Nieruchomości

240 050 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

875 000 zł60,15 m² 14 547 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronne, klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 60,5 m . Położone na 1. piętrze kameralnego budynku z 2019 roku na warszawskiej Białołęce. Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł110 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal usługowy 110 m - centrum Malborka, ul. Żeromskiego (obok Kauflandu) Na sprzedaż oferujemy przestronny lokal usługowy o powierzchni 110 m , położony w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł66,91 m² 6 277,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż jasne, słoneczne i wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66,91 m2, położone w jednej z najlepszych lokalizacji w Sztumie. Dwustronny układ mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł150 m² 8 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Są domy, które po prostu się ogląda. I są takie, w których od pierwszej chwili można wyobrazić sobie poranki.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 774 460 zł104,38 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1922

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o pow. 104,38 m przy ul. Miodowej na krakowskim Kazimierzu. Lokalizacja Kamienica jest zlokalizowana przy ul. Miodowej.

Szczegóły ogłoszenia

696 000 zł58 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie | Polana Miłoszycka | Psie Pole | 58 m Na sprzedaż jasne i rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na I piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²50 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia bardzo ustawny lokal przy dużych osiedlach na 1500 mieszkań. Lokal posiada duże witryny od ulicy z bezpośrednim wejściem z chodnika oraz okna od zaplecza. Położony zaraz obok.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48,55 m² 12 337,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Tylko u nas! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 46,2 m , położone na 4. piętrze 4-piętrowego budynku z 2010 roku przy ul. Jabłoniowej. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł105,53 m² 7 950,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej Górki k. Opola Oferujemy nowoczesny dom o powierzchni 105,53 m w stanie deweloperskim, usytuowany na działce o powierzchni 420 m .

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł25,40 m² 10 629,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy 25,40 m z wejściem od ulicy idealny pod usługi/handel! Osiedle Przyjaźni Na sprzedaż oferuję świetnie zlokalizowany lokal użytkowy o powierzchni 25,40 m położony.

Szczegóły ogłoszenia

318 106 zł3 001 m² 106 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Oferujemy do sprzedaży działkę rolną w Cieszynie nad jeziorem Siecino. Zbywana nieruchomość o powierzchni 3001 m2 usytuowana jest w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł887 m² 280,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna, ostatnia działka budowlana w Pszczynie za Parkiem Książęcym! Powierzchnia 887m2 Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja miejska Wymiary działki: front 34x20m W 3/4 ogrodzona. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

2 170 000 zł81,50 m² 26 625,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament premium | brabank | gdańsk śródmieście Wyjątkowy apartament w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji Trójmiasta - Brabank, zlokalizowany nad samą Motławą,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł58 m² 12 051,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Alokum Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58 m2, położone w Niepołomicach, na strzeżonym osiedlu z bardzo dobrą komunikacją z Krakowem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł130 m² 9 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom wolnostojący, oferta tylko u Nas. Na spokojnej, kameralnej ulicy w miejscowości Wojkowice, zaledwie kilka minut od autostrady A4, znajduje się dom, który łączy funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł211 m² 8 530,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:670 m²

