Nieruchomości

240 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

345 000 zł334 m² 1 032,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny usytuowany w miejscowości Stromiec przy ul. Białobrzeskiej, powiat białobrzeski , gmina Stromiec, woj. mazowieckie. Nieruchomość składa się Z: - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Babięta,warmińsko-mazurskie

1 290 000 zł1 000 m² 1 290 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 573 m²

Na sprzedaż budynek wolno stojący , zlokalizowany w miejscowości Babięta gm. Piecki, pow. mrągowski, woj. warmińsko - mazurskie. Działka usytuowana na wyspie pomiędzy rzeką Babięcką Strugą.

Szczegóły ogłoszenia

6 150 000 zł165 m² 37 272,73 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy Państwu absolutnie wyjątkowy apartament na sprzedaż usytuowany w ekskluzywnej inwestycji Mennica Residence przy ulicy Grzybowskiej 43a. Budynek znajduje się w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł60,40 m² 12 251,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do sprzedaży przestronny lokal użytkowy zlokalizowany w Rumi. Lokal usytuowany jest na parterze budynku usługowo-mieszkalnego położonego przy ulicy o dużym natężeniu ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

440 000 zł44,50 m² 9 887,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie w Gdyni, idealne dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia w bliskiej odległości od sklepów, szkół, przedszkoli i z.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł42,50 m² 73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł900 m² 121,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze. Nie szukaj dalej! Zgrabna działka, komfortowa lokalizacja Na sprzedaż działka budowlana położona w spokojnej, dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł49 m² 6 734,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie w pełni wyposażone do zamieszkania od zaraz. Lokal po gruntownym remoncie i odświeżeniu. 49m2+balkon+piwnica 2 pokoje, osobna jasna kuchnia z nowymi meblami,.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł18 000 m² 38,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni ponad 1,8 ha w Grabcach Towarzystwo. Działka w jednym kawałku o szerokości około 32 m. Działka rolna, zadrzewiona i zakrzewiona. Wjazd od.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł34,70 m² 46,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne mieszkanie dwupokojowe z miejskim ogrzewaniem. Lokalizacja: znane i lubiane osiedle , wokół dużo zieleni, sklepy, usługi. Budynek wielorodzinny. Przy budynku wiele.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł28,10 m² 39,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

M2 kawalerka, ok. 28 M2, na 3 piętrze w bloku 4-ropiętrowym, na os. Sikornik w Gliwicach. Mieszkanie umeblowane. Możliwe zwierzęta domowe. Możliwość najmu studentom. Okolica spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł178 m² 9 494,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:532 m²

Dom jak z marzeń | gotowy do zamieszkania | wysoki standard | piękna bryła | blisko natury i miasta. Tylko U nas, wyjątkowy dom na sprzedaż w Sosnowcu o powierzchni 178 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł117 m² 7 991,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Gotowe domy | garaż, ogródek | kameralnie | bez prowizji, bez pcc! - Dzień dobry, na sprzedaż (bezpośrednio - więc brak prowizji) nowoczesny bliźniak według projektu Archon Dom pod miłorzębem 20.

Szczegóły ogłoszenia

46,82 zł/m²21,36 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Nieruchomości w centrum nowej soli

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż dom jednorodzinny wraz z budynkami gospodarczymi i garażem. Bardzo dobra lokalizacja! zapraszam do kontaktu I na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł50 m² 25 800 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przy parku i Bulwarach Wiślanych | panorama całej Warszawy | 50 m2 po generalnym remoncie Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł52 m² 15 365,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bielany, będące częścią Dzielnicy VII Zwierzyniec, to jedna z najbardziej unikalnych i prestiżowych lokalizacji mieszkaniowych Krakowa - sąsiadują.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł74,90 m² 6 275,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Sprzedam Mieszkanie 74.9 m , 4 pokoje Głogów - Piastów Śląskich, ul. Jagiellońska Oferta bezpośrednia od właściciela. Specyfikacja techniczna: powierzchnia: 74.9 m Piętro: 3/4 bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł46 m² 16 521,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam jasne, przytulne i ciche mieszkanie o powierzchni 46 m2, usytuowane na Żeraniu w pobliżu ul. Modlińskiej, co stanowi dobry punkt.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł191 m² 6 544,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:483 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Rzeszowie, położony przy bocznej, ulicy od Podkarpackiej. Nieruchomość idealnie sprawdzi się jako przestrzeń mieszkalna lub baza pod działalność gospodarczą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Sucha

Sucha,kujawsko-pomorskie

370 000 zł3 041 m² 121,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka z linią brzegową jeziora - miejscowość Sucha, bory Tucholskie. Własny pomost! Jezioro Suskie Wielkie Tylko u Nas Na sprzedaż niezwykle atrakcyjna działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Tleń

