Nieruchomości

240 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

79,87 zł/m²108,93 m² 8 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 108,93 m2 na ul. Dąbskiej. Oferujemy atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 108,93 m2 , idealny na biuro, gabinet lub inną działalność.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł58,24 m² 9 958,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Klucze w biurze Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w budynku z 2011 roku, położone na kameralnym osiedlu w II linii zabudowy w Siechnicach. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł62,50 m² 8 880 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie na sprzedaż Kielce, ul. Meisnera, ślichowice Na sprzedaż oferuję przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 62,5 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł170 m² 3 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 010 m²

Nieruchomość, którą oferuję na sprzedaż to bardzo atrakcyjny dom znajdujący się w Popielowie. Dom wybudowany w technologii tradycyjnej z cegły. Stoi na działce ok. 4010 m2 1. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

690 000 zł100 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne nowoczesne mieszkanie blisko wieliczki Bez podatku 2 % pcc Inwestycja zlokalizowana jest w malowniczej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wieliczki, w pobliżu centrów.

Szczegóły ogłoszenia

350 zł13,63 m² 25,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 452 m²

Północ Nieruchomości Ełk oferuje garaż - stanowisko postojowe na wynajem o powierzchni 13,63 m2, zlokalizowane w kondygnacji piwnicy przy ul. Mickiewicza 37C, w kamienicy Poema,.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł13 300 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o powierzchni 1,33 ha w gminie Puszcza Mariańska. Nieruchomość szerokością 84m przylega do gminnej drogi asfaltowej w której przechodzi wodociąg i prąd. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

51,99 zł/m²21,60 m² 1 123 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal usytuowany w Matemblewie przy ul. Potokowej Lokal biurowy / handlowo-usługowy z przeznaczeniem do prowadzenia dowolnej działalności gospodarczej typu: biuro rachunkowe, instytucja.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 100 m² 144,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję do zakupu ładnie położoną działkę budowlaną w miejscowości Masłów, 5 min od Trzebnicy i zaledwie 20 min od granicy Wrocławia. Najważniejsze informacje: numer działki: 79/4.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł170 m² 3 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:860 m²

Dom wolnostojący | ul. Tańskiego, biała Podlaska 590 000 zł | 3 470,59 zł/m Dom wolnostojący z lat 80. w spokojnej, zielonej części Białej Podlaskiej - z osobnym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł7 500 m² 18,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

1. Przeznaczenie: działka budowlano-rolna, 2. Media: prąd, woda - w pobliżu (brak przyłączy) 3. Ogrodzenie: brak. 4. Ukształtowanie I zagospodarowanie terenu: teren płaski. 5. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł57 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 1 czerwca ustawne 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w centrum Krakowskiego Kazimierza. English version below lokalizacja Dzielnica: stare Miasto / Kazimierz Ulica: berka.

Szczegóły ogłoszenia

143 000 zł55 m² 2 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Nowa cena Biuro Nieruchomości Mój Dom oferuje na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 55 m , położony przy ulicy Wałbrzyskiej w Świebodzicach. Lokal przeszedł kapitalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł53,10 m² 2 919,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży ładne, nie wymagające nakładów finansowych mieszkanie ,położone na jednej z bocznych uliczek Mieroszowa. Mieszkanie położone na parterze, w skład którego wchodzi: - salonik.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 780 zł52,60 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 52,6 m , usytuowane na parterze budynku przy ul. Piaskowej, w bliskim sąsiedztwie centrum Siedlec. To idealna propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł105 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 105 m , położone w nowoczesnym, prestiżowym budynku w samym sercu Mokotowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Kraków,małopolskie

2 975 000 zł100 m² 29 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 161 m²

Branice. Gustownie urządzony i wyposażony nowy dom wolnostojący z basenem, na działce o pow. 0.12ha. W pełni umeblowany, można się wprowadzać. Powierzchnia 100m2, parter użytkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

33 000 zł12 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 miejsca parkingowe zlokalizowane na dzielnicy Gumieńce przy ulicy Kazimierskiej. Miejsca postojowe znajdują się na terenie za szlabanem, co zapewnia większe bezpieczeństwo i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Sedranki

Sedranki,warmińsko-mazurskie

299 000 zł60 m² 4 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 026 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej około 60 m , położony w miejscowości Sedranki, gmina Olecko, tuż przy brzegu Jeziora Sedraneckiego. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł13 663 m² 329,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nowoczesny teren inwestycyjny w sercu łódzkiej strefy technologii Dubois / Bionanopark Szukasz miejsca, które realnie pracuje na wartość Twojej inwestycji? Poznaj teren przy ul. Stanisława Dubois.

