: - las Mokrzański - 1min spacerem - przystanek autobusowy - 1 minuta spacerem -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Liszki,małopolskie

1 070 000 zł105 m² 10 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:495 m²

Kameralne osiedle domów jednorodzinnych w Liszkach z malowniczym widokiem na Tatry. Przedstawiamy Państwu kameralne osiedle domów jednorodzinnych w Liszkach z malowniczym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł60,71 m² 6 901,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,71 m , położone na 1 piętrze w niskim, zadbanym bloku przy ul. Powstańców Wielkopolskich 12 w Śremie.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł140 m² 25,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Szukasz komfortowego domu do wynajęcia dla swojej rodziny? Nie przegap tej oferty! To nie jest zwykły dom do wynajęcia. Wnętrze zaprojektowano tak, by naprawdę dobrze i wygodnie się tutaj żyło!.

Szczegóły ogłoszenia

124 900 zł949 m² 131,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny w Ropczycach przy ulicy Kolonia o powierzchni 9,49 ar. Położona w drugim pasie zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Łochowice

Łochowice,kujawsko-pomorskie

999 000 zł20 117 m² 49,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idea nieruchomoci poleca hit! Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 20117 m2 w Łochowicach gmina Białe Błota. Opis oferty: obszar przeznaczony dla zabudowy mieszkaniowo usługowej Teren.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł90 m² 27 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Dwupoziomowe mieszkanie na Wilanowie przy Al. Rzeczypospolitej budynek/osiedle Mieszkanie mieści się na 3. piętrze czteropiętrowego budynku, wybudowanego w 2018 roku. Nieruchomość Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł84,70 m² 9 787,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:108 m²

Bezpośrednio od Dewelopera, bez prowizji! Ostatnie, wolne segmenty! Domy w cenie mieszkania! Nowe domy w Mierzynie blisko ul. Topolowej, łukasińskiego na sprzedaż! Największe zalety naszej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Jatki

Jatki,zachodniopomorskie

127 875 zł1 023 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka budowalna w sąsiedztwie lasów i rzeczki przepływającej bezpośrednio przy działce. Dojazd droga asfaltową ( Kamień Pom. - świerzno ) do kompleksu działek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 863 zł26,57 m² 17 646,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Inwestora - sprzedaż apartamentów port 69 Do ceny należy doliczyć podatek vat 23%. Apartamenty port 69 to luksusowa enklawa w sąsiedztwie jeziora. Inwestycja powstaje w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach