Nieruchomości

239 861 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować jasne i przestronne mieszkanie z ogódkiem na wynajem. Nieruchomość znajduje się w Rzeszowie na Staromieściu w niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł2 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka położona w Strumianach obok Kostrzyna. Oddalona o 1,5 km od Kostrzyna i o 23 km od Poznania dojazd autostradą A2, a także drogą ekspresową S5 (ok. 25 minut.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł118,60 m² 3 920,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Północ Częstochowa prezentuje: na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 118,6m Usytuowane na I piętrze kamienicy w Ścisłym Centrum Częstochowy, przy Al. Najświętszej.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł450 m² 7 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:915 m²

Na sprzedaż dom w Michałowicach o powierzchni 440m2 na działce wielkości ok. 900m2 Rezydencja o niepowtarzalnym wnętrzu w otoczeniu zabudowy willowej. Zarówno dom jak.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 100 zł62 m² 33,87 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokoje, 62 m2, rydygiera (nadodrze), oddzielna kuchnia Do wynajęcia rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie z niezależną kuchnią. W skład mieszkania wchodzi: - duży przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

211,80 zł/m²5 m² 1 059 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zarezerwuj profesjonalny adres firmy w lokalizacji Regus Skylight *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

246 000 zł60 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Segment z ogródkiem w Runowie świetna lokalizacja Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 60 m , położony w spokojnym Runowie, zaledwie 1 km od Kórnika.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł53 m² 8 207,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 53 m , położony na pierwszym piętrze w budynku na os. Czwartaków 4 w Swarzędzu. Nieruchomość idealna zarówno dla rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł196,04 m² 4 075,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:899 m²

Oferta tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w miejscowości Przysiersk, gmina Bukowiec, powiat świecki, województwo kujawsko-pomorskie. Opis Wolnostojący dom,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Manowo,zachodniopomorskie

2 200 000 zł635 m² 3 464,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:8 130 m²

Pałac myśliwski, 35 km od morza, gmina Manowo, powiat koszaliński, z dobrym dojazdem do S11. Pałac myśliwski czeka na Ciebie! Pałac myśliwski, położony zaledwie 35 km od morza w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł60,09 m² 29,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu tylko U nas! Mieszkanie o pow. 60,09 m2 przy ul Narutowicza w Lesznie, w centrum miasta. Najem okazjonalny! Polecam do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł185 m² 8 756,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Eng version below / версия на русском ниже Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni około 185 m , położone na 1. piętrze kameralnego budynku mieszkalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł267 m² 3 741,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

NA sprzedaż wyjątkowo komfortowy, urokliwy dom W malowniczej lipowej. Cena 999.000 zł + pełne wyposażenie, sauna, 3 kuchnie, panele fotowoltaiczne, altana, domek gospodarczy za 101.000 zł. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł5 000 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow.5000 M2. Media. Dojazd asfaltem. Do rzeki Drwęcy około 120 m. Piękna i spokojna okolica. Ziemia klasy VI

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł36,70 m² 6 512,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Duże M2 Błeszno / Raków Drugie piętro uwaga umeblowanie i wyposażenie mieszkania - do uzgodnienia Do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 36,7 m 2 w niskim bloku. Przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

221 943 zł6 829 m² 32,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy do sprzedaży teren inwestycyjny, zlokalizowany na wschód od miejscowości Grodziec gm. Ozimek, po północnej stronie drogi krajowej dk 46- opole -częstochowa. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł192,90 m² 2 851,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Dom na sprzedaż - Żytowiecko, powiat gostyński Na sprzedaż przestronny, komfortowy dom o powierzchni 192,9 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 125 zł42,81 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie do własnej aranżacji w spokojnej, zielonej części Żernik, w nowoczesnym kameralnym budynku, z doskonałym dostępem do terenów rekreacyjnych i pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł164 m² 3 957,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:630 m²

Biuro Invest nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego, wolnostojącego mieszczącego się w miejscowości Budy Głogowskie. Dom o powierzchni 164.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł95 m² 3 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Budynek mieszkalny do wykończenia w gminie Susiec Oseredek 116, gm. Susiec Położenie i okolica: nieruchomość położona w spokojnej miejscowości na Roztoczu w sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

6 553 zł4 369 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu do wynajęcia plac ładunkowy zlokalizowany przy ul. Ofiar Katynia w Lubaczowie na działce nr 1994/32. Plac ładunkowy.

