Nieruchomości

240 052 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 149 000 zł96 m² 11 724,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:43 m²

Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny segment powierzchni 96 m, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość wykończona pod klucz gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł1 284 m² 130,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działka budowlana w gminie Trzebinia, bolęcin - 1284 m cena do negocjacji! W ofercie inne działki! Twój azyl z dala od świata Z dala od zgiełku miasta, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł40,93 m² 15 831,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mint property ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 40,93 m , położone na 1. piętrze budynku z windą.Układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia ul. Zagórna, białystok Do wynajęcia przytulne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, zlokalizowane przy ul. Zagórnej w Białymstoku. Opis mieszkania: - 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 000 zł1 785 m² 1,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Krystian stańczyk Agent prowadzący   wynajem działki usługowo-przemysłowej Do wynajęcia działka nr 1433/1 o powierzchni 0,1785 ha, położona w miejscowości Nowa Wieś, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

354 568 zł43,24 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Como park - nowe mieszkania | 2 i 3 pokoje | balkon lub ogródek | Starogard Gdański Na sprzedaż mieszkania w nowoczesnej inwestycji Como Park przy ul. Selmanowicza Zagończyka w Starogardzie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł3 575 m² 97,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod zabudowę zagrodową o powierzchni 3.575 m2 w Zieleniewie, położona jedynie 3,5 km od morza na przedmieściach Kołobrzegu. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł150 m² 2 133 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż! Budynek usługowo - handlowy w miejscowości Glinik Charzewski usytuowany na 6 arowej działce przy drodze wojewódzkiej Cechy nieruchomości: powierzchnia użytkowa 150 m2 na dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

74 900 zł834 m² 89,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy działki położone na osiedlu domów jednorodzinnych, zaledwie 6 minut od Ozimka. Tylko jedna działka w tak atrakcyjnej cenie! Nie zwlekaj z decyzją i zadzwoń już dziś! dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska, tel.   pokojowe mieszkanie 35 m - Ochota, ul. Bohaterów Września - garaż, balkon, osiedle zamknięte Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł271,65 m² 1 951,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 865 m²

Wyjątkowa nieruchomość Z dużą działką | 2 budynki | fotowoltaika | borynia - jastrzębie-zdrój Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w spokojnej, zielonej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

26,46 zł/m²189 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia lokal biurowo - usługowy w centrum Łomży ul. Sikorskiego 269a Idealne miejsce do prowadzenia działalności biurowej, usługowej np. gabinety lekarskie (psychologia, logopedia.

Szczegóły ogłoszenia

127 300 zł1 900 m² 67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca na wymarzony dom, jednak nie możesz znaleźć działki o idealnej powierzchni? Właśnie na nią trafiłeś! Przedmiotem sprzedaży jest sześć działek, każda o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł92,86 m² 9 261,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowa Inwestycja w Grodzisku Mazowieckim! Segment zewnętrzny ok.93m2 w doskonałej lokalizacji! Rozkład Domu : Parter : ok 44,97m2 - wiatrołap 4,99m2, - korytarz 2,98m2, - łazienka 6,71m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 017 m² 108,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Polecam działkę nr 11/7 o powierzchni 1038 m2 w miejscowości Żukowo Morskie. Łatwy dojazd, widokowa.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł240,70 m² 1 578,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:416 m²

Układ pomieszczeń: budynek został zaprojektowany z wyraźnym podziałem na strefę roboczą oraz mieszkalną: parter strefa usługowa (łącznie ok. 130 m2): pomieszczenie warsztatowe nr 1: 45,14 m2.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł45,35 m² 10 363,84 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45m , położone na 5 piętrze w 10-piętrowym bloku. Idealna propozycja dla osób, które chcą urządzić wnętrze według własnego gustu lub szukają.