Tleń,kujawsko-pomorskie

240 000 zł1 204 m² 199,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - Twoje miejsce spokoju w sercu natury | Tleń, bory Tucholskie Wyobraź sobie poranki z zapachem sosnowego lasu i ciszę, której nie przerywa miejski zgiełk. Właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł35 m² 12 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:794 m²

Nowy dom nad jeziorem w Borach Tucholskich! 40 minut od Bydgoszczy! Na sprzedaż nowy dom rekreacyjny o powierzchni zabudowy 35 m , położony na pięknej, przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

212 480 zł1 328 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

*****************rezerwacja oferty******************************* Oferta P remium , Kupujący nie płaci w wynagrodzenia biura nieruchomości, wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Twoja oaza spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł29,77 m² 60,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu przytulne, wykończoną kawalerkę położoną na spokojnym i zielonym osiedlu Tęczowy Las w Olsztynie, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych i leśnych.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł1 885 m² 270,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Premium - kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel nieruchomości Twoja Oaza Spokoju w Dynamicznie Rozwijającym się Sobolewie! Działka.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł100 m² 7 890 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:622 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Oferujemy to, czego oczekuje od nas większość naszych klientów, czyli "na gotowo" i bez remontów. Dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł35 m² 14 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 019 m²

Atrakcyjna nieruchomość, stanowiąca domek o powierzchni 35 m2, posadowiony na działce o powierzchni 1019 m2, położony w Parszczycach, gm. Krokowa. Atuty nieruchomości: - 4 km do plaży.

Szczegóły ogłoszenia

5 187 720 zł30 560 m² 169,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka z numerem 122/8 o powierzchni 3.0516 ha. (30516m2) znajdująca się na terenie Gminy Miejskiej Ciechanów. W chwili obecnej Zakład Wodociągów i Kanalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł65 m² 123,08 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament Premium na Wynajem - Komfort i Elegancja w Najlepszej Lokalizacji Zapraszamy do wyjątkowego, nowoczesnego apartamentu, który łączy w sobie komfort, styl i prestiż. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł34 m² 17 059 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Nieruchomości Arkadia prezentują ofertę sprzedaży 34 metrowej kawalerki, zlokalizowane przy ul. Królewskiej 5 tuż przy Placu Inwalidów w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 34 m2 to studio.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł63 m² 13 476 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Przestronne i słoneczne trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, balkonem i piwnicą na osiedlu Centrum E w Krakowie-Nowej Hucie. Nieruchomości Arkadia prezentują dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł170 m² 10 882 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Rzuć wszystko I wyjedź W bieszczady gotowy biznes nad jeziorem solińskim! Na sprzedaż wyjątkowa, w pełni funkcjonująca nieruchomość dom oraz 2 domy letniskowe położona w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 484 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana Korchów Drugi, gm. Księżpol (powiat biłgorajski, woj. lubelskie) W ogłoszeniu przedstawiona wizualizację przykładowego domu jednorodzinnego, która.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł17 430 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Powiat sandomierski, województwo świętokrzyskie W ogłoszeniu przedstawiona wizualizację przykładowego domu jednorodzinnego, która stanowi wyłącznie propozycję możliwej zabudowy działki.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł32,30 m² 11 424,15 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferujemy do sprzedaż małe dwupokojowe mieszkanie w Olsztynie przy ulicy Narutowicza. Budynek położony w centrum miasta, jednak z dala od zgiełku, w ciszy przy Parku Kusocińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł23 m² 104,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 23m2 po generalnym remoncie | Park lotników/ugorek. Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 23 m , usytuowana na parterze. Mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 000 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż strzelewo (kujawsko-pomorskie) Na sprzedaż atrakcyjne działki położone w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Strzelewo: nr 89/12, 89/13, 89/14 (obręb.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł1 139 m² 399,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cena do negocjacji. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr: 258/29 o powierzchni 1139 m i szerokim froncie 33 m, położona na północy Lusówka (administracyjnie - Jankowice, gmina Tarnowo.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł106,30 m² 5 174,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Bezczynszowe mieszkanie z potencjałem - taras, 2 ogródki, blisko centrum Wieliczki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy do sprzedaży oferuje 4 pokojowy samodzielny lokal mieszkalny o pow. 107m2.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł59,51 m² 14 266,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - 59,51 m , Kraków, ul. Adama Staszczyka Na sprzedaż samodzielny lokal mieszkalny nr 38 położony na III (ostatnim) piętrze budynku przy ul. Adama Staszczyka 2.