Nieruchomości

240 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

230 000 zł39,90 m² 5 764,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu w atrakcyjnej cenie, 2-pokojowe mieszkanie, znajdujące się w świetnej lokalizacji. CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ca. 40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł112,06 m² 5 309,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Tanie mieszkanie 3 pokojowe w samym sercu Szczecina, idealne pod inwestycje. Lokal znajduje się w ocieplonym budynku. Na powierzchnię 112,06 m2 składają się: - 3 ustawne pokoje; - duża.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł1 683 m² 772,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Na sprzedaż nieruchomość usługowo-mieszkalna, zabudowana budynkiem administracyjno-biurowym z częścią usługową i magazynową, budynkiem mieszkalnym oraz budynkiem magazynowym, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

14,99 zł/m²45,22 m² 678 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Suchedniowie przy ul. Dworcowej 1 Przedmiotem najmu są lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

135 000 zł4 400 m² 30,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Strzyżów! Duża działka w trakcie podziału i uzyskiwania wz! - położona przy ulicy Modrzewiowej, z ekspresowym dostępem do drogi S19 - 44 ary powierzchni - w trakcie podziału na 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 888 000 zł163,55 m² 11 543,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny energooszczędny 4-pokojowy dom z ogrodem - cisza i spokój. Krupia Wólka. Na sprzedaż nowoczesny, zadbany dom jednorodzinny położony w Krupiej Wólce - w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł2 289 m² 207,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Polecam piękną działkę położoną w Sienkiewiczach gm. Choroszcz. Jej doskonałe wymiary 90m x 25,50m pozwalają na realizację naprawdę śmiałych wizji architekta.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł5 230 m² 46,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka o numerze 279, położona w miejscowości Terespol przy ul. Żeromskiego. Nieruchomość o powierzchni ponad 5000 m , w kształcie trapezu, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 502 m² 93,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w gminie Łazy idealna pod Twój dom (video) Na sprzedaż działka budowlana o regularnym kształcie prostokąta 31 x 49 m. Położona w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

27 000 zł1 500 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Lokalizacja: legnica, okolice ul. Jaworzyńskiej, przy drodze krajowej S3. Obiekt zlokalizowany w rejonie przemysłowym dobrze skomunikowanym z drogami krajowymi. Do zjazdu A4 4km. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Brzeźno,wielkopolskie

3 200 000 zł250 m² 12 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego wraz z przynależną halą produkcyjno-usługowo-magazynową znajdującą się w Brzeźnie, w gminie Krzymów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 600 000 zł170 m² 9 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Na sprzedaż nowy jednorodzinny dom przy ul. Przyjacielskiej 17 w Łodzi na działce 1007 m2 na kameralnym 7 rodzinnym osiedlu. Funkcjonalność: przemyślane układy pomieszczeń dla wygody życia.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł280 m² 33,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Nieruchomość mieszkalna dwurodzinna z dużym potencjałem i możliwościami zastosowań. Do zamieszkania i prowadzania działalności od zaraz. Wyodrębniona powierzchnia mieszkalna domu 250.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł751 m² 259,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy przepiękną działkę na osiedlu 7 działek w Targanicach. Przy pętli gdzie przebiega Tour de Pologne. 1.5 km od Hotelu Kocierz. Absolutny wzrost wartości rok do roku. Działka numer 1600/2

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł1 757 m² 264,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok 17,57 ar w Nowym Sączu. Teren lekko nachylony, kształtem zbliżony do prostokąta, ekspozycja południowa - doskonale nasłoneczniona.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł37 m² 5 135,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane przy ulicy Joanny, w dzielnicy Orzegów, w Rudzie Śląskiej. Jest to idealna nieruchomość dla singla, pary.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł3 600 m² 91,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o powierzchni 3600 m2, wymiary 81-44 Media - prąd w odległości ok 80m Działka zadrzewiona. Możliwość kupienia pojedynczej działki 1200 m cena 85.000 zł Treść.