Szczegóły ogłoszenia

483 300 zł3 222 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 3322 m2 szerokości od ulicy 22 m. Działka położona przy drodze asfaltowej oświetlonej , w sąsiedztwie zabudowa mieszkalna. W ulicy media.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł4 076 m² 331,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka komercyjna pod usługi blisko centrum dębicy. Do sprzedania posiadamy działkę komercyjną położoną na przedmieściach Dębicy w rejonie ul. Lwowskiej- razem 40.76a. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł63,60 m² 7 468,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania. Lokalizacja: opalenica, os. Centrum 3 specyfikacja: powierzchnia mieszkania: 63,60 mkw. - do mieszkania przynależy piwnica -.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł1 424 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka W całości budowlana o powierzchni 14,24 ar (zaznaczona na mapie/rzucie kolorem błękitnym) położona w miejscowości Igołomia, w gminie Igołomia-Wawrzeńczyce,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł6 991 m² 17,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Do sprzedaży działka rolna położona w Świdwinie przy ul. Kołobrzeskiej o łącznej powierzchni 0,6991 ha. W planie zagospodarowania przestrzennego nieruchomość ta przeznaczona jest pod.

Szczegóły ogłoszenia

477 500 zł19 100 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Podkarpacie-Łęki Strzyżowskie Atrakcyjna działka rolniczo-budowlana z warunkami zabudowy dla domu jednorodzinnego pod siedlisko oraz działalność. Działka ma regularny kształt (szer. ok. 75.

Szczegóły ogłoszenia

717 000 zł2 068 m² 346,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2068 m2 w Radoniach koło Grodziska Maz. (na granicy z Książenicami). Działka przy gminnej drodze utwardzonej, w drugiej linii zabudowy od.

Szczegóły ogłoszenia

4 080 000 zł15 337 m² 266,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka 15 337 m2 poszukuje inwestora: obiekt przemysłowyobiekt magazynowyobiekt handlowycentrum logistyczne obiekt. inny, według uznania i zgodnie z Warunkami zabudowylokalizacja Wola Ducka.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł562 m² 2 491,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 562 m , zlokalizowaną w Gdańskiej dzielnicy Chełm. Działka znajduje się w sąsiedztwie domków jednorodzinnych bliźniaczych.

Szczegóły ogłoszenia

67 900 zł501 m² 135,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - jedynie 15 minut od częstochowy/radomska oraz 3 minuty od Kłomnic (siedziba gminy). Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu.

Szczegóły ogłoszenia

62,75 zł/m²51 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Klimatyczne 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy przy Rynku Starego Miasta Preferowane kancelarie / biura rachunkowe. Oferuję do wynajęcia wyjątkowe, wysokie (3,8 m) mieszkanie w zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł34 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 34 m , położoną w kameralnym budynku w Pobierowie, zaledwie 500 metrów od plaży. Budynek wzniesiony w 2021 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wrocław Śródmieście, ul. Prusa Miejskie życie na wyciągnięcie ręki. Znakomita komunikacja tramwajowa, spacerem na Ostrów Tumski, kilka minut pieszo do Rynku a na najlepsze lody tylko na plac.

Szczegóły ogłoszenia

458 000 zł57,30 m² 7 993,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 3 pokoje * 57,30 m2 * II piętro * balkon * piwnica * Leszka Czarnego opis mieszkania : - mieszkanie o powierzchni 57,30 m2 - piętro: 2 / 4 - niski blok z cegły z 1993 roku -.

Szczegóły ogłoszenia

214 000 zł3 000 m² 71,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka Z możliwością budowy domu jednorodzinnego opis: na sprzedaż posiadamy działki z możliwością zabudowy w metrażach o powierzchni 3000 m2 do 3200 m2.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna, pięknie położona działka - jedna z ostatnich w pobliżu Ojcowskiego Parku Narodowego - zlokalizowana w miejscowości Smardzowice gm. Skała. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł139 m² 9 345,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 139 m z garażem w bryle, posadowiony na działce 178 m w dzielnicy Gumieńce.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł62,22 m² 5 223,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie W koninie ul. Zakole znajdujące się na 9 piętrze w wieżowcu 10-piętrowym. Lokal posiada 4 pokoje, kuchnię, łazienkę, osobne wc, 2 x przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł37,20 m² 19 489,25 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bruna budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1968 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 000 zł600 m² 11 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

oferta sprzedaży atrakcyjnego pensjonatu średniej wielkości po remoncie położonego w Karpaczu. Pensjonat 3 piętrowy składa się z 15 pokoi apartamentu dla 8 osób, salonu dla gości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny