Nieruchomości

239 895 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

550 000 zł38,62 m² 14 241,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Jeśli marzysz o własnym, przytulnym mieszkaniu w spokojnej i zielonej części Kraków, ta oferta na osiedlu Bohaterów Września spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 000 zł93,80 m² 8 262,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Home Profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży lokalu w Rzeszowie przy ul. Bałtyckiej na osiedlu Przyszłość. Nieruchomość ma powierzchnię 93,8 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł564 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dochodowy pensjonat w Jastarni w atrakcyjnej lokalizacji w cichym i spokojnym miejscu, w odległości ok. 300m od morza i 300 m od Zatoki Puckiej. Wysoki standard. 22 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł62,77 m² 12 505,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe i bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 62,4 m , położone na 2 piętrze z 4 w nowoczesnym budynku z windą. Układ I standard:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

320 000 zł190 m² 1 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Oferujemy Państwu budynek mieszkalny wzniesiony zabudowie wolnostojącej, zlokalizowany w urokliwej części Krzywizny gm. Kluczbork. Lokalizacja gwarantująca przyjemny relaks po pracy oraz szybki.

Szczegóły ogłoszenia

1 505 000 zł30 100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje Państwu do sprzedaży działki budowlane w wyjątkowej i rzadko spotykanej lokalizacji, pośród terenów zieleni i lasów. Działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł65 m² 3 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż: dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy ok. 80 m , zlokalizowany przy spokojnej i kameralnej ul. Klonowej w Kole. Budynek wymaga generalnego remontu, co daje nowemu.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł29,70 m² 4 040,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Torzym ul. Biernackiego. Mieszkanie-kawalerka na sprzedaż. Powierzchnia 29.7 m2, położone na 2 piętrze w bloku wybudowanym w 1980r. Składa się z przedpokoju, łazienki, osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

74,07 zł/m²27 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tarnów, centrum miasta lokal handlowy, usługowy - przecznica ul.Krakowskiej , Wałowej - 27 m2, 1 sala handlowa - wc z umywalką - po generalnym remoncie - ogrzewanie elektryczne, klimatyzacja Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł1 218 m² 508,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka ,dojazd asfaltem, warunki zabudowy na trzy domy w zabudowie szeregowej, pełne media , super lokalizacja. polecam na dom lub inwestycję, opiekun oferty Artur Nowakowski 602 332.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²80 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta na wynajem - lokal usługowy o pow. 80 m2, zlokalizowany na 1 piętrze w kamienicy przy ul. Narutowicza. Lokal składa się z: - recepcji, - 4 pokoi, - pomieszczenia socjalnego - toalety. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Kielce,świętokrzyskie

30 zł/m²60 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy z parkingiem. Powierzchnia lokalu wynosi 60 m2. Lokal zlokalizowany jest na I piętrze (klatka schodowa tylko do tego lokalu) w dzielnicy ksm w ok. ul.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł47,03 m² 16 266,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

[rezerwacja] Nie szukaj dalej - oferta na wyłączność! 0% - Biuro nieruchomości livado nie pobiera prowizji! livado zaprasza do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

396 850 zł1 985 m² 199,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu działkę w miejscowości Brzoza koło Bydgoszczy objętą mpzp pod prowadzenie działalności: handel; usługi; gastronomia. Plan zakłada budowę obiektu o wysokości 5.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł153,30 m² 10 430,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

!możliwość zakupu bez zgody ministerstwa! Do sprzedania atrakcyjny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment skrajny) zlokalizowany w miejscowości Bibice, gm. Zielonki. Dom o pow.

Szczegóły ogłoszenia

732 550 zł14 950 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-rolna 1,4950 ha | Józefów, gm. Pniewy (pow. grójecki, mazowieckie) Lokalizacja Działka położona w spokojnej i zielonej miejscowości Józefów (gmina Pniewy, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

744 000 zł1 162 m² 640,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bielsko-biała olszówka ul. Wierchowa -oferta tylko U nas- przedstawiam do sprzedania atrakcyjną działkę budowlaną o pow. 1150 mkw. Działka płaska, w kształcie prostokąta. Orientacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł8 539 m² 46,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

11 wydzielonych, sąsiadujących ze sobą działek, tworzących prostokąt, aktualnie brak planów, według studium zagospodarowania miały funkcje gospodarczo-produkcyjno-rzemieślniczą, przy działkach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł44 m² 9 545,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m to doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia w spokojnej, a jednocześnie dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł219 000 m² 22,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży są działki położone w powiecie Świebodzińskim , gminie Zbąszynek miejscowości Rogoziniec, ok. 10 km od wjazdu na autostradę A2. Grunty zostały oznaczone w informacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

372 096 zł54,72 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja "apartamenty Zaciszne Ogrody" w Człuchowie to doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia. Położona blisko jeziora i lasu, oferuje nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł300 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:410 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w samym sercu Kolna Plac Wolności 13, działka nr 2096 o powierzchni 410 m. To gotowy produkt inwestycyjny, który już dziś generuje dochód,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł62 m² 8 387,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m . W bezpośrednim sąsiedztwie bloku znajduje się wszystko, co niezbędne do wygodnego życia, m.in. liczne sklepy spożywcze.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł210 m² 3 804,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 326 m²

Oferta z prawem wyłączności. Przedstawiam ofertę sprzedaży domu położonego na obrzeżach miasta, w Sołectwie Borynia z dogodnym dostępem do ścisłego Centrum Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

363 282 zł44,58 m² 8 148,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Ostatnia szansa! Zarezerwuj już dzisiaj! Wyjątkowa oferta sprzedaży jednego z czterech ostatnich lokali usługowych w Nowej Inwestycji! Luksus i Potencjał Inwestycyjny w Sercu.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²200 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Powierzchnia magazynowo-biurowa do wynajęcia | piaseczno Szukasz idealnego miejsca dla swojej firmy? Mamy coś dla Ciebie! Oferujemy funkcjonalną powierzchnię magazynowo-biurową w Piasecznie - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł129,74 m² 6 775,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Lewa część budynku sprzedana. Inwestycja zrealizowana - budynek oddany do użytkowania. Na sprzedaż lokal mieszkalny w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł47 m² 5 957,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal użytkowy z dużą witryną, położony na parterze w Centrum. Lokal z przeznaczeniem w szczególności pod działalność handlowo-usługową. Składa się z dużej sali,.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł51 m² 6 764,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż Mieszkanie 3-pokojowe Legnica, ul. Orbitalna | 50,6 m | Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 50,60 m , położone na 4. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 256 172 zł67,12 m² 18 715,32 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja blisko morza | bez prowizji | Bezpośrednio od dewelopera Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w jednej z najbardziej atrakcyjnych części miasta - na styku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kołomąt

Kołomąt,zachodniopomorskie

3 068 000 zł47 200 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Duża działka nad jeziorem, działka o powierzchni 47200 m2, istnieje możliwość podziału działki na dowolną powierzchnie od 3000m2 wzwyż. odległość od jeziora niecałe 200m, działka przy.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł932 m² 288,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną 932 m - Radom, ul. Fundowicza - szeroka, asfalt, media Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 932 m , oznaczona jako 146301_1.0180.AR_177.9/38, położona.

Szczegóły ogłoszenia

9 999 000 zł2 569,40 m² 3 891,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

NA sprzedaż wyjątkowy hotel W sercu kociewia lokalizacja Nieruchomość położona jest w w centrum regionu Kociewie, w miejscowości Zblewo. Jest to region pełen naturalnego uroku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł129,78 m² 8 468,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży dwupoziomowego apartamentu blisko morza - Jastrzębia Góra Powierzchnia: 130 m Typ: idealny na wynajem krótkoterminowy lub stałe zamieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 004 m² 94,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlane o pow. 1004 m2 zlokalizowana w Gorzowa Wielkopolskiego przy ulicy Ziemieńska, obręb Siedlice - dzielnica Zakanale. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 231 m² 112,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Tylko u nas - pięknie położone działki w Gniewinku.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Dobrcz

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

1 400 000 zł205 m² 6 829,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Dom, który ma wszystko: basen, sauna, i fotowoltaika! Szukasz komfortowego azylu z ogromną działką, gdzie koszty utrzymania niemal nie istnieją? Chcesz cieszyć się własną strefą spa.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł117 m² 4 529,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:266 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż, wybudowany w 2007 roku, ma status prawny budynku letniskowego, jednak w przeciwieństwie do wielu nieruchomości w okolicy, istnieje w nim możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł220 m² 1 813,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży domu królik polski, gmina rymanów Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 220 m , zlokalizowany w malowniczej miejscowości Królik Polski (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Łoje

Łoje,warmińsko-mazurskie