Nieruchomości

239 986 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Hala ogrodzona

Szydłowo,wielkopolskie

775 000 zł223,17 m² 3 472,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 843 m²

Szydłowo Przedmiotem oferty jest działka gruntu o pow. 4834m2 zabudowana halą magazynową (w trakcie budowy) Hala magazynowa konstrukcji stalowej o pow. 223,17m2. Według projektu składająca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 000 zł141,46 m² 4 418,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:699 m²

Na sprzedaż dom dwukondygnacyjny położony w przepięknym miejscu gminy Kotla na nowym osiedlu domków jednorodzinnych, w drugim etapie jego budowy. W pierwszym etapie Osiedla "dębowy Park".

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł250 m² 6 760 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:569 m²

Polecam Państwu pensjonat położony w samym centrum Wisełki. Budynek wybudowany w 2003r i stanowi prosperujący pensjonat o powierzchni około 250 m2, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wytrębowice,kujawsko-pomorskie

1 259 000 zł212,35 m² 5 928,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 529 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż, zlokalizowany w miejscowości Wytrębowice, gmina Łysomice. Nieruchomość położona jest 10 km od granic administracyjnych Torunia, w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

445 000 zł64,50 m² 6 899,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,5 m2 , wraz z balkonem, oraz przynależną piwnicą o powierzchni ok. 4 m2 na Os. Górczyn.

Szczegóły ogłoszenia

587 440 zł7 343 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Do not hesitate to.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł56,67 m² 14 628,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Мы также говорим на русском! vibehome ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w niskim, 4 piętrowym bloku, położone na 2. piętrze, z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

654 113 zł32,87 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ - ZAPRASZAMY UL. NA łąkach - metraż 32,87M2 Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 528 zł42,34 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z tarasem Symbol mieszkania B5 Powierzchnia 42,34 m2, piętro - Parter 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój. Taras 11 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł220 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom z Lokalem Usługowym - Gotowiec Inwestycyjny! Na sprzedaż dochodowa nieruchomość o powierzchni 220 m , generująca stały zysk z wynajmu 5 mieszkań oraz lokalu usługowego.

Szczegóły ogłoszenia

121 600 zł15,20 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Kompaktowy lokal użytkowy W sercu starego miasta Stare Miasto | ul. Biskupia / Krowoderska | Poziom -1 | Potencjał inwestycyjny Wyjątkowa propozycja niewielkiej przestrzeni użytkowej zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 274 240 zł3 982 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 0,3982 ha (3982 m ), położona w miejscowości Radziszewo, gmina Gryfino, przy ulicy Konwaliowej. Dla nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 754 zł51,71 m² 17 206,61 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

71,58 zł/m²95 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Eurovilla prezentuje lokal o powierzchni 95 m2 na cele biurowe. Na powierzchnie mieszkania składają się 2 łazienki, 3 pokoje z widokiem na Oś Królewską oraz pomieszczenie gospodarcze. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł25 m² 27 960 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Śliskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 13 piętrowym budynku. Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł2 124 m² 80,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana z wz Do sprzedania działka o numerze ewidencyjnym 342/1 położona w obrębie ewidencyjnym 0016, wolibórz, o powierzchni 0,2124 ha (2124 m ).

Szczegóły ogłoszenia

167 346 zł3 099 m² 54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na sprzedaż bartodzieje gm. Wągrowiec Oferujemy na sprzedaż 5 atrakcyjnych działek położonych w miejscowości Bartodzieje, w gminie Wągrowiec, w spokojnej, wiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł53 m² 43,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najważniejsze informacje: - proszę o telefon od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00; - ul. Malborska 15; - całkowity koszt wynajmu: 3.352,29 zł + miejsce postojowe 200 zł + prąd; -.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²111 m² 6 660 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Obiekt wybudowano w strefie obiektów biurowych, 8 km od centrum miasta. Dobrą komunikację z pozostałymi częściami miasta zapewnia komunikacja miejska (autobusy, tramwaje i oddalona.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł200 m² 3 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 263 m²

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu dom wolnostojący położony w Jeleniej Górze na Osiedlu Czarne. Nieruchomość zlokalizowana w bocznej i spokojnej ulicy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł35,50 m² 4 225,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:376 m²

Na sprzedaż klimatyczny domek letniskowy położony w jednej z najbardziej malowniczych części Mazur bezpośrednio nad Jeziorem Gołdap, w prestiżowym kompleksie Leśny Zakątek. To.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Probark