Szczegóły ogłoszenia

3 394 000 zł4 101 m² 827,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna Lublin, ul. Wrońska Oferujemy na sprzedaż grunt inwestycyjny o łącznej powierzchni ok. 2 860 m (obręb Majdan Tatarski), z udziałami w drodze -.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

85 zł/m²50 m² 4 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaże w bryle budynku

Do wynajęcia: lokal biurowy 50 m w nowoczesnym biurowcu klasy A - Fabryczna, wrocław Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 50 m , zlokalizowany w nowoczesnym biurowcu.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł150,39 m² 3 584,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 088 m²

Agent prowadzący: jakub szyma po więcej szczegółów zapraszamy na stronę remax Home Pro Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny o powierzchni 150,39 m , położony na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł51,17 m² 9 556,38 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Opiekun oferty: rafał Araminowicz tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w zielonej i przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy, na osiedlu Władysława Jagiełły.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł53,36 m² 5 997 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż tarnów mościce Lokalizacja Tarnów Mościce, ul. Akacjowa Jedna z najbardziej pożądanych i zielonych dzielnic Tarnowa Metraż 53 m Układ: - 2 pokoje - osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 000 zł38,50 m² 13 376,62 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie od dewelopera na Morenie Brak prowizji Brak pcc Szukasz miejsca, które łączy wygodę codziennego życia, świetną lokalizację i klimat miasta, które żyje ? To mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł78 m² 4 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 318 m²

Za praszam na prezentacje domu znajdującego się w miejscowości Zduńska Wola przy ul: jodłowej 115 Teren będący własnością, składający się z działki o łącznej powierzchni ok. 43.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

970 000 zł183,83 m² 5 276,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom wolnostojący z rynku pierwotnego o powierzchni użytkowej 124,66 m , powierzchnia całkowita 183,83m2 , położony w spokojnej i zielonej miejscowości Ściejowice, to.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 104 m² 226,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki - Lisi Ogon (blisko Bydgoszczy) Na sprzedaż atrakcyjne działki położone w miejscowości Lisi Ogon, w gminie Białe Błota. prąd przy działkach wodociąg.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

786 400 zł55 m² 14 298,18 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł281 m² 9 928,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! dom, w którym chętnie zamieszkasz, ponieważ jest piękny o każdej porze dnia.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł54 m² 7 314,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Home&invest Oddział Wrocław Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Curie-Skłodowskiej w Oleśnicy. Lokal o powierzchni 54 m znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

82 000 zł1 027 m² 79,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana - Gruszów Mały Oferta dostępna wyłącznie w knc Nieruchomości Przedstawiamy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Gruszów Mały -.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 999 m² 112,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja dla inwestora! grunt bezpośrednio przy wojewódzkiej drodze nr 151 W miejscowości kłodawa! Przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka inwestycyjna o pow. 3999 m2, położona.

Szczegóły ogłoszenia

254 250 zł1 695 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sokolniki Las działka budowlana, ogrodzona z bramą wjazdową i warunkami na przyłącze prądu, studnia. Ta piękna działka budowlana w Sokolnikach Las to idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 501 zł83,09 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Bez prowizji! Bez podatku pcc! Zapraszam do kontaktu telefonicznego, jestem dostępna w godzinach 9:00-19:00. Szukasz przestrzeni, w której Twoja rodzina będzie czuła się naprawdę komfortowo?.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Osielsko,kujawsko-pomorskie

725 000 zł94 m² 7 712,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Pozostał już tylko 1 segment. Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

17 350 000 zł80 700 m² 214,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Teren inwestycyjny w Bytomiu o powierzchni 8 ha. Ukształtowanie terenu: teren płaski. Dostęp do asfaltowej drogi publicznej. Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania: p -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie w kamienicy w centrum krakowamint Property prezentuje Państwu na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 36 m2 + antresola 15 m2, położone w kamienicy na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 282 zł63,16 m² 8 950 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować gotową inwestycję zlokalizowaną w kameralnym otoczeniu w sąsiedztwie lasu, jednocześnie z widokiem na panoramę centrum.

Szczegóły ogłoszenia

104,60 zł/m²87 m² 9 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal narożny o przeznaczeniu handlowo-usługowym na parterze budynku apartamentowego. Wykończony, kuchnia i łazienka wydzielone z części głównej, bardzo ładnie wkomponowane.