Nieruchomości

239 986 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 199 zł40 m² 79,98 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below/ Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w rejonie krowodrza przy ul. Alei kijowskiej. Mieszkanie jest W pełni wyposażone I gotowe do zamieszkania! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł137 000 m² 4,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam przeszło 13 hektarów lasów. Lasy znajdują się w województwie mazowieckim w miejscowościach: - osówka : 4,8 hektara lasu mającego 23 lata, drzewostan mieszany: dąb, sosna, brzoza,.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł50,20 m² 6 155,38 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! oferta na wyłączność, posiadamy klucze! Oferujemy do sprzedaży przestronne dwupokojowe mieszkanie położone w Dąbrowie Górniczej- gołonóg, przy ulicy Piłsudskiego, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł150 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:395 m²

Dom wolnostojący 150m2 | 3 pokoje | Błażowa | Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni około 150m2, położony na działce o powierzchni 4 ary. Znajduje się on w centum Błażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

990 000 zł150 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu nad morzem, który łączy w sobie wygodę, bliskość morza i klimat nadmorskich miejscowości. Oto szczegółowe informacje.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł220 m² 9,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:700 m²

Chrzanów, na wynajem magazyn o powierzchni około 220 m2. - opis terenu : - Działka zbliżona do prostokąta o pow. 500 m2. - teren ogrodzony i utwardzony. - brama przesuwna otwierana na.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł1 421 m² 344,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży niezwykle atrakcyjnie położonej nieruchomości gruntowej o powierzchni 1421m 2 , zlokalizowanej w miejscowości Łysomice/k Torunia. Działka w kształcie ustawnego.

Szczegóły ogłoszenia

150 700 zł1 370 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękne działki budowlane pod Łodzią! Z wielką przyjemnością pragnę zainteresować Państwa ofertą trzech działek budowlanych : 30/47 - o powierzchni : 1780,00 m2 , 30/48 -.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł125 m² 6 792 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 590 m²

Dom z przyszłością - niskie rachunki, spokój i przestrzeń Wiśniowa to miejscowość, o której marzy coraz więcej osób zmęczonych miejskim zgiełkiem. Pięć minut jazdy do Świdnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł250 m² 7 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:280 m²

Avenue Estate prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej z kameralnym ogrodem, położony w jednej z najbardziej prestiżowych części Warszawy - Wilanowie Niskim. To wyjątkowa propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł61,40 m² 6 335,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne i ustawne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61,4 m2 usytuowane na 2 piętrze niskiego bloku zlokalizowanego na Osiedlu Robotniczym w Nowogrodzie.

Szczegóły ogłoszenia

162 500 zł1 250 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka, usytuowana w Krostoszowicach, gminie Godów. Kształt działki: trapez. Ukształtowanie terenu: teren płaski. Dostęp do drogi publicznej, asfaltowej. Dostęp do mediów: prąd, gaz, woda.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²350 m² 21 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem oferujemy przestrzeń wystawienniczą - 300 m otwartej przestrzeni komercyjnej na 1. piętrze dwupoziomowego budynku. Szczególnie mile widziany będzie Najemca z branży budowlanej,.

Szczegóły ogłoszenia

11 710 000 zł117 100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę rolną o powierzchni 117100 m2 położoną w obrąbie miejscowości turystycznej jaką jest Trzęsacz. Miasteczko prężnie rozwijające się pod względem turystycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł152 m² 8 224 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny Dom Wolnostojący Przebieczany k. Wieliczki Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu położonego w prestiżowej, willowej dzielnicy na granicy Wieliczki i Przebieczan. To.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł39,47 m² 12 135,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy apartament | winda | ul. Leszczyńskiego 49 | niezwykły klimat i nowoczesne technologie do zamieszkania bez nakładów. Dobre Nieruchomości oferują wyjątkowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

294 890 zł34,49 m² 8 550 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecamy na sprzedaż mieszkania developerskiego w nowej , bardzo szybko rozwijającej się części Stargardu. Mieszkanie : - 34,49m2 - 2 pokoje - salon + aneks kuchenny 18,70m2 - sypialnia 6,81m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł4 580 m² 1 288,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:24 576 m²

Zakład produkcyjny na sprzedaż - Trzcianka, ul. Gorzowska a { text-decoration: none; color: #464feb; } tr th, tr td { border: 1px solid #e6e6e6; } tr th { background-color: #f5f5f5; } English.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł59 m² 7 118,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Apartament ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż mieszkanie, znajdujące się w miejscowości Starogard Gdański przy ulicy Grunwaldzkiej. Mieszkanie 59 m2.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł730 m² 41,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka numer 651 w Pogwizdowie - w samym centrum, 300m od kościoła. Wymiary: - działka ma powierzchnię ok. 7,3 arów, jej szerokość to 17m, a długość to 44m.

