Nieruchomości

239 809 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

492 316 zł60,29 m² 8 165,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości prezentuje kameralną inwestycję 40 mieszkań w zabudowie szeregowej - dwulokalowej. Osiedle o nowoczesnej architekturze, zlokalizowane w północnej części.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł153,66 m² 5 792,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Super Oferta! Mamy do zaoferowania lokal użytkowy z działką w znakomitej lokalizacji. Lokal znajduje się przy ul. Adama Mickiewicza, w rejonie dynamicznego rozwoju, stale powstających.

Szczegóły ogłoszenia

720 zł10 m²

 

Piętro:4/5

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Do wynajęcia pokój z balkonem przy ul. Organowej 3 w Lublinie (czechów), w dużym, dwupoziomowym mieszkaniu, kilka minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

18,18 zł/m²220 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy na wynajem duże pomieszczenie! Nieruchomość zlokalizowana w Gnieźnie, w pobliżu ul. Wolności. Lokal o powierzchni około 220m2, utrzymany w bardzo dobrym stanie. Za.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 739 000 zł262 m² 6 637,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:588 m²

Oferta wyłącznie w naszym biurze. Nieruchomość znajduje się przy cichej ulicy, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Posadowiona jest na ogrodzonej działce o powierzchni 588 m . Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł127,50 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej z użytkowym poddaszem. Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Rybackiej w Goleniowie - 2,5.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł97 m² 5 969,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:768 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony w zielonej i spokojnej części Łabęd w Gliwicach. Nieruchomość o powierzchni około 97 m usytuowana jest na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Domaszowice,świętokrzyskie

943 000 zł147,97 m² 6 372,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:423 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, z garażem, balkonami oraz tarasami w atrakcyjnej cenie! Budynek B parter Wiatrołap- 5,11 m Łazienka- 2,85 m Komunikacja- 11,25 m Kuchnia-.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł37 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do Wynajęcia 2-pokoje przy ulicy Drabika 66, 37 m2 z ogródkiem i miejscemparkingowym w garażu podziemnym. W pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania. Układ: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

377 972 zł30,26 m² 12 490,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Liviny to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w Iwinach miejscowości graniczącej bezpośrednio z Wrocławiem od strony południowej. Projekt został przygotowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

1 635 400 zł44 200 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Na sprzedaż działka rolna w malowniczej kaszubskiej wsi. Dookoła łąki, jeziora i lasy - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

137,67 zł/m²72,64 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem atrakcyjny lokal o powierzchni 72,64 m2, położony na 1 piętrze (duży pokój, łazienka i antresola) w kameralnym budynku I piętrowym w miejscowości Mechelinki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 435 530 zł131,70 m² 10 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom na sprzedaż - ul. Spacerowa, kraków Powierzchnia: 131,7 m2 Cena: 1 435 530 zł Możliwość zakupu mniejszego segmentu: 123,30 m2 - 1 340 700 zł Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł95 m² 5 789,47 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Wyjątkowe mieszkanie na strychu kamienicy | 95 m | Loftowy styl | Po generalnym remoncie Na sprzedaż unikalne mieszkanie o rzeczywistym metrażu 95 m (67,82 m2 w kw), zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł59,10 m² 9 120,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta z wyłącznością w naszym biurze. Polecam Państwu lokal mieszkalny z 2000 roku położony na osiedlu Nowe Miasto przy ulicy Zachodniej wraz z miejscem postojowym w podziemiu.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 039 m² 120,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana 1039 m2, w cenie 125 000 zł.,.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł70,07 m² 12 815,76 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprzedam wyjątkowe mieszkanie z ogródkiem na parterze - gotowe do zamieszkania! Lokalizacja: ząbki, ul. Piłsudskiego 105 Zamknięte osiedle z monitoringiem i windą w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 951 220 zł79,71 m² 24 478,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Luksus w zgodzie z naturą - apartament Sol Marina, gdańsk, wyspa Sobieszewska Na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Sol Marina - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł800 m² 311,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** Halickie ** Działka 800m2 ** Warunki Zabudowy *** Zapraszamy na prezentacje działki zlokalizowanej w Halickich, miejscowości położonej w gminie Zabłudów. Działka zachwyca położeniem,.

Szczegóły ogłoszenia

79 900 zł964 m² 82,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - jedynie 15 minut od częstochowy/radomska oraz 3 minuty od Kłomnic (siedziba gminy). Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu.

