Nieruchomości

240 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

930 774 zł78,22 m² 11 899,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Brak podatku 2% pcc oraz prowizji! Nowoczesne mieszkanie w zielonej części Wrocławia , stworzone z myślą o wygodnym życiu na co dzień. Kameralna zabudowa, funkcjonalny układ oraz.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł902 m² 249,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 902 mkw + udziały w drodze dojazdowej w Czechowicach - Dziedzicach przy ulicy Lipowskiej w trzeciej linii zabudowy. Kształt działki prostokąt,.

Szczegóły ogłoszenia

12 238 €1 684 m² 7,27 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Podstawowe informacje: powierzchnia magazynowa 1163 m2+ dodatkowa powierzchnia na antresoli z powierzchnią techniczną 280 m2 wraz z powierzchnią biurową 241 m2. Zalety nieruchomości: dobra.

Szczegóły ogłoszenia

364 230 zł35,50 m² 10 260 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 35,50 m2 w dzielnicy lsm przy ulicy Nadbystrzyckiej w Lublinie. Świetna propozycja dla rodzin z dziećmi jak również mieszkania na start.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

320 000 zł52,03 m² 6 150,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje z widokiem na park i rzekę Rega | 52 m | Gryfice, ul. Nadrzeczna Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,03 m , położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł272 m² 3 305 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:289 m²

Przedmiotem oferty jest nieruchomość inwestycyjna obejmująca trzy niezależne funkcjonalnie lokale o łącznej powierzchni 272 m , położona bezpośrednio przy Placu Wolności - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 014 900 zł52,45 m² 19 349,86 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry, kupujący nie płaci 2% podatku pcc! - oszczędność 22 tyś. Pln! Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,45 m2 w cichej i zielonej okolicy, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł2 800 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy serdecznie na prezentację działki rolnej położonej w gminie Gródek, o powierzchni 2800 m2 i wymiarach 8 m x 198mx24mx196m. Bardzo dogodny dojazd do nieruchomości: drogą.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł74,60 m² 10 053,62 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże, komfortowe mieszkanie W centrum gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie położone w samym centrum miasta, na pierwszym piętrze. Lokal po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł52,20 m² 17 222,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szukasz miejsca, gdzie po pracy naprawdę odpoczniesz, a rano do metra dojdziesz w 7 minut? To mieszkanie na Bemowie łączy w sobie kameralność, nowoczesny standard i najlepszą.

Szczegóły ogłoszenia

76 000 zł1 015 m² 74,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czy szukasz kameralnego miejsca pod budowę domu dla Swojej Rodziny w okolicy Świecia, grudziądza ? Laskowice , gmina Jeżewo- 10km do Świecie. Na sprzedaż działka rolna 1015m2 z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł79 m² 9 240,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Posiadamy w naszym biurze do sprzedania atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 79m2 składające się z 4pokoi,kuchni z oknem,aneks kuchenny, przedpokoju, 2 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł50,10 m² 6 187,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność! Centrum Lwówka Śląskiego 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój 50,10 m2 piwnica 21 piętro kamienica, ul. Sienkiewicza po kapitalnym remoncie 2,5 roku temu!.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł38 m² 8 921,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Dobre Nieruchomości prezentują na sprzedaż mieszkanie w centrum Bydgoszczy, o powierzchni 37,67 m2. Kawalerka w bloku z 2005 roku, to doskonała propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

10 130 zł1 013 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala wraz z zapleczem administracyjno- socjalnym o powierzchni ok. 1013 m2, zlokalizowana w Oświęcimiu przy ul. Kolbego. Dojazd do nieruchomości w pierwszym odcinku drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 502 zł66,67 m² 10 492,01 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

843 000 zł78,55 m² 10 732,02 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i piwnicą na osiedlu Gaj usytuowanym pomiędzy pięcioma parkami. Mieszkanie znajduje się w 11 kondygnacyjnym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł15,90 m² 5 597,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż o powierzchni 15,9 m , położony w zespole garaży przy ul. Iwaszkiewicza na osiedlu Piekary C w Legnicy. Garaż znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł5 700 m² 14,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka w Makowej, gmina Fredropol Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 57 arów, zlokalizowana w malowniczej miejscowości Makowa, w gminie Fredropol.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł59,47 m² 25,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie w bloku z 2004r blisko Parku Łokietka! Oferujemy do wynajmu komfortowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 54,70 m 2 , usytuowane na 3 piętrze w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł50,28 m² 11 183,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Eagles Estate prezentuje Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,28 m2 w bloku z 2023 roku, do którego przynależy komórka lokatorska, ogród oraz miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł60,20 m² 3 488,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 60,20 m2 w Bytomiu w Centrum przy Placu Akademickim. Mieszkanie znajduje się na III piętrze w zadbanej kamienicy. Klatka schodowa po remoncie. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł779 m² 319,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na osiedlu domów jednorodzinnych lokalizacja: działka znajduje w cichej, spokojnej okolicy na osiedlu domów jednorodzinnych. Juszkowo zapewnia ciszę i spokój mieszkańcom,.

Szczegóły ogłoszenia

644 000 zł89,29 m² 7 212,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:25 m²

Przestronny i nowoczesny dom w zabudowie szeregowej z 2 miejscami postojowymi w Prestiżowej Lokalizacji Bolszewa! Opis Nieruchomości: odkryj wyjątkową nieruchomość, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

1 715 000 zł2 228 m² 769,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż działka z dobrze prosperującym ośrodkiem wypoczynkowym położona w Mikoszewie, w malowniczym otoczeniu lasu. Na terenie obiektu znajduje się również wspólna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł117,53 m² 10 627,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nowoczesny, bezczynszowy segment środkowy z 2019 roku, położony w Grodzisk Mazowiecki. Nieruchomość jest w pełni wykończona i gotowa do zamieszkania, bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł46 m² 63,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław Śródmieście, ul. Prusa Miejskie życie na wyciągnięcie ręki. Znakomita komunikacja tramwajowa, spacerem na Ostrów Tumski, kilka minut pieszo do Rynku a na najlepsze lody tylko na plac.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł84,53 m² 8 635,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim, na osiedlu Pobitno. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Parnowo,zachodniopomorskie

698 000 zł150 m² 4 653,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 009 m²

Nowy, parterowy dom w Parnowie, zaledwie 19 minut samochodem do Koszalina. Dom o powierzchni 150 m2, 4 pokoje: duży, słoneczny salon o powierzchni około 45 m2, od strony południowo.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł1 500 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o regularnym, prostokątnym kształcie, położoną w urokliwej części Milanówka. Dla terenu obowiązuje miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²356,90 m² 5 354 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku oferuje na wynajem lokal użytkowy zlokalizowany w odrestaurowanym budynku dworca pkp w Szczytnie. Stacja Szczytno pełni charakter.

Szczegóły ogłoszenia

592 000 zł1 305 m² 453,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek biurowy w centrum miasta: - w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej, - z bezpośrednim dostępem do ulicy, - usytuowany na dużej działce. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł110,20 m² 6 615,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Home Profi prezentuje ofertę wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, zlokalizowanego dzielnicy Biała przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Cena do negocjacji Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł32 m² 60,94 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

0 % - bez prowizji Mieszkanie dla singla lub pary. Jest umeblowane i jednopokojowe. Znajduje się na Mokotowie przy ul. Etiudy Rewolucyjnej. Położone jest na I piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł1 800 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży obiekt produkcyjno-magazynowy z zapleczem biurowo-socjalnym o powierzchni 1800m2, na działce 2600m2. Budynek jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony, wolnostojący z wydzieloną.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł54,67 m² 15 730,75 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,67 m , położone na 1 piętrze w nowoczesnym budynku, w spokojnej i rozwijającej się części Kołobrzegu. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł88,79 m² 11 825,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

Nowy, energooszczędny - tani w utrzymaniu dom na nowoczesnym osiedlu Natura w Koszalinie 4 pokojowy, dom o powierzchni 88,79 m2, salon połączony z kuchnią i jadalnią, 3.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł850 m² 151,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł5 091 m² 76,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super oferta! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa w całości objęta mpzp i przeznaczona pod zabudowę magazynową, usługową i mieszkaniową. Oferowana nieruchomość znajduje się bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł164,45 m² 6 993,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Do sprzedaży kilkuletni dom w miejscowości Longinówka. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Oglądanie tylko po wcześniejszym umówieniu z Agentem Biura wgn. Budynek parterowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 696 zł51,44 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego Trzypokojowe mieszkanie na III piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 17,12m2 z wyjściem na balkon. Dwie sypialnie.