Szczegóły ogłoszenia

6 150 000 zł853 m² 7 209,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowoczesny obiekt usługowo-biurowy z halą magazynową gotowy do użytkowania Na sprzedaż nowoczesna nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem usługowo-biurowym z częścią magazynową,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł8 776 m² 91,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena i jeszcze do negocjacji Duża działka z możliwością podziału na kilka Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co oznacza że kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

847 000 zł48,72 m² 17 385,06 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje z dużym balkonem na Zabłociu | Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w najbardziej dynamicznej i prestiżowej dzielnicy Krakowa. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

178 750 zł715 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa okazja dla osób, które marzą o stworzeniu swojego domu w otoczeniu zieleni i ciszy. Na sprzedaż oferujemy działki budowlane w prestiżowej lokalizacji. Wokół natura.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł473 m² 2 854,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania działka w centrum Milanówka! Zabudowa pierzejowa , media miejskie, ścisłe centrum. Dla działki wydano prawomocną decyzję pozwolenia na budowę. Budynek 3 kondygnacje ,4 mieszkania ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł94 300 m² 12,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Działka inwestycyjna | Pogalewo Wielkie - na sprzedaż lokalizacja: atrakcyjne miejsce pod inwestycję. Dojazd bezpośredni z drogi nr 341 oraz utwardzonej drogi lokalnej.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł59,61 m² 11 558,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferta W przygotowaniu - zdjęcia wkrótce! oferta wyłącznie W biurze pepper house! Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł99,80 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Powstańców Warszawskich usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 99,80 m2, na które.

Szczegóły ogłoszenia

75 600 zł21 600 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu działkę rolną położoną w gminie Nowogard, obręb: struga. Nieruchomość o powierzchni: 2,16 ha, o klasie gruntu: łiv (1,49 ha), w-łiv (0,03 ha), lsvi (0,60 ha),.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł45,50 m² 53 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Perła Śródmieście przy ulicy Tuwima 32. Lokal dostępny od zaraz. Mieszkanie o powierzchni 45,5 m2, położone na 5 piętrze. Całość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn

Janki,mazowieckie

3 750 €500 m² 7,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia magazyny sbu w nowo powstającym parku na terenie Janek gmina Raszyn. Przestrzeń dla mniejszych firm i rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł125,40 m² 6 291,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:103 m²

Pamiętaj, nasz Kwadrat - Nieruchomości to zawsze najniższa cena dewelopera. Bez ukrytych kosztów. 0% prowizji! 0% pcc! Profesjonalne wsparcie na każdym etapie. Uczciwość i transparentność to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 584 zł54,03 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,03 m , położone na 6. piętrze w nowopowstającym, 14-piętrowym budynku na nowoczesnym osiedlu w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

44,12 zł/m²170 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy na prezentację funkcjonalnego lokalu, przystosowanego do prowadzenia działalności biurowej, handlowej lub usługowej. Podana cena najmu jest ceną netto za 1 piętro 170m2, należy do niej.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł132 m² 3 522,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Dom w cenie mieszkania z doskonałym dojazdem do Torunia! głogowo Stan surowy zamknięty z kompletną elewacją- istnieje możliwość dokończenia budowy przez firmę sprzedającą - 80-100.

Szczegóły ogłoszenia

551 000 zł3 674 m² 149,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bardzo interesująca propozycja sprzedaży działki w Ostrowie Wlkp. Duża działka wśród drzew, to idealne miejsce do zamieszkania i wypoczynku. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 958 m² 203,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana położona w Milanówku przy ul. Rososzańskiej w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i zieleni. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł102 m² 13 137,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Dom w pełni wykończony - gotowy do wprowadzenia, sauna, ogród, blisko jeziora Opis nieruchomości Przestronny dom o powierzchni około 102 m2 urządzony w nowoczesnym stylu.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł400 m² 375 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż udział w działce rolnej położonej w miejscowości Cisowo gmina Darłowo o powierzchni 400 m2. Cisowo to malownicza wieś na morenowym wzgórzu, z którego rozpościera.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł72 m² 13 180,56 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Środkowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 1934 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł54 m² 8 703,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Gotowe do wprowadzenia. Po generalnym remoncie. Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane przy ul. Estkowskiego w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie.