Nieruchomości

239 172 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym budynku z windą, położone na 3 kondygnacji - ul. Perłowa, osiedle murano. Lokal umeblowany i wyposażony, po remoncie, z klimatyzacją i z balkonem. Standard:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 000 zł46,92 m² 9 548,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

3-pokojowe mieszkanie, składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, garderoby i balkonu, zlokalizowane na Osiedlu Nowy Izabelin, na granicy Zalasewa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 000 zł46,52 m² 9 544,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 878 zł47,23 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

2-pokojowe mieszkanie, składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i tarasu, zlokalizowane na Osiedlu Nowy Izabelin, na granicy Zalasewa i Kruszewni,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

349 900 zł51,67 m² 6 771,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie idealne pod inwestycję jak I zamieszkanie, przestronny układ, świetna lokalizacja, świeżo po remoncie! Mieszkanie o pow. 51,67 m2 położone na 1 piętrze w pięknej zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł64,37 m² 18 626,69 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nie jestem zainteresowany współpracą z pośrednikami nieruchomości. Zdjęcia mają charakter poglądowy. Meble (poza stałą zabudową) nie są przedmiotem oferty. Mam do zaoferowania do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

691 000 zł49 m² 14 102,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Polecamy Państwa uwadze mieszkanie dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem przy ul. Schroegera na warszawskich Bielanach Mieszkanie o powierzchni ok. 48,75 mkw. składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł29,34 m² 74,98 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z miejscem parkingowym Osiedle Parkowe 2. piętro Oferujemy do wynajęcia przytulną kawalerkę zlokalizowaną na Osiedlu Parkowym w Gliwicach, usytuowaną na drugim piętrze budynku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 682 zł61,49 m² 43,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką i balkonem, zlokalizowane przy ul. dr. Janusza Korczaka 45b w Katowicach. Osiedle przy ul. Korczaka w Katowicach to miejsce stworzone dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 928 zł61,65 m² 47,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc i balkonem, zlokalizowane przy ul. dr. Janusza Korczaka 41M w Katowicach. Osiedle przy ul. Korczaka w Katowicach to miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 442 zł50,43 m² 48,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

2-pokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką i balkonem, zlokalizowane przy ul. dr. Janusza Korczaka 41n w Katowicach. Osiedle przy ul. Korczaka w Katowicach to miejsce stworzone dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł1 343 m² 1 489,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka o pow. 1 343 m2 położona przy ul. Przewodowej na wysokości numeru 41. Parcela częściowo ogrodzona siatką, o wymiarach: 26 x 62, w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

604 500 zł38,78 m² 15 587,93 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Serdecznie zapraszam osoby zainteresowane do obejrzenia i zakupu tego przytulnego, pięknie wyremontowanego, dwu pokojowego mieszkania na Bielanach przy ulicy Marymonckiej 151. Mieszkanie Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł85,40 m² 8 536,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Prawdopodobnie jedna z najbardziej atrakcyjnych inwestycji 4-pokojowych lokali w Legionowie Przedstawiamy wyjątkową inwestycję szeregowe mieszkania na przedmieściach, które łączą spokój.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł41,65 m² 14 405,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Andersena w Ząbkach w spokojnej okolicy na zamkniętym osiedlu. Podana w ofercie cena mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł42,76 m² 8 182,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie idealne pod inwestycję jak I zamieszkanie, przestronny układ, świetna lokalizacja, świeżo po remoncie! Mieszkanie o pow. 42,76 m2 położone na 1 piętrze w pięknej zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

108,70 zł/m²69 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do przejęcia działający od kilku lat lokal gastronomiczny. W pełni urządzony z profesjonalną wentylacją, bazą stałych klientów. 2 duże witryny. Ogródek bezpłatny przed lokalem. Zgoda na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł42,59 m² 15 731,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:2026

Cena promocyjna! cena ofertowa: 698 476 zł cena promocyjna: 670 000 zł Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

945 000 zł62,26 m² 15 178,28 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:2026

Cena promocyjna! cena ofertowa: 983 708 zł cena promocyjna: 945 000 zł Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 000 zł42,24 m² 15 222,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:2026

Cena promocyjna! cena ofertowa: 675 840 zł cena promocyjna: 643 000 zł Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 150 m² 102,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 2150m2w Stojkowie gmina Lądek Zdrój. Malowniczo położona działka budowlana (teren nie zalewowy ,piękne widoki ,las i łąka w pobliżu. Prąd woda ze.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł78,50 m² 13 885,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż | 4 pokoje | 78,51 m | ogródek 154,58 m | Duchnice | Osiedle Walencja Na sprzedaż nowe, narożne, 4-pokojowe mieszkanie z dużym, prywatnym ogródkiem idealne dla rodziny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł82,20 m² 6 678,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowoczesny, komfortowy apartament z dwoma balkonami, położony na spokojnym osiedlu w centrum Lęborka przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł38,84 m² 23 146,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Loftowy apartament o powierzchni użytkowej 38.84m2, z miejscem postojowym w garażu podziemnym, na 3 piętrze apartamentowej kamienicy (rewitalizacja zabytkowego budynku byłego Urzędu.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł72 m² 20 125 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania bardzo jasne, funkcjonalne, wykonane w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 72 m2. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze klimatycznej kamienicy przy ulicy Wrocławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł49,43 m² 14 566,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Parametry Na powierzchnię 49,43m2 składa się: kuchnia (widna z oknem) sypialnia salonłazienka z prysznicem wc korytarz Dodatkowo: loggiakomórka lokatorska 2,55m2 Opis mieszkania Szukasz swojego.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł47,90 m² 4 906,05 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje - Bytom Miechowice Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m2 zlokalizowane w Bytomiu przy ul. Felińskiego (miechowice) Lokal usytuowany jest w bloku wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł114 m² 6 403,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera Czwarty etap inwestycji Przyjazne Dobrzykowice. Osiedle znajduje się przy bocznej uliczce dochodzącej do ulicy Wrocławskie i składać się będzie z 68.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł320 m² 1 246,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:343 m²

Budynek mieszkalno-usługowy W centrum miasta + dochód od pierwszego dnia! nowa niższa cena 399000 zł. Szukasz domu w centrum miasta ? Ta nieruchomość ma 2 piętra , strych i piwnicę. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

262 528 zł26,52 m² 9 899,25 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! Klucze gotowe do odbioru! Parametry mieszkania: powierzchnia: 26,52 m ekspozycja: zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

517 891 zł52,90 m² 9 790 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Pозмовляємо українською мы говорим по-русски we speak english opis: chcielibyśmy zaprosić Cię do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²540 m² 33 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opis Odkryj nowoczesny lokal usługowy przy ul. Kilińskiego /1 Maja w Jeleniej Górze! Oferujemy przestrzeń o powierzchni 540 m wykończone w wysokim standardzie i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

11 622 758 zł306,75 m² 37 890 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 306,75 m , zlokalizowany w budynku Trio Apartments. Zieleń okolicznych skwerów i parków oraz wewnętrznego patio i ogrodów.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł52 m² 12 307,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

*cześć zdjęć w jasnych, beżowych kolorach stanowi wizualizację i jest propozycją na aranżację po remoncie mieszkanie 53 m2 z potencjałem - do remontu - własna aranżacja - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł42 m² 14 285,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

To wyjątkowe, 2pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 na zielonym osiedlu zlokalizowanym blisko komunikacji miejskiej i pełnej infrastruktury jest idealną propozycją dla Ciebie. Świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2pokojowe mieszkanie 38m2 w nowym apartamentowcu przy ulicy Wrocławskiej. Lokalizacja: idealne miejsce do życia - centrum Bronowic - szybki dostęp do Starego Miasta, lotniska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

467 582 zł37 m² 12 637,35 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa okazja! Apartament wykończony pod klucz w cenie zakupu! zainwestuj we wrocławiu jedynie 3 km do starego miasta apartament Z 23% vat idealny na wynajem I do zamieszkania zakup.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł109,20 m² 5 402,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

Zamieszkaj w sercu Kaszub! Oferujemy całoroczny dom w zabudowie bliźniaczej, gotowy do zamieszkania od zaraz. Idealne miejsce dla osób ceniących spokój, naturę i funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

405 844 zł35,34 m² 11 483,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! Zakończenie budowy: IV kwartał 2027 r. Lokalizacja Centrum na wyciągnięcie ręki, a w.

Szczegóły ogłoszenia

572 000 zł57,38 m² 9 968,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mamy przyjemność zaprezentować gotowe do wprowadzenia mieszkanie w Radzyminie. Jeśli szukasz 3-pokojowego mieszkania w okolicy, gdzie wszystko co potrzebne do wygodnego życia jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł365 m² 3 424,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom, bez pośredników, we wsi Wierzbna, pomiędzy Świdnicą a Żarowem, województwo Dolnośląskie. Dom bardzo dobrze zlokalizowany, na końcu spokojnej asfaltowej drogi,.

Szczegóły ogłoszenia

1 705 000 zł8 781 m² 194,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

- działka z mpzp o podłużnym kształcie zbliżonym do prostokąta o szerokości ok. 42.5 m. Plan zagospodarowania przestrzennego pozwala na wydzielenie z niej czterech działek, każda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

933 579 zł128 m² 7 293,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:40 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera Zapraszam do obejrzenia funkcjonalnego domu w Iwinach, ogród oraz miejsce postojowe w cenie. Dom o powierzchni 128m2 z wydzielonym strefami mieszkalnymi,.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł2 086 m² 335,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 2086 m , położona w zielonej części miejscowości Malcanów (gmina Wiązowna). Nieruchomość objęta warunkami zabudowy na dom.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 093 m² 329,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

English description below Na sprzedaż bardzo atrakcyjna nieruchomość położona w świetnej lokalizacji w Jarocinie, województwo wielkopolskie. Wydane warunki zabudowy. 3 inwestycje m.in myjnia.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł85 m² 7 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Rabat 50.000 zł obowiązuje do 30 CZERWCA ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA MIESZKANIA POKAZOWEGO NA ŻYWO Wyślij do nas wiadomość przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej SegmentyNatura_pl.

Szczegóły ogłoszenia

83,94 zł/m²64,33 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Lokal, który sam generuje ruch 63.33 m przy głównej osi Nowej WuWy Widoczność Nowoczesne osiedle Setki nowych mieszkań Jeśli szukasz miejsca, które pracuje na Twój biznes każdego dnia, ten.