Szczegóły ogłoszenia

479 570 zł30,94 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Świetna lokalizacja tuż przy Parku Narodowym i Wyciągach na Szrenicę. Apartament w stanie deweloperskim. Cena netto - miejsce postojowe + 28290 brutto. Doskonała wysokość apartamentu - takie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł51 m² 7 823,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Biuro agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 50,32 m kw, usytuowane na 3 z 4 pięter w bloku bez windy, wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 922 zł41,72 m² 9 082,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Budynek gotowy możliwość obejrzenia mieszkania na żywo Cena tylko do 8 marca Zakup bezpośrednio od dewelopera brak prowizji oraz brak podatku pcc 2%. Nowoczesna inwestycja zlokalizowana w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 200 m² 208,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlano-rolna w Luborzycy koło Krakowa. Działka o powierzchni 12 arów leząca w terenach mn ( tereny mn okoł 5,2 ara). i R2. Dojazd od strony północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

337 680 zł50,40 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta w biurze prospace Oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym, rozwiniętym osiedlu w Bytomiu Odrzańskim przy ulicy Witosa. Niedaleko lasy, sklepy, przystanek autobusowy,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 335 m² 209,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ładna duża działka budowlana pod dom jednorodzinny możliwa budowa dwulokalowego Polecam Państwu bardzo ładnie zlokalizowaną działkę w Pniewach. Znajduje się ona na osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł33,51 m² 59,68 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe po generalnym remoncie, w os. Szymanowskiego na Północnym Czechowie. Parter niskiego bloku z wielkiej płyty, wybudowanego w latach 70-tych. Powierzchnia 33,51m2.

Szczegóły ogłoszenia

587 600 zł1 130 m² 520 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1130 m , położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w okolicach Bydgoszczy - w Niemczu. To idealne miejsce pod.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł320 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Sprzedam dom wolnostojący O pow. 320 M2 położony na rozległej działce O pow. 2000 M2 W okolicy borowa/dobroszyce cena 4 000 000 zł Oferuję na sprzedaż piętrową rezydencję położoną.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł98 m² 9 693,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament 98 m położony w miejscowości Nowa Wola (powiat piaseczyński, gmina Lesznowola) 4 pokoje plus gabinet Na sprzedaż wyjątkowy, 4 - pokojowy dwupoziomowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 500 zł82,66 m² 4 833,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:437 m²

Dom wolnostojący w Żorach - Kleszczowie Stan surowy otwarty | 399 500 pln ani podatku pcc Mam przyjemność zaprezentować dom wolnostojący w stanie surowym otwartym, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł173,81 m² 7 767,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:158 m²

Na sprzedaż oferuję nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni 173,81 m2, usytuowany na działce o powierzchni 158 m2. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 160 zł54,27 m² 8 184,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokoje / 54,27 m / parter / taras / ogródek 26,5 m _____________________________________________________! promocja mikołajkowa! Każdy klient dokonujący rezerwacji w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł2 038 m² 588,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlano-usługowa w Gdańsku Osowej na ul. Wenus - idealna pod inwestycję oraz działalność usługową. Prezentujemy wyjątkową działkę położoną w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł1 000 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mariusz Sikora Tylko w naszym biurze Atrakcyjne działki w miejscowości Mochle, z warunkami zabudowy w trakcie realizacji, w spokojnej zarazem bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł160 m² 2 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:784 m²

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu dom przy ulicy Robotniczej w Dębicy. Dom o powierzchni użytkowej około 160 m2, zaś całkowitej wraz.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł54,35 m² 10 671,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 54 m , położone w niskiej zabudowie, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kczewo,pomorskie

515 840 zł3 224 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka nr 637/1 na ulicy Jabłoniowej, kczewo, gmina Przodkowo, powiat kartuski, województwo pomorskie Powierzchnia 3224 m Warunki zabudowy - trzy budynki mieszkalne jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²19 m² 1 235 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dzień dobry, oferujemy do wynajęcia przestronne i funkcjonalne pomieszczenie biurowe o powierzchni 19 m , zlokalizowane w budynku biurowym przy ul. Dmowskiego 85 w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł71,18 m² 9 131,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Klucze w biurze! Świetna cena!idealne pod inwestycje! Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, położne przy ulicy Robotniczej 34 we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł12 673 m² 40,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość o pow. ok 12.500 m2 o nieregularnym kształcie składająca się z zespołu działek. Obszar mógłby stanowić 3 lub więcej odrębnych nieruchomości, istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Opatkowice,małopolskie

275 000 zł5 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno - budowlana pod zabudowę zagrodową o pow. 0,5002 ha w kształcie prostokąta, o wymiarach ok. 192 m długości, ok. 26 m szerokości, pierwsza linia zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł64 m² 6 234,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Gryfinie o powierzchni 63,7 m , położone na 3 III piętrze - słoneczne, z widokiem na zieleń. Mieszkanie posiada funkcjonalny układ pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

47,50 zł/m²40 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal usługowo-handlowy położony przy ul. Wrocławskiej, w ścisłym centrum Dzierżoniowa. Oferta na wyłączność Lokal o powierzchni 40 m2( z możliwością.