Nieruchomości

239 839 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 260 000 zł95,60 m² 13 179,92 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Idealne mieszkanie dla rodziny | 4-5 pokoi | 2 balkony | gocław, ul. Umińskiego Szukasz przestrzeni, w której Twoja rodzina poczuje się komfortowo od pierwszego dnia? To mieszkanie na Gocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

41 zł/m²137,20 m² 5 625 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w biurowcu Nikolaus w Toruniu. Biura Na powierzchnię biurową składają się: -6 gabinetów biurowych w tym sekretariat, -sala konferencyjna, -pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł64 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Łukowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 12 piętrowym budynku Rok budowy: 1979 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł140 m² 4 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:508 m²

Wykonany z dbałością o każdy szczegół dom w zabudowie bliźniaczej z garażem, klimatyzacją i rekuperacją. Działka 509m2 ekspozycja wschód - zachód. Gaz, prąd, siła,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

255 000 zł994 m² 256,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu urokliwą działkę budowlaną o pow. 994m2w miejscowości Płoty. Działki objęta została mpzp, dodatkowo właściciel wystąpili o pozwolenie na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł220 m² 5 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wolnostojący, przestronny dom w cichej okolicy- juszkowo! lokalizacja: komfortowy dom, położony w Juszkowie, na obrzeżach Gdańska. Ta miejscowość to doskonałe miejsce komunikacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł800 m² 249 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Więcej informacji michał 604*196*759 Poszukujesz ładnej, widokowej działki w dobrej lokalizacji blisko Krakowa? Ta alternatywa jest dla Ciebie :) Oferuję do sprzedania działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wiącka

Wiącka,świętokrzyskie

129 000 zł3 300 m² 39,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki w miejscowości Wiącka gmina Bodzentyn. Działka rolna o powierzchni 3300 m z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł47,28 m² 7 804,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,28 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku na os. Słonecznym. Cena mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł54,03 m² 10 901,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w Szklarskiej Porębie, na Osiedlu Podgórze, w otoczeniu terenów zielonych i z dogodnym dostępem do infrastruktury miasta oraz atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

254 000 zł1 815 m² 139,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania ładna, płaska, w pełni uzbrojona działka z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 18,15 arów położona przy ul. Budowlanych w Przemyślu. Działka posiada dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł160,30 m² 6 232,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniczej, o powierzchni użytkowej 134,93 m . Nieruchomość położona jest w Tajęcinie, gmina Trzebownisko,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie na Włochach o powierzchni 38 m2, znajdujące się na 7 piętrze w bloku z dwoma windami. Nieruchomość posiada wysokie sufity. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

659 900 zł50,30 m² 13 119,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,30 m . Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym: 28,5 m - sypialni: 12,25 m - przedpokoju: 5,5 m -.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł34 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone na warszawskim Gocławiu, w nowoczesnym budynku z 2009 roku, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu z ochroną. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

5 800 zł290 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala 290 m, położona w przemysłowo - handlowej dzielnicy Torunia! ogrzewana! Z biurami, pomieszczeniem socjalnym i toaletą! brama Z poziomu O ! Właściciel przygotuje halę pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł450 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:45 800 m²

Na sprzedaż unikatowa nieruchomość! Dom który pełnił w przeszłości funkcję młyna wraz z przyległymi gruntami oraz budynkami gospodarczymi! Odległości: - 15 km od granic Wrocławia, - 11.

Szczegóły ogłoszenia

425 860 zł2 140 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży dużej działki o pow. 2140 m2 położonej w spokojnym sąsiedztwie ładnych i nowo wybudowanych domów. Ulica Makowa przy której mieści się działka znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

13 €/m²250 m² 3 250 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nie ulega wątpliwości, że jedną z głównych zalet budynku Malta House jest jego lokalizacja. Budynek jest umiejscowiony przy pięknym jeziorze Malta, w pobliżu głównych arterii miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł46,60 m² 9 206,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje po remoncie | gotowe do wprowadzenia | parter | Błonie Oferta tylko w naszym biurze. Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,6 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł93,80 m² 7 249,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:675 m²

Aps 332 (parterowy) - salon z kuchnią, trzy sypialnie, garderoba, łazienka, kotłownia. Dom posiada strop z elbetowy Powierzchnia domu aps 332: 90m2+3,8m2(kotłownia) Cena domu aps 332: 680 000.

Szczegóły ogłoszenia

31,14 zł/m²118,80 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Lublinie przy ul. Okopowej 5. Przedmiotem najmu są pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł520 m² 5 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Tylko U nas! dom Z potencjałem! Szukasz domu dla siebie blisko morza, ale z dala od turystycznego zgiełku? Albo miejsca na inwestycję? Jesteś we właściwym miejscu! lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł217,44 m² 36,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 063 m²

Wyjątkowy dom w Marszewie Symbioza Natury, designu i Ponadprzeciętnej Jakości Oferujemy na wynajem wyjątkowy dom wolnostojący, wybudowany według indywidualnego projektu. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

188 220 zł3 137 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3 137 m 2, położona w Zakościelu nad Pilicą k/spały. Działka w kształcie litery L (od frontu 99 m, głębokość 24 m). Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²45 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 45 m , położony w Krakowie na os. Azory przy ul. Pużaka. Lokal znajduje się na parterze, z bezpośrednim wejściem z ulicy, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 497 000 zł200 m² 7 485 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:856 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Dom nad jeziorem, z cudownym widokiem z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł5 967 m² 77,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 6000 m z wz na halę Smolęcin, gm. Kołbaskowo Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 5967 m , położona w miejscowości Smolęcin (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

339 900 zł44,54 m² 7 631,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1887

Mieszkanie 3-pokojowe (pow. 44,54m2) usytuowane na poddaszu odrestaurowanej kamienicy w Dzielnicy Muzycznej. Nieruchomość to nie lada gratka dla inwestora, ale nie tylko. Bliskość Akademii Muzycznej,.

Szczegóły ogłoszenia

9 800 zł1 620 m² 6,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia działka znajdująca się w Piasecznie przy ul. Julianowska róg Techniczna * Działka jest narożna , ogrodzona * 2 bramy wjazdowe * media w drodze * dojazd drogą publiczną.

Szczegóły ogłoszenia

815 100 zł8 151 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę przemysłowo usługową położoną w Płońsku w dzielnicy przemysłowej z uzgodnionymi warunkami wjazdu od ulicy Bydgoskiej. Teren w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł16 m² 3 688 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż miejsce postojowe w inwestycji Golisza 6. Miejsce znajduje się w hali garażowej na poziomie -1. Szeroka brama wjazdowa. Cena : 59 000 zł Golden Hawk Zapraszam na prezentację!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

402 675 zł38,35 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 38,35 mkw. w skład którego wchodzi: pokój o powierzchni ok 18,73 mkw. z wyjściem do na balkon o pow. 10,65 mkw. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

33 216 zł27 680 m² 1,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona