Nieruchomości

239 863 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

295 000 zł39,92 m² 7 389,78 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Mieszkanie w sercu Bydgoszczy ul. Gdańska! Idealne dla młodych, aktywnych osób, które lubią mieć wszystko w zasięgu ręki od porannej kawy po wieczorne spotkania ze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł39,30 m² 16 513,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To mieszkanie to doskonały wybór dla osób, które chcą połączyć wygodę nowoczesnego budownictwa z urokiem zielonego Krakowa. Gotowe, nowe, z własnym ogródkiem idealne jako pierwsze lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Ryn

Ryn,warmińsko-mazurskie

26 990 000 zł200 000 m² 134,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Tel   . 20 hektarów położone na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, w powiecie Giżyckim. 600 metrów własnej linii brzegowej nad jeziorem tałty/ryn. Działki niezabudowane. Miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł88,55 m² 7 555,05 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, i piętro ul. Kościuszki, centrum Opola Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, 3-pokojowego mieszkania położonego w ścisłym Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 600 zł68,30 m² 52,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować designerskie mieszkanie do wynajmu, które łączy nowoczesny komfort z klimatem historycznej dzielnicy Nikiszowiec. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

566 180 zł40 m² 14 154,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,00 m2 w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji z miejscem parkingowym i komórką lokatorską. Doskonała oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł509 m² 390,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Urokliwy nowy domek w Rusinowie, 2km od morza Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w spokojnej, nadmorskiej miejscowości Rusinowo. Oferta obejmuje legalnie zabudowaną działkę rolną.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 859 m² 53,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kłoda gm. Szydłowo Cicha, spokojna okolica Działka gruntu o pow. 1859m2 z wydanymi warunkami zabudowy Działka płaska, cześciowo zadrzewiona, kształt prostokąta Media: prąd, woda - ujęcie.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²120 m² 10 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia nowoczesny lokal Kraków, ul. Goszczyńskiego. Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, piękny lokal o powierzchni 120m , zlokalizowany w świetnie rozwiniętej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł55,60 m² 5 215,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 49,30m2 usytuowanego na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł22 m² 65,91 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia komfortową kawalerkę na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Tylko U nas! wolne od 1 czerwca 2026r Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 003 162 zł60,25 m² 16 649,99 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rezydencja Manufaktura - luksus w sercu Białegostoku W centrum miasta, w otoczeniu historycznych murów dawnej fabryki Beckera, powstaje inwestycja wyjątkowa - Rezydencja Manufaktura. To.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

4 500 zł62 m² 72,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy Bydgoskie Przedmieście Na wynajem oferujemy unikalne mieszkanie w klimatycznej kamienicy, położonej w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł120 m² 3 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 105 m²

Dom z klimatem po remoncie Nowe Kurowo, 120 m , działka 1105 m Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 120 m , położony w spokojnej miejscowości Nowe Kurowo. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł653 m² 534,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlana w pięknej części Mrzeżyna, 800 metrów od plaży. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 480 zł61,13 m² 8 890,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Najlepsze rabaty, najniższe ceny Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Ostatni taki układ 4 pokoi na inwestycji, do mieszkania przynależy duży balkon dodatkowo przepiękny widok. . Wyprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł3 011 m² 58,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki ewidencyjnej 206/65 o powierzchni 3011 m2, oznaczonej w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako R.RM - tereny rolnicze oraz zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

14 168 zł644 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:48 000 m²

Do wynajęcia murowana hala magazynowo produkcyjna o powierzchni 644 m (613m magazynowa i 31m socjalna), wysokość 4 -4,6m, otwarta przestrzeń bez filarów, posadzka niepyląca, dostęp przez.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł170 m² 4 558,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:245 m²

Dom 170 m z garażem, kielce ul. Mleczna, os. Czarnów Cena: 775 000 zł Powierzchnia użytkowa: 170 m Powierzchnia działki: nieregularna, ogrodzona Lokalizacja: kielce, ul. Mleczna (os. Czarnów).

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wadowice

Wadowice,małopolskie

13 000 zł500 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem hale produkcyjno - handlowo- magazynową po generalnym remoncie. Hala o pow. użytkowej o k. 50 0 m2 z zaplecz em socjaln ym oraz biurowym. Teren z dobrym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie w stylu loftowym plus kuchnia, łazienka i korytarz. Prezentuje: aleja Nieruchomości lokalizacja ul. Ogrodowa O mieszkaniu Lokal składa się z dużego osobnego.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł61,07 m² 9 742,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Karwiny, przy ul. Brzechwy. Lokal znajduje się na drugim piętrze w 4-piętrowym budynku z lat 80., w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 592 000 zł348 m² 4 574,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:551 m²

Na sprzedaż Budynek mieszkalny jednorodzinny z potencjałem usługowym w Karpaczu Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym,.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 750 m² 71,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy sprzedaży działek, położonych w gminie Łask. Działki o pow. 1700 m , pięknie położone w malowniczej okolicy. Wydane aktualne warunki zabudowy dla każdej działki.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 404 m² 178,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Idealna Działka dla Twojego Domu: 1404 m2 w Szemudzie, gotowa do Budowy! Opis Działki: oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną numer 850/23 o powierzchni 1404 m2, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

328 820 zł40,10 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Tylko U nas! Osiedle Lawendowe Wzgórze ul. Magdaleny Mortęskiej - Nowa inwestycja na mapie Chełmna. Sprzedaż lokali mieszkalnych w miejscowości Chełmno, gmina Chełmno, powiat chełmiński,.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł19 930 m² 32,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idealna dla inwestora, który poszukuje gruntów w pobliżu Portu Przeładunkowego w Małaszewiczach. Na sprzedaż bardzo atrakcyjne 3 działki mieszkaniowo-usługowe, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł47,06 m² 7 968,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Pierwsze mieszkanie? Zacznij tutaj. | 2 pokoje | balkon | ul. Roweckiego | Police Jeśli masz dość wynajmu i myślisz o czymś swoim - to może być dobry moment. To mieszkanie jest idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł159 m² 8 176,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom, w którym codziennie czujesz naturę Wyobraź sobie poranek, gdy budzi Cię śpiew ptaków, a zza okien zagląda kojąca zieleń brzóz. Twój nowoczesny dom łączy w sobie przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

753 300 zł75,33 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wielkie grillowanie na lipkach! czyli dzień otwarty inwestycji! Nie sprzedajemy tylko mieszkań - zapraszamy Cię do Twojego przyszłego domu. Poczuj ten klimat! Co przygotowaliśmy na 23.05? - Tylko teraz.

Szczegóły ogłoszenia

284 900 zł1 295 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka przy lesie Dębska Kuźnia | 1295 m Szukasz miejsca pod dom, gdzie masz spokój i zieleń, ale bez odcinania się od miasta?ta działka w Dębskiej Kuźni dobrze to łączy. Masz tu.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł345 m² 7 217,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:383 m²

Lokalizacja: nieruchomość znajduję się w dzielnicy domków wielorodzinnych oraz niskiej zabudowy mieszkalnej - Suchanino. To właśnie z tego miejsca mamy szybki i prosty dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł151 m² 4 629,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:964 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w **giewartowie** bezpośrednio przy malowniczym **jeziorze Powidzkim**. Oferujemy dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej **132,8.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł56,80 m² 36,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Mint Property przedstawia do wynajęcia eleganckie mieszkanie położone na parterze w budynku przy ul. Cmentarnej w Dębicy.Mieszkanie o powierzchni 56,80 m2 składające.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

736 950 zł43,35 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł53,61 m² 6 808,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży ładnego i bardzo zadbanego mieszkania o powierzchni użytkowej 54,5 m2. Lokalizacja I otoczenie: lokal mieszkalny położony na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 700 zł73,24 m² 8 870,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:163 m²

Terenowe biuro dewelopera. Skutecznie pomagamy w uzyskaniu kredytów. Gwarantujemy obniżenie kosztów wykończenia wnętrz. Niepowtarzalna oferta! Zostań właścicielem jednego z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 364 zł69,98 m² 9 993,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie, a codzienność stanie się prostsza i przyjemniejsza? To mieszkanie o powierzchni 69,98 m to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł135 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Serafin Nieruchomości - ekspert rynku apartamentów inwestycyjnych w Karpaczu - prezentuje na sprzedaż unikalny lokal inwestycyjny zlokalizowany w Karpaczu przy ulicy Olimpijskiej, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł6 100 m² 57,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 6.100 m2 w Czerninie położoną jedynie 10 km od Kołobrzegu! Działka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy pod Kołobrzegiem. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł45,93 m² 8 033,96 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 5. piętrze na osiedlu Piaski w Gorzowie Wielkopolskim. Lokal przeszedł gruntowny remont w 2022 roku,.