Szczegóły ogłoszenia

12 450 zł127 m² 98,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Przestronny Apartament Parterowy z Ogrodem i Tarasem - ul. Leszczyny, pod Skocznią, królikarnia english description below Prestige Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł406 m² 7 266,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kontakt : Maciej Brzeski Tylko w naszym biurze wyjątkowa oferta sprzedaży firmy, która właściwie nie ma konkurencji w Polsce a nawet Europie w profilu działalności takim jaki jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 382 zł46,51 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Tylko U nas! Osiedle Lawendowe Wzgórze ul. Magdaleny Mortęskiej - Nowa inwestycja na mapie Chełmna. Sprzedaż lokali mieszkalnych w miejscowości Chełmno, gmina Chełmno, powiat chełmiński,.

Szczegóły ogłoszenia

51 930 zł1 154 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Nowa oferta Z super ceną! Oferujemy Państwu działkę budowlaną w miejscowości Dębice, gm. Maszewo. Działka o pow. 1154 m2 o kształcie kwadratu położona jest w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

700 000 zł97,19 m² 7 202,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:176 m²

Oferta zewnętrznego biura sprzedaży. Klient nie płaci prowizji oraz podatku pcc! Prezentuję ofertę sprzedaży domów w zabudowie bliźniaczej. Kompleks będzie składał sie z 72 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł50 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:7 500 m²

Szukasz miejsca, gdzie naprawdę można odpocząć? Gdzie zamiast hałasu słychać wiatr w drzewach, a przestrzeń daje poczucie swobody? Ta nieruchomość w Cieklinie to propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł33 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję Państwu nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku przy ulicy Sudeckiej. Nieruchomość przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł254 m² 19 685 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:podziemna hala garażowa

Atrakcyjna powierzchnia biurowo-usługowa w doskonałym punkcie Mokotowa. Wysoki standard wykończenia oraz łatwy dostęp bezpośrednio z ulicy powoduje, że miejsce jest idealne na siedzibę.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł100 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko położone w miejscowości Kamień, gmina Czyże, powiat hajnowski w niezwykle spokojnej, kameralnej okolicy, na uboczu zabudowy, w otoczeniu natury i z.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

758 883 zł57,93 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²183 m² 10 065 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 183 m , położony w ścisłym centrum Opola, w reprezentacyjnym budynku o bardzo dobrym standardzie. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Abak poleca do najmu mieszkanie dwupokojowe w budynku przy ul. Dymka 200 na poznańskim Chartowie tuż obok jeziora maltańskiego w nowszym budynku o powierzchni 44 m2.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 003 m² 119,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane na sprzedaż - marcelin, gm. Szczecinek. Na sprzedaż działki budowlane (w trakcie podziału geodezyjnego) położone w miejscowości Marcelin, gmina Szczecinek. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 900 zł98 m² 8 978,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:98 m²

Nieruchomość idealna dla rodziny ceniącej wysoki standard wykończenia, funkcjonalny rozkład oraz kameralną atmosferę i dużą przestrzeń zieloną. Dom w Zabudowie Bliźniaczej. - wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł49,77 m² 35,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie z pięknym widokiem na Bulwar Nadodrzański, o powierzchni 50 m2 Składające się z dużego salonu z aneksem kuchennym (lodówka, piekarnik, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł158 m² 6 645,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:812 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu , znajdującego się w malowniczej miejscowości Brzózki, położonego na przestronnej zagospodarowanej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł214 m² 1 168,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 310 m²

Drozdów, budynek mieszkalny 142 m2, gospodarczy 214 m2, działka 2310 m2, cena 250 000 zł, sprzedam. Do sprzedania nieruchomość składająca się ze stodoły o powierzchni 214 m2. Na posesji.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł74,83 m² 3 193,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 74,83 m2, położone we Wronkach, gmina Świętajno, powiat olecki Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze. Składa się kuchni (14.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł3 300 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna - teren usługowo-produkcyjny pod halę lub magazyn Przeznaczenie komercyjne | Obowiązujący mpzp | Gotowość inwestycyjna | Świetna logistyka ***** rozkład / zabudowa:.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 469 m² 121,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Duża powierzchnia działki umożliwia wiele opcji.