Probark,warmińsko-mazurskie

84 500 zł1 300 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Wiosna to idealny moment na własną działkę na Mazurach. Spędź wakacje u siebie. Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego. Działka budowlana 1300 m 400 m od jeziora Probark | gm.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 500 m² 286,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka w Książenicach o powierzchni 1500m. Wymiary działki: 48 m x 22 m Media: prąd przy działce, wodociąg, kanalizacja w drodze głównej Piękna ,równa działka.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł67,80 m² 7 890,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 67,80 m , położone na IV piętrze w zadbanym budynku na popularnym osiedlu Widok w Skierniewicach, przy.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł300 m² 16 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Ponadczasowa kubatura w nowym wydaniu. Wolnostojąca parterowa willa na wrocławskich Pawłowicach kusi swoim stylem i jakością wykonania. Lokalizacja: pawłowice, wrocław Dom: 240 m2 Działka:.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł46 m² 8 586,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima, zaprasza Państwa na prezentacje ładnego mieszkania w poszukiwanej części miasta. Lokal znajduje się na 3 piętrze czteropiętrowego ocieplonego bloku, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł26 m² 5 576,92 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Na sprzedaż przytulne mieszkanie w domku rekreacyjnym o powierzchni 26 m , idealne zarówno na wypoczynek, jak i inwestycję pod wynajem. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

194 000 zł692 m² 280,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Z klauzulą wyłączności. Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działek budowlanych, o pow. od 692m2 do 825 m2, położonych w miejscowości Trzek (gm.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł42 m² 71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przestronne nowe mieszkanie w Żyrardowie Mieszkanie 42m2 usytuowane na pierwszym piętrze budynku wolnostojącego. Dwa odrębne pokoje, kuchnia, łazienka. Mieszkanie w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 371 m² 269,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kolejna nietuzinkowa oferta! Jeżeli szukają Państwo ciszy, pięknych widoków i marzycie o obcowaniu z naturą, proszę zapoznać się z niniejszą ofertą. Prezentujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Piaseczno,mazowieckie

10 920 000 zł21 000 m² 520 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż teren przy obwodnicy Piaseczna. Objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Podstawowe przeznaczenie - usługi i produkcja nieuciążliwa oraz składy. - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł211 m² 4 454,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 131 m²

Komfortowy dom w Zebrzydowicach - idealny dla rodziny Mam do zaoferowania wyjątkowy, przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 211 m , wybudowany w 2013 roku z solidnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł53,04 m² 14 328,81 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta sprzedaży apartamentów nad morzem w Dziwnowie Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą sprzedaży 9 apartamentów w Dziwnowie, usytuowanych zaledwie 700 m od.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł30 m² 9 966,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal bezczynszowy po generalnym remoncie , znajdujący się w samym centrum Wadowic przy Rynku Głównym. Lokal składa się z przedpokoju, z pokoju, łazienki oraz pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł50,40 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkanie w inwestycji Polna Park! Komfortowy, 2 pokojowy lokal mieszkalny dopasowany do Twoich potrzeb Biłgoraj, ul. Willowa (boczna ul. Polnej) Lokalizacja: osiedle Polna Park.

Szczegóły ogłoszenia

1 215 570 zł40 519 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Naryjski Młyn kompleks 10 działek przy jeziorze Narie Atrakcyjne działki pod budowę domów wakacyjnych i mieszkalnych w otulinie jeziora Narie wśród terenów rekreacyjnych i leśnych.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 694 m² 46,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość wyłącznie W naszym biurze Działka na granicy Międzyrzecza Górnego i Jasienicy położona tuz obok drogi Europejskiej 75. Teren płaski, nieogrodzony o powierzchni 1694m2.

Szczegóły ogłoszenia

199 500 zł1 050 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka bez aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego o powierzchni 1050m2 w cenie 190zł/m2, z wydanymi warunkami zabudowy. Prąd, woda, kanaliza i gaz przy działce. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł98,60 m² 4 868,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 4-pokojowe, znajdujące się na parterze odrestaurowanej kamienicy na Osiedlu Skrzetusko. Lokal ze względu na prestiżową lokalizację i korzystny.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł266 m² 4 699,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:617 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący 207 m2 (266 m2 powierzchnia całkowita) w centrum Tarnowa Podgórnego przy ul. Szkolnej Ta nieruchomość z lat 90 jest idealną propozycją dla dużej rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł20 060 m² 49,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Działka z obiektami usługowymi o dużym potencjale,.