Nieruchomości

240 050 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

620 000 zł178 m² 3 483,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:672 m²

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. ? na sprzedaż wyjątkowy dom w Radziejowie ? Możliwa zamiana na mieszkanie! ? Jeśli szukasz przestronnego, wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

340 300 zł1 000 m² 340,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż: działka 1000m z mpzp pod budowę Domu przy Rezerwacie Przyrody Gałków obok Andrespola Janówka W pełni ogrodzona Działka znajduje się przy ul. Rumiankowej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 zł550 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bielsko-biała, obrzeża centrum rampa rozładowcza Proponuję do wynajęcia halę o łącznej powierzchni 550m 2 położoną na drugim piętrze nieopodal Centrum. W skład hali wchodzą cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 127 000 zł143,50 m² 7 854 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

**magnesy oferty (kluczowe korzyści):** * ? **ostatnie 4 jednostki** - Inwestycja na finiszu, odbierz klucze przed pełnią lata! * ? **działka 500m** - Prywatna przestrzeń na grill, basen.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 600 000 zł378 m² 4 232,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Szanowni Państwo! Zapraszamy do zakupu dużego domu w Starych Babicach, powiat Warszawski Zachodni Zlokalizowany w pięknej okolicy, w pobliżu puszczy Kampinoskiej. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł80,40 m² 7 823,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:136 m²

Północ nieruchomości o/bolesławiec prezentuje nowe domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej o powierzchni 80,4 m (plus strych), zaprojektowane z myślą o komforcie życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

960 000 zł130 m² 7 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania, połowa bliźniaka o pow. ok. 130m2, posadowiony na dużej działce o pow. ok 800m2. Nieruchomość wybudowana w wysokim standardzie. Media miejskie, światłowód. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu do wynajęcia, ciekawą ofertę mieszkania 2 pokojowego, zlokalizowanego w Opolu, w dzielnicy Zaodrze. Lokal świeżo po remoncie i jest dostępny od.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł74,62 m² 4 006,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego, mieszkania o powierzchni 74,62 m 2 , położonego w Michałowie przy ul. Sienkiewicza. Najważniejsze atuty: dobra lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1-5 czerwca, można już oglądać! Do wynajęcia super urządzone mieszkanie trzypokojowe o pow. ok 50m2 z balkonem i super widokiem na panoramę miasta z 9 piętra. Nikt nie.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł67,50 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, komfortowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 67,5 m , położone przy ul. Pastelowej w Gdańsku (orunia), w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł37,60 m² 13 829,79 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedaży ładne, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 37,6m2, położone na 3 piętrze w nowym budynku przy ul. Płońskiego w Leśnicy. Mieszkanie składa się z małej sypialni, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł103,51 m² 3 574,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Oferuję na sprzedaż funkcjonalny lokal o powierzchni 103,51 m , doskonały na prowadzenie działalności biurowej. Układ lokalu: - 4 niezależne pomieszczenia biurowe - łazienka - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł200 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:643 m²

Dom w Obrzycku 460 000 zł Polecam na sprzedaż dom wolnostojący typu "klocek" w Obrzycku o pow. 200 m2 na działce 643 m2. Parter domu wykończony - bardzo duży salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania z ogrodem lub balkonem - Promocyjna przedsprzedaż osiedla "nowa Pradolina"! Zalety: - nowoczesne, kameralne osiedle w otoczeniu zieleni - Mieszkania z ogródkami lub.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 342 m² 84,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Widokowa działka budowlana Kruhel Wielki, przemyśl 23,42 ara Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w jednej z najspokojniejszych i najbardziej malowniczych części Przemyśla Kruhel.

Szczegóły ogłoszenia

37,28 zł/m²265,53 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem lokal o powierzchni 265,53m zlokalizowany na wysokim parterze w Nowym Budynku Apartamentowo-Usługowym w dzielnicy Parkitka.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł42,83 m² 17 744,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atuty: kameralny budynek o wyjątkowej architekturze i historii - inwestycja w miejscu dawnego Kina Marynarz Doskonała lokalizacja - Gdynia Obłuże, dogodny dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł12 500 m² 30,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,25 ha w Mystkowie gmina Kamionka Wielka. Złożony wniosek o przekształcenie na działkę budowlaną Działka w bardzo ładnej okolicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

99 999 zł5 269 m² 18,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - Dolna Grupa, gm. Dragacz Numer ewidencyjny: 281/3 | Powierzchnia: 5 269 m Jeśli marzysz o przestrzeni, która da Ci pełną swobodę w realizacji własnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 292 855 zł58,90 m² 21 950 zł/m²

 

Piętro:14/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Noho Mogilska, położonej przy ul. Mogilskiej w dzielnicy Grzegórzki. To doskonała propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 287 m² 117 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży trzech nowo wydzielonych działek rolno-budowlanych w podzamojskiej miejscowości Sitaniec-Wolica. Lokalizacja: sitaniec-Wolica,.

Szczegóły ogłoszenia

429 999 zł72 m² 5 972,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Głogów, osiedle Kopernik, kosmonautów Polskich, mieszkanie, 3 pokoje, 72m2, piwnica, sprzedaż 429 999 zł Mieszkanie dostępne od "ręki" *cena podlega negocjacji W ofercie sprzedaży duże rodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

23 €/m²279,72 m² 6 434 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Orientacyjny koszt najmu: czynsz bazowy - 23 eur/m2 miesięcznie Koszty eksploatacyjne - 33 pln/m2 miesięcznie Łącznie ok.: 279,72m2 x (97,75PLN/m2 (Kurs: 1EUR=4,25PLN) + 33PLN/m2) = 36 573,39 PLN.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 054 m² 218,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję atrakcyjną działkę budowlaną nr 3734/2 o powierzchni 1054 m kw. znajdującą się przy ulicy Rybarskiej w Rybarzowicach. Grunt ma wymiary - front (wjazd) 24 m, długość 50 m.

Szczegóły ogłoszenia

789 700 zł15 794 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę jednorodzinną, blisko jeziora rogozińskiego Teren o powierzchni 1,5794 ha urokliwie położony niedaleko Rogoźna, blisko terenów zielonych jeziora Rogozińskiego. Idealny na.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł384,40 m² 6 477,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:792 m²

Geraszek Nieruchomości serdecznie poleca na sprzedaż wolnostojący dom w Gdyni Oksywiu o powierzchni całkowitej 384,80 m2 na działce o powierzchni 792 m2. Lokalizacja domu pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

623 000 zł734 m² 848,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 734 m Warszawa Aleksandrów, blisko lasu Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 734 m, położona w zielonej i dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł96 m² 7 072,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:233 m²

Do sprzedaży szeregówka w standardzie deweloperskim (gotowa do oddania) - nowoczesne, ekologiczne osiedle w spokojnej okolicy 5-pokojowy dom o powierzchni 95,16 m , z ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

136 729 zł1 873 m² 73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chcemy zaprezentować Państwu działkę o powierzchni 18,73 arów, z dużym potencjałem, położoną przy ul. Wisze w Krośnie (nr działki 1538, obręb Krościenko Niżne). Dużymi atutami.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 25m2 w Krakowie, azory ul. Stachiewicza mieszkanie przyjazne zwierzętom Lokalizacja: kraków, azory, ul. Stachiewicza Cena: 1800 zł + wszystkie opłaty 800 zł (w tym czynsz administracyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

96 000 zł1 200 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Pięknie położone działki budowlane, usytuowana przy ulicy Szkolnej w malowniczej lokalizacji w Santoku. Trzy działki o powierzchni 1.200 m2, jedna 1.274 m2 oraz jedna o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł53,30 m² 8 630,39 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w Szczecinie przy ul. Matejki (os. Śródmieście-Północ) w stanie do remontu, położone blisko skrzyżowania z ul. Malczewskiego oraz parku.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł40,98 m² 21 449,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu eleganckie 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Żupniczej na warszawskiej Pradze-Południe. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 zł50 m² 53,98 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[english below] Do wynajęcia świeżo odmalowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m przy ulicy Al. 29 Listopada 193C w Krakowie (banacha / meiera). Mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł66,50 m² 13 383 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie (z możliwością przerobienia na 4 pokoje) przy stacji metra Imielin z pięknym widokiem na Ursynów! Mieszkanie 3-pokojowe (dwustronne).

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł3 113 m² 83,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej o pow. 3113 m2 z aktualnymi warunkami zabudowy! Działka narożna, zlokalizowana przy zbiegu dwóch ulicy - ul. Ogrodowej - droga.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł1 144 m² 558,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Borówiec ul. Malinowa, działki budowalne Działki są objęte mpzp pod zabudowę mieszkaniową: 1020m2 - 599.000zł 1144m2 - 639.000zł Media w drodze: gaz, prąd, światłowód Dostępna jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł85,80 m² 34,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:90 m²

Do wynajęcia nowo wybudowana hala. Powierzchnia 85 m2 5,50 x 15,6 m Wysokość 4 m Wymiary bramy 2,50 x 2,50 m Posadzka przemysłowa Media: siła, światłowód, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²27 m² 1 485 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnych lokali zlokalizowanych w Gorzowie Wielkopolskim w odrestaurowanym budynku. Lokale o następującej powierzchni: - 27 m2 - 30 m2 - 33 m2 - 37 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł1 000 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do najmu nieruchomość położoną w Woźnikach Śląskich przy ul. Kolejowej. Teren niezabudowany położony na.