Nowoczesny Dom Wolnostojący w Stanie Deweloperskim Elegancja, komfort i funkcjonalność w harmonijnej przestrzeni Prezentowana nieruchomość to propozycja dla osób ceniących nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł42 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 42m usytuowane na parterze kamienicy w Centrum Rzeszowa. Funkcjonalna aranżacja wnętrza kawalerki.Wydzielono sypialnię z oknem oraz część dzienną,kuchnię oraz łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł5 800 m² 68,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu malowniczą działkę budowlano-usługową w kształcie prostokąta w Gościmiu ,o powierzchni 5750 m kw. Działka ta znajduję się przy głównej drodze na trasie Gorzów -.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł200 m² 4 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta dostępna wyłącznie w mk prestige nieruchomości Na sprzedaż przestronny, w pełni umeblowany dom wolnostojący o powierzchni ok. 200 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł33,20 m² 12 951,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Atuty: - gotowe do wprowadzenia - Park Południe 10 min od bloku - Dwa zbiorniki retencyjne w bezpośrednim sąsiedztwie - Wiele ścieżek spacerowych, rowerowych - 3 min do Obwodnicy Trójmiejskiej - 2.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 109 m² 64,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: 10 działek z pozwoleniami i projektami - 3 km od Lutomierska w kierunku na Kwiatkowice Oferujemy kompleks 10 działek budowlanych w miejscowości Antoniew Dla całego terenu.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł53 m² 13 207,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Krymskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4piętrowym budynku. Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł40 m² 22 375 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Prestiżowa lokalizacja w centrum Gdańska - idealne mieszkanie inwestycyjne! Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie położone w samym sercu Gdańska - zaledwie 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 000 zł4 000 m² 2 050 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa zabudowana o charakterze produkcyjno magazynowym, położona w miejscowości Teresin Gaj, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł108,72 m² 8 636,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wykończony apartament gotowy do objęcia! Serdecznie polecam do zakupu mieszkania położonego w centrum miasta przy ul. Głogowskiej w Poznaniu. Lokal położony na I piętrze w niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł2 523 m² 89,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mirela Barwińska E-mail:   Telefon:   Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę która znajduje się w miejscowości Bysław. Ze względu.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł6 500 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy wyjątkową ofertę działki rolno-budowlanej o powierzchni 6 500 m , z czego około 1 000 m przeznaczone jest pod zabudowę jednorodzinną - idealne miejsce na realizację.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł360 m² 11 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 253 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu w urokliwej miejscowości Żukowo, zaledwie kilkanaście kilometrów od Gdańska. Ta przestronna nieruchomość z pewnością spełni.

Szczegóły ogłoszenia

44,78 zł/m²67 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ruda Śląska - ul. Niedurnego Lokal usługowo-handlowy 67 m na wynajem Do wynajęcia oferujemy przestronny lokal usługowo-handlowy zlokalizowany na parterze o łącznej powierzchni 67 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 022 000 zł51,12 m² 19 992,18 zł/m²

 

Piętro:16/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z aneksem kuchennym) o powierzchni 51,12 m2 położonego na 16 piętrze w 27 piętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł395 m² 6 582,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość komercyjną o ogromnym potencjale adaptacyjnym, zlokalizowaną w centrum Zębowic (powiat oleski, woj. opolskie) przy ul. Izydora Murka 5. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł3 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem w miejscowości Kopań koło m. Darłowo - budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł139 m² 9 712,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:702 m²

Nowo wybudowany parterowy dom na sprzedaż w najlepszej lokalizacji w Koszalinie! Rokosowo zaprasza! Nowy parterowy budynek o powierzchni użytkowej 139m2, o nowoczesnej bryle.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł198 015 m² 18,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotowa nieruchomość ma nieregularny kształt, jest nieogrodzona. Na jej terenie znajduje się fragment ogrodzenia nieruchomości sąsiedniej oraz inne składniki budowlane - pozostałości po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 899 999 zł114,15 m² 25 405,16 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż dwupokojowy apartament o powierzchni 114,15 m2, położony na czwartym piętrze w nowoczesnej inwestycji Młyny Mogilska. Mieszkanie posiada dostęp do dwóch balkonów. -> 2.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł42,60 m² 86,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 42,6 m , położone na parterze inwestycji z 2023 roku (dom Development) przy ul. Lazurowej 15 na warszawskim Bemowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł2 234 m² 581,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2234 m położona w prestiżowej i zielonej dzielnicy Kamienica w Bielsku-Białej przy ul. Karpackiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł999 m² 75,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa składająca się z 2 działek : Nr 3546 i Nr 3548/1. Wjazd na działkę nr 3546 od strony południowo-wschodniej, z ulicy Kościuszki. Teren działki płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł44,20 m² 6 674,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu mieszkania wraz z ogródkiem przy ul. Grunwaldzkiej w Elblągu. Lokalizacja Na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Grunwaldzkiej w Elblągu. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł187 m² 9 037,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 405 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Głosków przy ul. Millenium. Powierzchnia działki wynosi 1405 m , co zapewnia dużo przestrzeni i prywatności,.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 426 m² 182,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka w Radzyminie (stary Dybów) o pow. 1426m2 świetna lokalizacja pod względem komunikacyjnym: 2,5 km do węzła trasy S8 1,1 km do przedszkola 2,7 km do ścisłego rynku Radzymina. 28,2 km.