Nieruchomości

240 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

601 650 zł66,85 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Luksusowe 4-pokojowe mieszkanie z z przestronnym tarasem na dachu Biłgoraj, ul. Kochanowskiego Atuty inwestycji: doskonała lokalizacja - centrum miasta w zasięgu ręki imponujący taras na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł30 m² 19 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesny apartament na osiedlu Bastion Wałowa zlokalizowanym w samym sercu Gdańska.Gotowy Produkt Inwestycyjny. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone (pościel,.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł515 m² 965,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 407 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 334m2, w tym część mieszkalna 146m2 (powierzchnia całkowita 515m2) znajdujący się w Gidlach powiat.

Szczegóły ogłoszenia

1 159 000 zł98,84 m² 11 726,02 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Klimatyzacja, 2 łazienki, pralnia, piękny widok, taras! Koszutka, ul. Korfantego, oferujemy Państwu nowocześnie wykończony apartament o powierzchni 98,84 m2 w inwestycji sky+, położony na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

6 499 000 zł1 224 m² 5 309,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Powierzchnia działki:2 146 m²

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż nieruchomość o charakterze usługowym, zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie kolei gondolowej na Szyndzielnia.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł90 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż zadbany dom drewniany położony w spokojnej miejscowości Łukawiec. To idealna propozycja dla osób szukających domu w niedalekiej odległości od Rzeszowa, jasionki czy Łańcuta.

Szczegóły ogłoszenia

244 920 zł2 041 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferowana na sprzedaż nieruchomość gruntową położoną w miejscowości Przyłęk koło Nowego Tomyśla znajdująca się bezpośrednio na linii lasu. Działka o numerze ewidencyjnym 141/22 ma.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł90 m² 5 777,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3-pokojowe, 90 m Pułtusk, aleja Polonii Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 90 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze dwupiętrowej zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Branica

Branica,kujawsko-pomorskie

83 505 zł879 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! opis oferty: na sprzedaż atrakcyjne trzy działki o pow. 879 m2, 990 m2 oraz 1006 m2 z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej o pow. 1000 m2 (10 ar) w m. Kębło. Lokalizacja: kębło gm. Wąwolnica Powierzchnia: 1000 m (10 ar) Cena: 250000 zł do negocjacji Opis działki: -.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł40,47 m² 20 261,92 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

: krótko: autonomia Praska | 2 pokoje | balkon Nowy budynek 2025 | Praga-Północ, ul. Namysłowska : Dla kogo? Dla osób, które szukają nowoczesnego mieszkania w klimacie nowej Pragi -.

Szczegóły ogłoszenia

51 120 zł1 278 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działki budowlane o powierzchni ok. 12,78 ar oraz 12,97ar. Działki położone przy ul. 3 maja w Pilźnie. Działki powstały z podziału. Cena 4000 zł/ar.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł30,10 m² 14 883,72 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka z aneksem sypialnym i panoramą Pragi Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30,1 m , położone przy ul. Wołomińskiej na warszawskiej Pradze-Północ. Lokal znajduje się na 8.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²75 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal znajduje się na pierwszym w budynku, w którym funkcjonują inne lokale usługowe- obiekt frontowy. Przed obiektem są miejsca parkingowe. Obiekt po gruntownym remoncie, odnowiona elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł1 400 m² 696,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż działającą i dochodową myjnię bezdotykową. Oddana do użytku w 2021 roku. Obiekt znajduje się na granicy trzech dzielnic: imielnica, borowiczki, gulczewo.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł14 m² 12 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament 14 m2 idealny pod inwestycje Ustroń przy zakupie kupujacy nie płaci podatku pcc Prezentujemy wyjątkowy 14 m2 apartament, który idealnie nadaje się zarówno do inwestycji w wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł59 m² 15 067,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:138 m²

Segment z Ogródkiem Wnętrze zaprojektowane z dbałością o każdy detal. Spójna paleta barw i jednolita podłoga w całym mieszkaniu optycznie powiększają przestrzeń, tworząc.

Szczegóły ogłoszenia

145 800 zł972 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 9,72 ara, położona przy ul. Pogodnej w Jarosławiu. Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł46,70 m² 12 740,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem, na 4 piętrze w budynku z windą. Opiekun oferty Jacek Mamiński Nr lic. Pfrn 30802 tel.   Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 260 m² 65,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę rolną z potencjałem inwestycyjnym długoterminowym zlokalizowaną w Tyńcu Małym. Działka nr 437/19 o powierzchni 2260 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł405 m² 5 654,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:769 m²

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż, zlokalizowany w Skawinie przy ul. Korabnicka.! prezentowany dom daje możliwość zamieszkania 2-3 rodziną!.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł31,40 m² 7 802,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1946

Mieszkanie jednopokojowe (31,4 m ) na drugim piętrze w kamienicy na bydgoskich Jachcicach. Mieszkanie znajduje się w budynku po kapitalnym remoncie, na terenie ogrodzonym. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 450 zł29,15 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament z rynku pierwotnego w kameralnym kompleksie położonym w spokojnej, zielonej części Kościeliska, z widokiem na Tatry i Giewont. Dostępne są również.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 043 m² 119,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1043 m , położona w malowniczej miejscowości Kaniuki, gmina Zabłudów w cichej i zielonej okolicy, z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł90,90 m² 27 392,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Brief Podpułkownika Zbigniewa S.Kiedacza / Prestiżowe Osiedle Wzgórze Słowików / 4 pokoje / 2 poziomy z antresolą / 2 łazienki / 2 miejsca garażowe / komórka lokatorska / 2 balkony / 1 taras /.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł67,89 m² 44,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

! oferta na wyłączność! Na wynajem unikatowe z możliwością umeblowania (pod preferencje klienta) dwupokojowe mieszkanie z widokiem na Odrę z piwnicą i dużą liczbą miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

998 640 zł41,61 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ W CENTRUM NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 000 zł28,10 m² 16 548,04 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta bez podatku pcc 2% | Wydanie natychmiastowe Zapraszamy na prezentację nowego, nigdy niezamieszkałego mieszkania 2-pokojowego , zlokalizowanego w jednej z najbardziej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

415 800 zł42,40 m² 9 806,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Opole, bliskie Zaodrze, ul. Koszykana sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 42,4 m , położone na 9 piętrze przy ul. Koszyka.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł35,60 m² 5 028,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,6 m , położone na wysokim parterze w kameralnym, 4-piętrowym bloku z cegły. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł900 m² 1 556 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Oferta 0% prowizji od kupującego! Na sprzedaż nieruchomości położona w Świdnicy - idealna po inwestycje! Budynek po szkole ewangelistycznej - idealny do przekształcenia np. w hotel,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 077 m² 57,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlano-rolną o powierzchni 20,77 ara położoną w Jordanowie. Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego około 13 arów to teren.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł53 m² 16 886,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Ogrodowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku z windą Rok budowy: 1953 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł67,61 m² 10 649,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 67,61 m , położone na pierwszym piętrze w nowoczesnym bloku z windą, na zamkniętym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł39,50 m² 7 468 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Jeżeli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, to idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł617 m² 322,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka rekreacyjna położona w atrakcyjnej lokalizacji w niedalekiej odległości od jeziora Świętajno, jednego z najczystszych jezior na Mazurach. Jezioro idealne do nurkowania (duża.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²94,50 m² 8 505 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy jednopoziomowy w pobliżu części deptakowej ul. Piotrkowskiej! Powierzchnia ok. 94,5 mkw, do własnej aranżacji. Lokal położony jest na parterze, w kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

25 983 zł460 m² 56,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Kąkolewnica, ul. Rudnik 76 460 m Powiat radzyński | woj. lubelskie Na wynajem lokal handlowo-usługowy o powierzchni 460 m , położony przy jednej z głównych arterii miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

855 000 zł159 m² 5 377,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:261 m²

Na sprzedaż ostatni wolny dom o powierzchni 159 m na kameralnym Zacisznym Osiedlu przy ul. Irysów w Czeladzi. To środkowy segment w nowoczesnej zabudowie (zestaw tylko 3 domów), który.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²300 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:własny parking

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność prezentować Państwu cztero piętrowy lokal użytkowy z wieloma możliwościami o łącznej powierzchni 1200 m2 , usytuowany.