Szczegóły ogłoszenia

931 200 zł48 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Marcina Flisa budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2020 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł36 m² 5 138,89 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

oferta na wyłączność biura Nowa niższa cena* Szukasz ekonomicznego mieszkania w Raciborzu? Cenisz sobie praktyczną lokalizację i niskie koszty utrzymania? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł68 m² 3 367,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:392 m²

Biuro "hanczar Nieruchomości" oferuje na sprzedaż część domu w zabudowie bliźniaczej (wydzielony segment), o powierzchni użytkowej ok. 68 m (pow. całkowita 88 m ), usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 000 zł4 760 m² 2 836,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

Opis nieruchomości Z przyjemnością prezentuję nowoczesny obiekt zlokalizowany w południowo-wschodniej części Torunia, z szybkim dostępem do autostrady A1. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

309 300 zł1 031 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Bajeczny jarosławiec - rodzinny raj nad morzem Baseny | Plac zabaw | Gastronomia | Blisko plaży i natury W tym rozmiarze posiadamy 1 działke. ***** strefa rekreacji: w Bajecznym Jarosławcu.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł225 m² 5 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:607 m²

Na sprzedaż idealnie zaprojektowany dom z dodatkowym mieszkaniem Piła, os. Staszyce, ul. Sienkiewicza Elegancko wykończone wnętrze oraz zagospodarowany ogród Przestronny i funkcjonalny dom.

Szczegóły ogłoszenia

411 681 zł33,47 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Klucze w biurze Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w budynku z 2011 roku, położone na kameralnym osiedlu w II linii zabudowy w Siechnicach. Idealne dla singla, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 000 zł1 200 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 839 m²

Ekskluzywna oferta! luksusowy klub Z ogromnym potencjałem pod warszawą Lokalizacja: piaseczno, (zaledwie 5 km od granicy Warszawy i 18 km od ścisłego centrum stolicy) Rodzaj: klub/budynek.

Szczegóły ogłoszenia

37 050 zł950 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Kompleks Opolska to prestiżowa i doskonale rozpoznawalna lokalizacja, oferująca powierzchnię biurową oraz handlową z witrynami o wysokim standardzie wykończenia z dedykowaną.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł220 m² 3 041,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:12

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu pół domu do remontu w Staniszowie, do którego przynależy działka o powierzchni 500 m2. Budynek dwukondygnacyjny z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 899 000 zł295 m² 6 437,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:954 m²

Oferta sprzedaży domu wolnostojącego w Kielcach Zalesie Przedstawiam ofertę sprzedaży funkcjonalnego domu wolnostojącego położonego w spokojnej i zielonej części Kielc, z dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł83 m² 1 554,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:320 m²

Budynek gospodarczy z możliwością przekształcenia na dom Niewistka, działka 3,2 ara Na sprzedaż budynek gospodarczy w trakcie przekształcania na lokal mieszkalny, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Pelnik

Pelnik,warmińsko-mazurskie

790 000 zł150 m² 5 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Rezerwacja! dom W pelniku Z dużą działką - otoczony lasem! Oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni 150 m 2 , usytuowany na działce o powierzchni 2400 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

46,15 zł/m²195 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu handlowo-usługowego o powierzchni 195 m2 zlokalizowanego w Śródmieściu. Podstawowe informacje; 1. Lokal w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

137 000 zł810 m² 169,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną położoną w Świerklanach Górnych przy ul. Szerockiej. Brak szkód górniczych! Istnieje możliwość zakupu działki sąsiadującej. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 655 zł69,01 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z dużym salonem i balkonem od południowej strony, położone w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części Woli Duchackiej. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

39,38 zł/m²19,50 m² 768 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 19,50 m2 ( parter) w budynku dworca pkp Łowicz Główny. Opis lokalu lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 346 999 zł94,61 m² 14 237,39 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkanie 94.61 m | Kępa Mieszczańska | 0% prowizji Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na Kępie Mieszczańskiej. To propozycja dla rodzin, które szukają elastycznej.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²160 m² 3 250 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia pomieszczenia magazynowe na obrzeżach Świdnicy! Na powierzchnie lokalu składają się 2 pomieszczenia magazynowe oraz pomieszczenie socjalne/biurowe. Pomieszczenia znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł57,65 m² 4 319,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Mamy przyjemność zaoferowania Państwu mieszkania zlokalizowanego w śródmieściu Bytomia, w "zielonej części" ulicy Grottgera. Wygodne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 57,65 m2, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²50 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Uwaga! Do wynajęcia lokal handlowo usługowy o powierzchni 50,0 m2 na parterze budynku w Radomiu. Rejon prężnie rozwijającej się infrastruktury. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń,.